Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najlepszy operator komórkowy


( Dean )^2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć:)

 

Musze dokonać życiowego przewrotu,całkowicie przemeblować swoje życie jestem taki nieszczęsliwy,muszę zmienić tak wiele......zaczynam od sieci komórkowej ;);)

 

Jestem teraz w Plusie ale to zdzierstwo jest,drożyzna i naprawde muszę zmienić tego operatora.Możecie mi polecić jakiegoś,którego używacie, w którym miałbym jakieś pakiety z dużą liczbą darmowych smsów do wszystkich sieci i wzglednie tani internet??

Nie chciałbym abonamentu wolałbym coś na karte.

 

Czego sami używacie,co możecie polecić??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, Mozesz miec tel na karte, doladowywac na 3 miesiace za 50 i wykupywac rozne darmowe minuty i esemesy. wychodzi kolo 17 na miesiac.

 

-- N wrz 29, 2013 7:23 pm --

 

p.s. w plusie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, virgin mobile? :lol:

jesteś u virgin mobile zeby kupic sobie nr u tego operatora i robią Ci za zasłonką test na to czy jesteś dziewicą , jak nie jesteś to niestety musisz iść gdie indziej

 

xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Virgin Mobile i chwalę sobie roczną ważność doładowań- dobre jak się znołlajfisz totalnie :lol: , pamiętam, że jak szukałem swojego czasu to niemal wszyscy mieli co najwyżej 3 miesieczną, do tego koszty rozmów w Virgin Mobile też są jedne z najniższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W P4/playu o ważność konta się nie martw, bo jest ważne 1 rok w taryfie play-rok ważności konta. kwestia dokupienia pakietu za 10zł na smsy darmowe na cały miesiąc i za 10zł na rozmowy.

 

Albo masz taryfę gdzie ogólnie od razu smsy i rozmowy są darmo, a doładowanie 50- 3 miesiace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×