Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co z USA.


Siding Spring

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest grane ja się pytam ^^. Wchodze sobie jak codzien na nasa.gov zobaczyc co ciekawego słychac w kosmicznych świecie a tu masz strona nie działa. No to ja niestrudzenie zanurzyłem się w wir poszukiwań i patrze a tu Obama instytucje państwowe zamyka i oo proszę 97% pracownikow NASA na urlopie. I żeby to tylko NASA.... więc ja się pytam co się dzieje? Może koniec świata nadchodzi:)

 

 

http://news.discovery.com/space/private-spaceflight/how-shutdown-affects-nasa-130930.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma wlasnie, Obama twierdzi , ze można bylo tego uniknąć , lecz teraz to juz zbyt pozno..ludzie mogą potracić prace , nie wiem co będzie dalej u USA, lecz wygląda to poważnie...

 

-- 01 paź 2013, 16:57 --

 

Ramanujan, Tak zle jeszcze nie bylo , Obama sie martwi..

 

-- 01 paź 2013, 16:59 --

 

mark123, O kurcze , za różowo nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dawno przeszedlem na ciemna strone mocy, sympatyzuje raczej z Putinem, anizeli wujem Samem 8)

A niech stoi juesej, nic szczegolnego, tylko przepychanka polityczna. Cisnienie bedzie rosnac, i beda wkrotce zmuszeni przyjac komprosmis budzetu, ot.

U nas to nie do pomyslenia, bo jakby nie byl niekorzystny budzet, i tak go przepchna, i tym sie roznimy od jankesow :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, Też wolę Putina od opalonego, on chyba przebiją głupotą nawet Busha a jego polityka zagraniczna jest uważaną za najgorszą w historii, bezpowrotnie utracili on swą hegemonie w dodatku wspierają lub pozwalają na coraz radykalniejsze działanie fundamentalistów islamskich który zdobyli już cały bliski wschód i Afrykę Północną przy aprobacie Baracka. Dobrze że to jego ostatnia kadencja ale następny prezydent nie musi być lepszy pewnie wybiorą kobietę latynoskę w ramach poprawności politycznej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z artykułu powyżej:

 

"Pracę musi dziś opuścić m.in. zdecydowana większość pracowników NASA (pracować będą astronauci i ich wparcie na Ziemi) oraz Agencji Ochrony Środowiska. To oznacza, że nie prowadzone od dziś będą m.in. inspekcje środowiskowe. Wstrzymane zostaną także m.in. inspekcje weterynaryjne, nie pracować będą także m.in. statystycy amerykańskiego odpowiednika GUS, a także biura prasowe większości instytucji państwowych."

 

:lol:

 

Pozostaje wejść na stronę paranormalne.pl i obserwować nowopowstałe teorie spiskowe

 

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z głownych teorii spiskowych nawiązuje do apokaliptycznej wizjii nadejscia komety ison...własnie dzisiaj minela Mars...co ciekawe miały byc zdjecia porobione z satelit okrązajacych Mars i z łazika min. No ale co wyszlo? Nasa zamknela strone , pracowac nie ma komu...i nie wiadomo nic dokladniej o tej komecie..oo jakis balon podobno puscili w powietrze z teleskopem ktory mial ja tam sfotografowac ale i to szlag trafil....no ale to moje takie gdybania:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryka też się sypie, to osobny rozdział

Bill Clinton palił trawę, ale się nie zaciągał

 

Pracę musi dziś opuścić m.in. zdecydowana większość pracowników NASA (pracować będą astronauci i ich wparcie na Ziemi) oraz Agencji Ochrony Środowiska. To oznacza, że nie prowadzone od dziś będą m.in. inspekcje środowiskowe. Wstrzymane zostaną także m.in. inspekcje weterynaryjne, nie pracować będą także m.in. statystycy amerykańskiego odpowiednika GUS, a także biura prasowe większości instytucji państwowych.

 

Dalej jazda do roboty jebane nieroby!

Toć roboty u nas ni ma, i co ty na to powiesz?

 

-- 01 Oct 2013, 20:57 --

 

A nie mówiłem, że reptalianin Obama w końcu coś wymodzi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcą wywołać rozruchy społeczne, potem oskarżą o nie "terrorystów" , a następnie odbiorą kolejne prawa obywatelskie w ramach walki z "terroryzmem"

A motłoch temu przyklaśnie, nie wiedząc , że coraz ciaśniej zakłada sobie dzięki temu stryczek.

 

USA zbankrutuje jak Detroit rządzone przez czarnych przez 30- parę lat, tylko że w szybszym tempie.

 

Jedna z głownych teorii spiskowych nawiązuje do apokaliptycznej wizjii nadejscia komety ison...własnie dzisiaj minela Mars...co ciekawe miały byc zdjecia porobione z satelit okrązajacych Mars i z łazika min. No ale co wyszlo? Nasa zamknela strone , pracowac nie ma komu...i nie wiadomo nic dokladniej o tej komecie..oo jakis balon podobno puscili w powietrze z teleskopem ktory mial ja tam sfotografowac ale i to szlag trafil....no ale to moje takie gdybania:D

 

Obama pewno juz szykuje sie zeby opuscic caly ten burdel...Nie zdziwilbym sie jakby okazalo sie ze ma miejsce obok putina;P

 

A nie mówiłem, że reptalianin Obama w końcu coś wymodzi!!!

 

Chciałem iść poczytać wariatów na paranormalne.pl ale zapomniałem na jakim forum żyję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brat Obamy jest związany z Bractwem Muzułmańskim i kto wie czy nim nie sterują, albo Obama jest zwyczajnie saudyjskim agentem i zależy mu na wzroście cen ropy i zwycięstwie radykalnego islamu. A może to wszystko insynuacje ale tego się pewnie nigdy nie dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest w sumie małe miki przy planach inwazyjnych Kolonistów, ale im większy będzie zamęt i osłabienie mocarstw, tym będzie im łatwiej przeprowadzić inwazję.

nie mogę się inwazji doczekać, w końcu coś się zacznie dziać w tym moim nudnym życiu, nawet jak mnie szybko zabiją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×