Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Większość koksów z siłki nie ma w ogóle kondycji , co im dają mięśnie jak po przebiegnięciu 100 merów ledwo żyją

 

Bo lecą na masę mimo wszystko, dla jak najszybszych efektów. Ważne, żeby robić też cardio dla lepszego dotlenienia mięśni i ta masa będzie lepszej jakości.

 

Seks rozwija całe ciało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ;) jesli daze caly czas do tego zeby przytyc... to co dieta odpowiednia i cwiczenia ? bo cwicze codziennie na orbitreku 20 minut (widze efekty miesni nog - a cwicze od wrzesnia), do tego hantle i 6 weidera poki co ... jak zrobisie cieplej zamierzam jezdzic na rowerku na wiosne... to nie powinnam leciec masa w dol ? chce dobic do 60 kg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Niekoniecznie , zalezy jaki sie trening prowadzi. Fakt kulturysci maja słabą kondyche bo to nie jest ich głównym celem , ale natomiast kondycja i wytrzymalość Fitnesów jest powalajaca. Jakiś czas temu wpadlem na trening 300 Workout i nawet ciekawe wyniki sa , na yt jest.

 

Tyrr, Zwykła maszyna starczy a w sezonie nad zalew i wypozyczalnia , u nas podajże 6zl 1h.

 

smieska1986, A6W i przybranie na wadze troszke ze sobą kolidują , lepiej rób lekki trening brzucha , przybierz na wadze i dopiero wtedy A6w ,choć ja osobiscie polecałbym ABS. Co do diety musisz policzyc kalorie , wzbogacic diete o bialko bo nie chcesz chyba tłuszczu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieska1986, Ogolnie jak chcesz przytyc nie dojezdzaj brzucha, rób sobie lekkie cwiczena na brzuch by nie wyjsc z wprawy. a mi weider przy 30 ktorymś dniu wydał mi sie taki nudny.. w ABS chociaz cwiczenia sie zmieniają a w tym jedno i to samo. wpisz ABS w googlach tam jest caly trening:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×