Skocz do zawartości
Nerwica.com

Patologiczne spoznianie


USE90

Rekomendowane odpowiedzi

Ciagle sie spozniam; lekcja, wizyta u lekarza, cokolwiek. Dajmy takie studia, od poczatku roku moze z 2 razy przyszlem na czas. A tak zawsze te 5-10 min spoznienia. Inny przyklad, dentysta. Ostatnimi czasy mialem kilka wizyt u dentysty (leczenie kanalowe jednego zemba + plombowanie innego). I wiecie co? 2 razy trzeba bylo przelozyc wizyte bo ja sie spoznilem! Na przyklad dzisiaj mialem wizyte, ale drugi raz sie spoznilem (40 min tym razem). Efekt? Nowa wizyta dopiero za tydzien :evil:

 

I tak to wszystko ciagnie sie od kilku lat. Nie wiem co sie ze mna dzieje. Nie spozniam sie z powodu braku czasu. Malo tego, spozniam sie nie tylko w godzinach rannych ale w ogole (daj mi wizyta na 18 to i tak pewnie sie spoznie). Nie wiem dlaczego tak postepuje. Zawsze odkladam wszystko na ostatnio chwile a potem jak juz jest ta ostatnia (przez duze O) chwila to sie okazuje ze znowu nie wyrobie w czasie. I tak ciagle i ciagle.

 

Jestem zly na siebie, bardzo zly. I za caloksztalt i za dzisiaj; bede teraz z prochnica tydzien dreptal bo znowu sie spoznilem, choc mialem wizyta na godzine 13:15!

Jesli mam byc calkiem szczery to musze napisac ze moje spoznanie ranno - popoludniowe jeszcze mozna w jakis sposob wytlumaczych; nie moge spac w nocy, mam problemy ze spaniem w nocy (dzisiaj np. poszlem spac o 6 rano), takze rano jestem nieprzytomny. Ale ja sie spozniam nawet jak dobrze przespie noc, nawet jak mam przyjsc na wieczor!

 

 

Co jest ze mna nie tak? Moze to prokrastynacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sposób na to ,by zdążyć

Przestawiam po prostu zegarki...

Co prawda u mnie to sie waha maksymalnie 5 minut, bo tyle starczy by zdążyć normalnie na autobus..

Ale można popróbować z godzinami :D

I tak jak mowi Sorrow, musisz sam to sobie wmówić

Powodzenia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×