Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze wady i zalety>> Temat dla świadomych swoich słabości!


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

Wady:

-totalnie niska samoocena

-nieśmiałość

-niezdecydowanie

-pesymizm

-zbyt duża wrażliwość (potrafię beczeć nawet na komedii)

-nieufność

-niecierpliwość

-szczerość (wpisuje do wad bo zazwyczaj ktoś się przez to obraża)

-raczej brak mi empatii

-perfekcjonizm

-bardzo szybko się wkurzam

-zazdrość

-mściwość

-jestem raczej zamknięta w sobie

Zalety:

-odpowiedzialność

-ciekawość

-jak się zmuszę potrafię się zabrać do roboty

-lubię mieć dużo na głowie

 

Hmmm na razie więcej nie przychodzi mi do głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wady: wygórowane ambicje, niecierpliwość, perfekcjonizm, nadmierny sarkazm, wściekanie się na rzeczy na które nie mam wpływu, pamiętliwość, totalnie bezgraniczna upartość,

zalety: niezależność, poczucie humoru, gust, empatia, tolerancja.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wady:

- niski wzrost (około 170cm)

- niewyjściowa twarz :D

- czasem kłamię :D

- nie wiem co jeszcze :D

 

zalety:

- spostrzegawczość, bystrość itd.

- empatia

- wrażliwość

 

pół wada pół zaleta:

- niepoprawny romantyzm, choć na codzień tego nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

wady: nieśmiałość, pesymizm, niska samoocena, niecierpliwość, napady gniewu i agresji, pamiętliwość, lenistwo, tchórzostwo, zazdrość, głupota, brak motywacji, niezdecydowanie, upór, niemożność skoncentrowania się

 

zalety: punktualność, próby dążenia do celu, empatia, wrażliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wady; totalny brak ambicji, patologiczne lenistwo, neurotyczność, niskie libido, umysłowa ociężałość, problemy manualne, tchórzostwo, ekstremalna niecierpliwość, problemy z koncentracją, dystechnikalia, dyskomputeria, niezły kłamczuch, wieczny pesymizm, skrajny egoizm, piramidalne malkontenctwo, psychiczny sadomasochizm, totalny brak zdecydowania, mega nieżyciowość, przesadna wyobraźnia, wysoka niesamodzielność, ultra nieśmiałość, wyjątkowa jak na swój wiek niedojrzałość, za duży nos i za mały penis i jeszcze wiele innych( może podam później bo moje lenistwo mnie ogranicza)

 

zalety- brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wady; totalny brak ambicji, patologiczne lenistwo, neurotyczność, niskie libido, umysłowa ociężałość, problemy manualne, tchórzostwo, ekstremalna niecierpliwość, problemy z koncentracją, dystechnikalia, dyskomputeria, niezły kłamczuch, wieczny pesymizm, skrajny egoizm, piramidalne malkontenctwo, psychiczny sadomasochizm, totalny brak zdecydowania, mega nieżyciowość, przesadna wyobraźnia, wysoka niesamodzielność, ultra nieśmiałość, wyjątkowa jak na swój wiek niedojrzałość, za duży nos i za mały penis i jeszcze wiele innych( może podam później bo moje lenistwo mnie ogranicza)

 

zalety- brak

 

EPICKI POST :lol:

Nie no k*rwa mać padłem :lol::lol::lol: No nie moge :lol:Carlos jesteś mistrzem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wady: szczerość, upartość, przesadyzm, agresywność, labilność emocjonalna, przeżywanie skrajnych emocji, wygląd, ukryta wrażliwość, brak dystansu do samej siebie i pewnie wiele, wiele innych + niska samoocena

zalety: chyba mam dobre serce mimo wszystko :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalety: umiarkowana pewność siebie, uczciwość, samoświadomość, upór przy dążeniu do tego na czym mi zależy, szybkie przyswajanie wiedzy, umiem przepraszać i nigdy celowo nie obrażam ludzi, nie strzelam fochów i umiem śmiać się z siebie, nie mam jakichś większych kompleksów, coraz lepsza pamięć :yeah:

 

Wady: nie jestem szczególnie tolerancyjna, wariactwo na punkcie swojego wyglądu, czasem nieadekwatne do sytuacji reakcje, kiedyś agresja i szukanie guza z byle powodu, maniakalne odpały, przesadne przejmowanie się innymi. Bywa, że sprawiam wrażenie aroganckiej, no i czasem tak kurva przeklinam, że ja pier.dole :o Nie ma sensu wypisywać więcej bo i tak nie przebiję Carlosa :D

....zapomniałam: tendencja do robienia sobie siary :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

carlosbueno, jeśli chciałeś mnie przebić, to gratuluję - udało Ci się :lol: A więc chcesz zachować tytuł Największego Forumowego marudy tylko dla siebie egoisto? :twisted::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wady; totalny brak ambicji, patologiczne lenistwo, neurotyczność, niskie libido, umysłowa ociężałość, problemy manualne, tchórzostwo, ekstremalna niecierpliwość, problemy z koncentracją, dystechnikalia, dyskomputeria, niezły kłamczuch, wieczny pesymizm, skrajny egoizm, piramidalne malkontenctwo, psychiczny sadomasochizm, totalny brak zdecydowania, mega nieżyciowość, przesadna wyobraźnia, wysoka niesamodzielność, ultra nieśmiałość, wyjątkowa jak na swój wiek niedojrzałość, za duży nos i za mały penis i jeszcze wiele innych( może podam później bo moje lenistwo mnie ogranicza)

 

zalety- brak

 

 

:105: i jak go nie kochac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×