Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile czasu spędzasz dobowo na forum


Gość Anna Maria

Ile czasu na dobę poświęcasz na przeglądanie forum  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile czasu na dobę poświęcasz na przeglądanie forum

    • 3
    • 1h
      7
    • 2-4
      4
    • 5-8
      4
    • 8-12
      0
    • 12-16
      2
    • >17
      1


Rekomendowane odpowiedzi

NieznanySprawca, Taką pracę mam,że czas zawsze jest by choć być online na forum i w sieci,w międzyczasie robię pierdyliard innych rzeczy,to nie tak że cały czas odświeżam,ale forum w tle na kompie/telefonie jest online cały czas.

 

Za prąd i internet kompowy i komórkowy płacę sam :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że moderka nie zobaczy tej małej reklamy hueheuheuh.

:pirate:

http://www.dobrarada.com.pl/

 

 

jestem szeregowym plebsowatym pracownikiem (taa,tak to jest,opjerdalaning pełnym ryjem jak się ma robote od rodziny) który sypie,waży,liczy i inne cuda niewidy.

 

 

Innymi słowy warzywienie pełnym ryjem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaznaczyłem opcję 2-4 godziny , choć od czasu próby wprowadzenia ACTA postanowiłem zarchiwizować cały internet na dysku twardym i po prostu forum lukam, gdy mi się pliki ściągają przez dłuższy czas. Dlatego czasem tu bywam.

Za tydzień kończę archiwizowanie internetu i będę rzadziej włączał to piekielne urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć od czasu próby wprowadzenia ACTA postanowiłem zarchiwizować cały internet na dysku twardym i po prostu forum lukam, gdy mi się pliki ściągają przez dłuższy czas. Dlatego czasem tu bywam.

Za tydzień kończę archiwizowanie internetu i będę rzadziej włączał to piekielne urządzenie.

Hę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hę?

No to oczywiste, że jak już ściągnę na dysk wszystkie 34531 odcinki Kanu i M jak Miłość w HD, to internet drastycznie ograniczę.

Jesteście co prawda boscy i cudowni, ale nie można cały czas karmić swej duszy takimi boskimi testami, jak te spod ręki forumowiczów, bo potem ludzie w realu wydadzą się mało cudowni, bezduszni i nieciekawi w porównaniu do Was.

Jesteście jak czekolada. Dajecie wielki zastrzyk dopaminy, która pobudza, słodycz i odrobinę magnezu dla duszy spokoju,

ale nadmiar czekolady powoduje uzależnienie, otyłość , dziury w zębach.

Podobnie z nadmiarem przebywania na forum. Po całym dniu forumowania dziury w zębach murowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×