Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a dlugosc zycia!!!!!!!


Millka

Rekomendowane odpowiedzi

Moja nerwica zaczela sie od stwierdzenia, ze mam krotka linie zycia...od tej chwili nie mam spokoju, czytam na ten temat sporo, intersuje sie tym zagadnieniem, , ogladam duzo ludzkich dloni...i 98 % ludzi ma dluga linie zycia, wlasciwie krotka linie mialy moze dwie osoby, oczywiscie wnioski z tego wysuwam pesymistyyczne dla mnie. Mam prosbe - czy moglibyscie napisac jakie wy macie doswideczneia z chiromancją i jakie sa wasze linie zycia? Pozdrawiam cieplutko i nie smiejcie sie ze mnie bo to dal mnie naparwde problem :)

 

 

wiecie nad czym sie zastanawiam???? byc moze krotka linia zycia oznacza osoby takie jak my; wrazliwe, depresyjne, pelne pesymizmu, znerwicowane, o slabej konstrukcji psychicznej... a wcale nie oznacza dlugosci zycia ludzkiego??? jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy temat:)cierpie na nerwice i czasami mam wrazenie ze ona tez mi moze zabrac pare latek a sama linia zycia czytalam,ze

Absolutnie jej długość nie ma nic wspólnego z długością życia!

Opisuje jednak naszą witalność, zdrowie i uczuciowość:

 

- blada i cienka: liczne zmiany, przeprowadzki, migreny,

- wyraźna i różowa: dobre zdrowie, zdrowe potomstwo,

- przerwy, czarne kropeczki: problemy zdrowotne, czasami operacje,

- podwójna linia: znak witalności, dbania o zdrowie, umiłowanie władzy,

- drobne linie biegnące od Linii Życia do góry: szczęście w finansach,

- wyraźna linia biegnąca do Pagórka Jowisza: wyjątkowo udane małżeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anczitko...skoro informuje o zdrowiu i kondycji to posrednio o dlugosci zycia tez...pomysl tylko :) a Ty jaką masz?

a ty nieudaczniku wolnosc :) (fajny nick) zobacz w necie ktora to linia, bo nie umiem ci wytlumaczyc tutaj, musialbys zoabczyc na rysunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w miare chyba dluga ale z takim jednym odgalezieniem:p

a taka linia jedna przecina mi ta linie zycia:)

Linia Życia zaczyna się powyżej kciuka,biegnie tak jakby wzdluz dloni tworzac zaokraglenie:P, kończy się na nadgarstku.:)dobry opis?hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewa, prawa?

 

moógłby ktoś powiedzieć która?

bo to różnica.

 

na prawej to mam prawie od nadgarstka, a do palca wskazującego brakuje ok 1,5 cm XD

 

za to w lewej krótsza i cieńsza.

 

 

Millka- nie martw się, ja już się starzeję :]

to jest taki nasz syndrom, że poumieramy za wczasu starzy z 10-cioma nowotworami na łebka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to co znalazłam na ten temat; Linia Życia:

Linia Życia zaczyna się powyżej kciuka, biegnie dookoła Wzgórza Wenery, kończy się na nadgarstku.

Absolutnie jej długość nie ma nic wspólnego z długością życia!

Opisuje jednak naszą witalność, zdrowie i uczuciowość:

 

Wogóle mnie nie interesuję jaką mam linię zycia ,życie jest zbyt krótkie na zajmowanie się drobnostkami .Jak bedziesz sie skupiać na lini życia to nawet nie zauważysz jak ci to życie przeleci :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj ja zawsze to lekceważyłam ,co ma byc to bedzie nie mamy na to wpływu nikt jeszcze nie poznał dokładnej daty swojej śmierci .zastanów się nad tym ,gdyby to wszystko było takie proste wiele rzeczy można byłoby przewidzieć jednak tak nie jest ,nie warto marnować czasu dla jednej linii!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milka potraktuj to wszystko jak zabawę nie warto się zagłebiać w tajniki wróżbiarskie ,ja też interesowałam sie trochę tarotem chodziłam do wróżek i wiesz co ? to wszystko nic nie dało nigdy nikt nie przewidzał na tyle mojej przyszłosci jakbym chciała ,a śmierć ? O rany nikt nie będzie zyć wiecznie .Co do tych linii nie wiem ktyóre to śą wszystkie mam krótkie ;) aha i jeszcze jedno kiedyś był program na ten temat i wiesz kiedy naprawdę te linie się skracaja ? tylko po smierci

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Millka- wiem, że każdy ma inne linie papilarne, ale genetyczna zbieżność jest możliwa. Sprawdź z mamą.

 

A skoro to dla Ciebie problem stanowi... To może jakaś pogaducha ze specjalistą? :)

 

 

PS Moja przyjaciółka ma b. krótka linię zycia.

 

btw. jak patrzę po twoim zdjęciu to czysta witalność :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj :) we wrozby, taroty magie, rozdzki i inne pierdoly ja akurat nie wierze, uczepilam sie chiromancji, poniewaz duzo czytalam i to naparwde nie ma nic wspolnego z magia...tak jak np numerologia czy to co wczesniej wymienilam, lnie, to jest cos co dostajesz juz przy poczeciu :)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:16 pm ]

Agapla :) ja nie wierze we wrozki, magie, tarot i tym podobne bzdury, linie na dloniach to cos innego - dostajesz je przy poczeciu i ksztaltuja sie w toku zycia, sa tobie przypisane itd, duzo na ten temat czytalam, naparwde...ciesze sie ze mnie tak pocieszasz a i nie wiem jakich jeszcze musislabys uzyc argunetow zeby mnie przekonac , ze zle mysle - bardzo bym chciala, bo spedza mi to sen z powiek :)

Mizerko - na dwohc dloniach ma krotka????

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:19 pm ]

do Mizerki: z Mama nie sprawdze bo umarla - miala 59 lat i dluga linie zycia , wiem bo sprawdzalam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz cO Millka?ja sie interesuje takimi sprawami jak wrozbiarstwo,chiromancja,ale nie biore sobie tego tak do serca!chociaz rozumiem Twoje obawy...bo anuz bedziesz zyla ponad 100 lat:) nie ma reguly ta linia tak pisalam to linia zdrowia witalnosci!niektorzy wydaje sie ze sa silni i zdrowi a umieraja nagle tak jak moja babcia ale nie wiem jaka miala linie bo jej nawet nie znalam:( niektorzy to chorowitki a zyja dlugo nie ma reguly!STO LAT DLA MILLKI!!i staraj sie nie pamietac o tej swojej lince na dloni to tez chyba genetycznie uwarunkowane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Millka ja Ciebie doskonale rozumiem, bo dla mnie też błahostki stanowią często duże problemy :cry: . Mam nadzieję, że jakoś poradzisz sobie z tą linią życia i przestaniesz sie tym zamartwiać. Trzymam kciucki, powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze nie sprawdze teraz bo juz Jej nie ma, ale zanim umarla to patrzylam na jej dlonie, miala dluga linie :) wiesz ja bym chciala dozyc 60tki :) dla mnie to dlugie zycie Agapla

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:45 pm ]

Neurotic jestes fajny:)))) dzieki :)))) ale sprawdz u tego wujka czy na obydwu ma krotka, bo to wazne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×