Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście zbyt pięknie być nie mogło.

do powrotu do Polski robię sobie przerwę od jakichkolwiek ćwiczeń ze względu na ból kolana. najprawdopodobniej uszkodziłam sobie podczas biegania(bieganie po asfalcie i norweskich górkach) brawa dla mnie!

pocieszcie mnie jakoś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany przeciążeniowe, osteofity, coś mi uciska nerwy w odcinku piersiowym, bardzo poważnie nic pewnie nie jest bo bym się nie mógł ruszyć,

ale i tak mnie to strasznie wkurwia i dołuje, żałuję, że mnie nikt nie przestrzegł to bym nie nosił takiego cieżkiego tornistra do podstawówki i przykleił sobie kij żeby się nie garbić. No nie wiem chyba nie pocieszyłem swoim narzekaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu spuchłem ale nie od ćwiczeń tylko od jedzenia. Jeszcze nie dawno dobrze wyglądałem, nawet kaloryfer był a teraz znów przybrałem na masie. Trzeba się wziąć za siebie, zaczynam od jutra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem skurczyć dietę bo waga stanęła w miejscu, zobaczę pod koniec miesiąca z jakim efektem... chociaż szału się nie spodziewam w tym miesiącu bo czeka mnie tatuaż (a nawet 1,5 :P) więc będę musiał trochę ograniczyć siłownie na czas gojenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×