Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu


Gość Anna Maria

Ile macie wzrostu  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile macie wzrostu

    • > 160
      9
    • 160-163
      10
    • 164-168
      14
    • 169-173
      15
    • 174-177
      7
    • 177-180
      8
    • 181-185
      13
    • 186-190
      8
    • 8


Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, Nigdy nie rozumiałem tej fascynacji niektórych czy wielu kobiet wysokim wzrostem, owszem rozumiem że nie chcą mieć niższego od siebie bo to kulturowo źle wygląda, czy niższego niż 170 cm, ale często słyszę od kobiet 160-165 że facet musi mieć minimum 180 a najlepiej conajmniej 185 to jakieś czyste fanaberie, faceci to są normalniejsi w tym względzie co najwyżej nie chcą mieć wyższych od siebie albo takich poniżej 150 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Nigdy nie rozumiałem tej fascynacji niektórych czy wielu kobiet wysokim wzrostem,

pewnie tak samo trudne do zrozumienia jak fascynacja niektórych czy wielu mężczyzn dużymi cyckami

tego też nie rozumiem, mi się średnie najbardziej podobają ;) a silikonowych potworów to nie trawię całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, tez nie rozumialam jak mialam przecietnego wZrostu faceta.. ale teraz jak mam wysokiego to jest to :105: lubie stawac na palcach do pocalunku, lubie kiedy przytula mnie od tylu i gine w jego ramionach, generalnie lubie sie czuc drobna i malutka przy nim :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta zaczyna się od 170
możesz sprecyzować?

 

-- 19 paź 2013, 10:29 --

 

Candy14' date=' Nigdy nie rozumiałem tej fascynacji niektórych czy wielu kobiet wysokim wzrostem, owszem rozumiem że nie chcą mieć niższego od siebie bo to kulturowo źle wygląda, czy niższego niż 170 cm, ale często słyszę od kobiet 160-165 że facet musi mieć minimum 180 a najlepiej conajmniej 185 to jakieś czyste fanaberie, faceci to są normalniejsi w tym względzie co najwyżej nie chcą mieć wyższych od siebie albo takich poniżej 150 cm.[/quote']

 

Bo taki mężczyzna prezentuje się bardzo dobrze pomiedzy 180 a 187 wzrostu i stąd wielu kobietom podobają się wysocy przystojniacy. Z kolei meżczyźni wolą niższe kobitki, bo taką mogą się zaopiekować, czy coś w tym stylu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×