Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, wykup nawet jednorazowe wejściówki zanim kupisz karnet, ja tak zrobiłam :mrgreen:

na poprzedniej siłce w ramach karnetu można było skorzystać z pomocy instruktorki, która Ci pokazywała co i jak, dodatkowo mogłaś porozmawiać na temat ćwiczeń lub diety, zrobiła Ci pomiary jak poprosiłaś itp na obecnej - instruktorzy pracują jakby od niechcenia, ale jest tańsza (o 12 zł - ale zawsze to coś :lol: ), jest więcej przestrzeni i sprzętu, no i po drodze mam z pracy (nie tracę 30-40 min na dojazd - autobusem i pieszo), ale są do wykupienia treningi personalne, układają Ci też plany treningowe i dietetyczne, ale to już za kasę :pirate:

 

ejj ejj, też bym chciała kogoś do treningów :mrgreen: raz ćwiczyłam z koleżanką i miałam większą motywację do podkręcenia tempa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, ciężar musisz sobie dopasować Ty sama. Trener nie wie jakie hantle jesteś w stanie wycisnąć.

Zasada jest taka: weź taki ciężar, który sprawi Ci trudność, ale z którym będziesz w stanie dokończyć serię.

 

Przykład:

 

1 seria

wiosłowanie sztangielka w oparciu o ławkę 7 kg

2 seria

wiosłowanie sztangielka w oparciu o ławkę 7 kg

3 seria

wiosłowanie sztangielka w oparciu o ławkę 8 kg

 

 

Little Red Fox, ja wolę ćwiczyć sama. Nie lubię jak ktoś mnie rozskupia i gada :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym wolał z kimś bo jednak samemu przy niektórych ćwiczeniach wykonywanych w domu boje się pójść na maksa (np. wyciskania). Przez 1 tydzień z bratem coś tam robiliśmy ale odechciało mu się chyba (a oficjalna wersja to studia, serce itd :P)

slow motion, przypuszczam nawet, że w przypadku kupmitrumne jeśli się zapyta o ciężar jaki może dźwignąć to trener narzuci jej zdecydowanie za małe obciążenie i skończy się tym że Marta (?) będzie ta sztangą rzucać po siłce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem w tym temacie. Troszkę ćwiczę :D

Ja robię często mniej więcej taki trening trochę go modyfikując. Taki trening domowy ale rezultaty są w sile, kondycji itp.

25 pompek i 25 brzuszków x 5 serii

Dodatkowo po każdej serii pompek i brzuszków trochę przysiadów, jakieś wyskoki itp

I raz lub dwa razy w tygodniu w zależności od wolnego czasu bieganie 5 kilometrów

 

Taki sobie domowy trening :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zmianą intensywności treningów, dotychczasowo miałem 3-4 treningi tygodniowo, chcę to zamienić na 5-6. 3 dni z rzędu jeden dzień wolny (czasem 2 ze względu na pracę) i znowu 3 dni z rzędu.

Dzień 1- klata biceps, 2- barki triceps, 3-plecy nogi brzuch. Każda partia mięśniowa miała by te wymagane 3-4 dni odpoczynku.

Dodatkowo od dzisiaj zaczynam mały eksperyment w diecie - zamiast jakiegokolwiek "normalnego" pieczywa przerzucam się na pieczywo chrupkie. Jeszcze musiał bym całkowicie cukier wyeliminować ale to już ciężej... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieczywo najlepiej wybrać ciemne , możesz ograniczyć cukier ale nie eliminować go z diety ( mam na myśli cukier w owocach ) , cukier sam w sobie jest potrzebny . Ciekawi mnie jakie masz efekty , bo na pewno jakieś są , być może Ty tego nie widzisz , warto pokazać komuś kto Cie dawno nie widział i oceni obiektywnie efekty :)

 

Trening wykonany , a mojej odzywki nie ma , gdzieś kurier zwiał :hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieczywo najlepiej wybrać ciemne

Jadłem takie przez ostatnie 3 tygodnie bodajże. Ale przed zakupem takiego np w kauflandzie (chleb orkiszowy - coś pięknego) warto sprawdzić jego skład bo ciulają wszędzie. Okazuje się, że ów ciemny chleb jest ciemny tylko dlatego że ma w sobie jakiś tam barwnik :roll:

 

I oczywiście że mam dietę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, orkiszowy jest jednym z najlepszych :)

 

diete ? jaką ? powinieneś mieć wysuszając , aby pozbyć się tłuszczu z ciała

 

 

 

1234qwerty, niektórzy ludzie , uzupełniają sobie odżywką białkową dietę , żeby np. nie przytyć , albo żeby utrzymać wagę itp. a jak jest w rzeczywistości to nie wiem .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×