Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwuski ze Starogardu Gdanskiego i Rywaldu


Danna83

Rekomendowane odpowiedzi

Moja nerwica zaczela sie 8 lat temu,wlasciwie byla ze mna od zawsze ale ujawnila sie wlasnie osiem lat temu kiedy wrocilam z pracy..Nagle zaczelo mi sie robic slabo,serce zaczelo walic jak oszalale,zaczelo sie zatrzymywac bardzo przykre i dziwne uczucie, oddech plytki.ciezko mi bylo zlapac powietrze,i to straszne wrazenie ze umieram,zadzwonilam na pogotowie bo jeszcze wtedy nie wiedzialam co tak naprawde sie ze mna dzieje.W szpitalu dali mi zastrzyk na uspokojenie i magnez dozylnie no i wypuscili,a ja dalej nie wiedzialam co mi dolega,setki badan,az w koncu lekarz powiedzial zebym poszla do psychiatry,no i sie wybralam (oczywiscie zaczelam leczenie prywatnie bo panstwowo to by mnie lekarz tabletkami tylko nafaszerowal) diagnoza Depresja z Nerwica Lekowa,zapisal mi leki i zaczelismy psychoterapie.Psychoterapia pomogla mi w tym ze potrafie sobie radzic z napadami ataku paniki gdzie te wszystkie objawy ktore juz opisalam narastaja z podwojona sila a potem jest ulga i zmeczenie.Gdy bralam leki czulam sie super ataki wcale sie nie pojawialy,ogolnie nie biore lekow juz z 6miesiecy i ataki sie pojawiaja szczegolnie wieczorem ale staram sobie z nimi radzic,jak dlugo wytrzymam sama nie wiem,bywaja ciezkie chcwile ale mam nadzieje ze wytrwam czego zycze innym,jesli ktos by mial ochote porozmawiac o nerwicy zapraszam na gg 25260638 dobrze jest popisac z kims na ten temat,z kims kto cie rozumie bo sam przezywa to samo,mozna to traktowac jako mala psychoterapie,a jeszcze lepiej jesli ktos jest z tego samego miasta i mozna sie spotkac i na wzajemnie sie wspierac.Ja jestem ze Starogardu Gdanskiego a dokladniej Rywald.pozdrowionka dla wszystkich nerwuskow buziaki.Ania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JJa jestem ze Starogardu Gdanskiego jak ktos jest z tego miasta lub gdzies te okolice to pisac jestem na fb Anna Domagalska mam wpisane Grudziądz albo Starogard Gdanski.....fajnie by bylo miec kogos kto cie zrozumnie i nie uzna za dziwoląga:)buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×