Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

 

Mam takie pytanie, mianowicie co daje Wam kopa, gdy ciało odmawia wysiłku? Macie tak, że sumienie gryzie, resztki dumy wołają RUSZ DUPĘ a i tak zamiast treningu robicie coś... szkodliwego typu - niezdrowe jedzenie, używki?

 

Mniejsza o filmiki motywacyjne, piosenki czy banany na śniadanie, bardziej mnie interesuje to co oferuje sklep z suplementami. Korzystał ktoś z czegoś? (białko oczywiste)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam nic nie ma poza kofeina jesli to na ciebie dziala, stacki kreatynowe maja jeszcze troche w skladzie czegos tam ale to gowno warte przewaznie albo na krotka chwile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kanał tego gościa wszystkim, którzy ćwiczą na siłowni i to z dość sporymi ciężarami, w końcu ktoś kto wie o czym mówi, sportowy fizjoterapeuta podchodzący do sprawy z punktu anatomii a nie kolejny kserokopiarz, który nawpierdalał się koksu i zgrywa Arnolda na youtubie.

 

Tu o ćwiczeniach, które są powszechnie stosowane na siłowni a ratio ich kontuzjogenności do efektów sprawia, że wykonywanie ich mija się z celem, nieskromnie przyznam, że sam kiedyś doszedłem do wniosku, że takie ćwiczenia jak wyciskanie sztangi zza głowy i prostowanie nóg w siadzie są nienaturalne i narażają na kontuzje.

 

[videoyoutube=O6Y3WDY1tUo][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnaś

dobra figur

 

-- 11 lip 2014, 22:35 --

 

aa jutro bedzie do 50 km na rowerku

każdą porcyjkę czips.ow i majonezu przepale niczym ż.. w krematoryjnym piecu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×