Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziękuję za....


roccola

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu od niedawna...Znalazłam to forum bo znów poczułam nawrót mojej choroby..Wczesniej odwiedzałam podobne miejsca , ale ten tu bardzo mi przypasował. O tygodnia zaobserwowałam poprawe nastroju..i czuje ze to dzięki naszym tutaj rozmowom. Czytam wasze posty potem w domu czest o was mysle i o waszych problemach i czuje ze nie jestem z tym sama..Jest zajefajnie

DZIĘKUJE ZA TO ZE JESTESCIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drań możliwe ale to dlatego że biore takie leki też teraz co mnei pobudzją po żażyciu więc to nei moja wina(chce jak najwiecej od siebie dodać i podzielic się wiadomościami)zaraz mi przejdzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no co ty ja nei krytykuje możliwe że byłem zle zrozumiany ale do all szacunek przecież razem jedziemy na jednym wozie mamy takie same problemy razem sobie nawzajem pomagamy pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym podziekowac wszystkim tym ktorzy tutaj sa na tym forum, dzieki wam nabieram wiary w siebie i to ze mozna pokonac te cholerne chorubsko, dziekuje adminom, moderatorom a przedewszystkim sebie i bibi za ich posty, bardzo mi pomogly, zycze Wam wszystkim wesolych i spokojnych swiat, zeby obeszly sie bez lekow itd.

Jestescie wspaniali i moze byc z siebie dumni.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZieki Brachu !

Zycze rowniez i tobie bys , jak najszybciej wyszedl z tej choroby Jak i oczywiscie wszystkim na forum i nietylko:)

Chciala bym rowniez podziekowac za to forum , bo bardzo mi pomaga i chodz niemoge was wszystkich tu wiedziec czuje sie wspaniale , bo jestem SERCEM i DUSZA z wami by moc sie dzielic swoimi przezyciami i tym ze moge byc SZCZESLIWA przez to ze moze bede w stanie jakos komus pomoc, moze jakos doradzic moze ktos mi i to jest wielkie na tym forum!

Vadom modrze pomyslales z tym tematem!

ZYCZE ROWNIEZ WSZYSTKIM NA FORUM

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH I SZCZESLIWYCH SWIAT WIELKANOCNYCH

ORAZ MOKREGO SMINGUSA DYNGUSA

BY WASZE TROSKI I SMUTKI ODESZLY GDZIES W ZAPOMNIENI

I WASZE LEKI ; DEPRESJE ::I INNE RZECZY ODESZLY I NIGDY NIEPOWROCILY

CZEGO SOBIE I WAM WSZYSTKIM ZYCZE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... Chyba troche balam sie wejsc i przeczytac ewentualnych odp. tzn., ze dowiem sie ze jest ze mna zle. Wczorajszy i dzisiejszy dzien zaliczam do wygranych. Klocilam sie sama ze soba, zmusilam sie do paru rzeczy, a przedewszystkim do zmiany mojego myslenia. Mysle, ze moze bedzie dobrze, wszystko lezy w umysle i pozytywne nastawienie daje duzo dobrego, odpedzenie tych natretnych mysli. Bo w sumie czemu ma byc zle? Nawet nie wiecie (albo pewnie wiecie) , jak milo mi sie zrobilo po przeczytaniu odp., naladowalam bateryjki, mam tylko nadzieje, ze na dlugo. Dziekuje. Na wizyte z psychologiem umowie sie napewno. Wogole to teraz zaczynam wyszukiwac objawow nerwicy i zaraz jak cos znajde i to troche na sile to juz "film" gotowy. To tez musze od siebie odpedzic. Niedlugo ide spac, jutro kolejny dzien i mysle, ze bedzie jeszcze bardziej produktywny niz ostatnie. A co do picia ,to chyba wiekszosc ludzi "tankuje" w weekend, a ta moja pijacka sobota i strach tym razem przed alkoholizmem to chyba kolejny "wkret". Musze pojsc do jakiejs pracy, zeby ten weekend byl bardziej zasluzony, ha ha... Fajnie jest moc o tym wszystkim pisac i wyrzucic to ludyom, ktorzy rozumieja. -kika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę, że szczęście się należy człowiekowi jak psu kość. Dlatego nigdy nie przepadałem za wdzięcznością do losu. Za co? Że los mógł jeszcze bardziej popsuć moje życie, a tego nie zrobił? Mam go prosić, dziękować i przepraszać, by go udobruchać? Nie.

Wolę godzić się z tym co jest, niż pragnąć czegoś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×