Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu


Gość Anna Maria

Ile macie wzrostu  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile macie wzrostu

    • > 160
      9
    • 160-163
      10
    • 164-168
      14
    • 169-173
      15
    • 174-177
      7
    • 177-180
      8
    • 181-185
      13
    • 186-190
      8
    • 8


Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, Candy chyba jest poniżej 170 ;) ? A poza tym ponizej to już nie kobieta? heh

ma równo 170.

 

nie, poniżej to dziewczynka mała już

 

Ja mam dokladnie 169, czy jestem dziewczynką? ;)

A w dowodzie 170 cm pewnie, znam dziewczyny między 167-169 i mają 170 cm w dowodzie, zresztą faceci tez zaokrąglają do 180 przy 178-179.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 cm roznicy w dowodzie (na minus :pirate: )

albo uroslem jeszcze po 18'nastce, albo wczesniej choojowo sie mierzylem.

ogolnie anomalia jakas.

Wielu robi odwrotnie myślą że urosną jescze po 18-ce i dają sobie parę więcej a wcale nie rosną. Za moich czasów to jeszcze były dowody papierowe gdzie nie było wzrostu w centymetrach, ale to było jeszcze gorsze bo ludziom którzy mieli po 173 wpisywali wysoki a 178 średni bo to jakieś dowolne interpretacje były ale nigdy nikt nie miał wpisane niski np nawet mój wujek co chyba poniżej 160 cm miał średni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, mi przy składaniu dokumentów o dowód kobieta kazała stanąć pod ścianą, bo nie chciała uwierzyć w moje 160 ;D (i chyba ze dwa razy sprawdzała mi kolor oczu) Więc gratuluję kolegom tych kilku cm więcej ;}

Właściwie to powinni mierzyć w urzędach żeby ludzie nie kantowali, no i urzędasy by mieli więcej roboty i musieli wstać z krzesła. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, mi przy składaniu dokumentów o dowód kobieta kazała stanąć pod ścianą, bo nie chciała uwierzyć w moje 160 ;D (i chyba ze dwa razy sprawdzała mi kolor oczu) Więc gratuluję kolegom tych kilku cm więcej ;}

Właściwie to powinni mierzyć w urzędach żeby ludzie nie kantowali, no i urzędasy by mieli więcej roboty i musieli wstać z krzesła. :mrgreen:

praca marzeń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

168. Zawsze chciałam być wyższa, mieć 172-175, dlatego "tuczyłam" się od okresu dojrzewania i rozciągałam. Niestety jedyne co z tego zostało to większy tyłek :lol: . A pomyśleć, że w czasach podstawówki, gimnazjum było się jedną z najwyższych w klasie. Uch.

A Ty Mushroom masz takiego "bzika" jak niegdyś moje koleżanki na punkcie 179 a 180 u faceta :mrgreen: .Tyle że one to na serio sobie brały, wtf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja według wyliczeń wzrostu ojca i matki powinienem mieć maksymalnie 186 a mam 8 cm więcej czyli jednak listonosz albo przysadka mózgowa uszkodzona ;) siostra też za wysoka i tylko chyba brat prawdziwy.

 

Ojciec o wzroście 178 cm i matka o wzroście 165 cm będą mieli:

 

1) syna o "oczekiwanym wzroście" (178+165+12):2 = 177,5 cm (+/- 8,5 cm);

 

2) córkę o "oczekiwanym wzroście" (178+165-12):2 = 165,5 cm (+/- 8,5 cm).

 

Oznacza to, że syn nie osiągnie wzrostu powyżej 186 cm i poniżej 169 cm, natomiast córka nie przekroczy 174 cm, ale będzie miała więcej wzrostu niż 157 cm.

za http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,111848,9783367,Wzrost.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×