Skocz do zawartości
Nerwica.com

pan Franek szaleje


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

w filmie jest mowa że przez 14 lat ciężko chorował ale wyzdrowiał się zastanawiam czy ta choroba to nie jakaś psychiczna była. ;)

 

-- 01 paź 2013, 15:29 --

 

wszystkie odcinki sa do oglądnięcia tu http://serialnet.pl/serial/2-5001784/chlopaki-do-wziecia ale pan Franciszek się chyba w 18 odcinku dopiero pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy nie wystąpić w tym filmie bo szukają chętnych a nowy sezon rusza podobno za tydzień. Swoim życiowym nieudacznictwem bym tam pasował, ale za wyszukane słownictwo chyba mam. ;) no ale wstydziłbym się tak kompromitować na oczach całej Polski więc odpada. Płacą 200-300 zł za występ także chyba szkoda za taką kasę tak się błaźnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha oan Franek <3

 

carlosbueno, pamiętaj!

[videoyoutube=tvbyY7oMT2E][/videoyoutube]

 

:D:D:D:D

 

-- Wt paź 01, 2013 3:31 pm --

 

i pamietaj! gdzies tam, pośród leśnych ścieżek i snopków siana żyje ta jedyna!

 

[videoyoutube=PaEnaoydUUo][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a tak w ogóle to jaki Ty masz problem? z tego co widziałam na zdjęciach to jesteś całkiem przystojny, gadasz z sensem, nie wyglądasz na życiowego nieudacznika, chodzi tylko o brak pracy czy coś jeszcze?

Na nieudacznika nie trzeba wyglądać, to czy gadam z sensem czy nie tez nie ma znaczenia nieudacznikiem się jest, a ja nim jestem nim bez dwóch zdań bo prowadzę życie nieudacznika i nie tylko o sam brak pracy chodzi. Do tego mam nieudaczną historię życia, dla każdego z boku moje życiowe postępowanie, postawa to wybitny przykład nieudacznictwa i nic tego nie zmieni.

 

Zresztą to miał być wesoły wątek a nie kolejna okazja żebym sobie dokopywał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie odcinki sa do oglądnięcia tu http://...

Czy to leciało w TV normalnie..? Jeśli tak to właśnie zaczynam rozmyślania nad wystarczająco epickim określeniem na osiągnięte przez cywilizację dno... :?

Parę odcinków leciało niby na Polsacie a reszta na polsacie play. Wiadomo ludzie to oglądają żeby się dowartościować bo przy tych agentach to każdy się może poczuć kimś, nawet ja no i czasem jest śmieszne ale bardziej to żałosne jest szczerze mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę odcinków leciało niby na Polsacie a reszta na polsacie play. Wiadomo ludzie to oglądają żeby się dowartościować bo przy tych agentach to każdy się może poczuć kimś, nawet ja no i czasem jest śmieszne ale bardziej to żałosne jest szczerze mówiąc.

Coraz bardziej się cieszę że nie podłączyłem żadnej TV w domu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×