Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć :)


Gość Amy Lee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich cieplutko!

 

Trafiłam na wasze forum szukając w internecie informacji na temat nerwicy lękowej. Nikt mi jej w prawdzie nie zdiagnozował, ale zdarzają mi się nie do końca uzasadnione lęki, problemy ze snem i reakcja na stres w postaci mdłości czy bólów brzucha, więc pomyślałam, że może warto się czegoś więcej o tym dowiedzieć.

 

Mam nadzieję, że sama sobie jakoś z tym poradzę i nie będę musiała mieć żadnej terapii. Interesuję się psychologią, bardzo staram się zrozumieć samą siebie i innych ludzi, zwłaszcza tych na których mi zależy.

 

Z góry mówię, że łatwo przywiązuję się do ludzi z for internetowych i mam nadzieję, że będę mogła tutaj mówić o takich rzeczach o których w innym gronie raczej bym nie wspomniała, jak również, że uda mi się czasem dorzucić coś pożytecznego do dyskusji.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe powitanie ;)

 

Muszę przyznać, że miałam bardzo ciężki rok i w okolicach Wielkanocy zaczęło mi się wydawać, że trochę wychodzę "na światło dzienne", ale zdarzyło mi się jeszcze kilka głupich sytuacji, a rzeczy na których najbardziej mi zależy najbardziej mnie przerażają.

 

Teraz pora poszukać tematów, w których mogłabym napisać coś więcej.

 

Póki co, mam 22 lata, studiuję filologię angielską, słucham heavy i power metalu, znajomi uważają, że jestem dowcipna, ale czasami wydaje mi się że po prostu obracam pewne rzeczy w żart, tak że inni (albo nawet ja sama) nie zauważają, że są to rzeczy, które mnie na prawdę bolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×