Skocz do zawartości
Nerwica.com

Forumowe kłótnie


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi,

A mi się nie podoba taki temat. Jak w ogóle można stworzyć takie coś. Toż to skandal. ;)

Tak w ogóle to kobiety są złe. ;)

 

-- 21 wrz 2013, 19:53 --

 

khaleesi,

Obrażasz mnie? A co ja Ci takiego zrobiłem? Widać wszystkie baby są takie same - sekutnice jedne. WSZYSTKIE.

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, a jak ktoś jest w manii? Owszem, może nie wchodzić na forum, ale tutaj może szukać pomocy... Łatwo jest nam (i mi też!!!) oceniać ludzi, ale nie bierzemy pod uwagę wielu czynników, szczególnie na tym forum. Ja właśnie chcę to w sobie zmienić na terapii, żeby tak ciągle nie oceniać ludzi, bo za dużo rzeczy o nich nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak nie pisał, że z niektórymi nie można obchodzić się jak z jajkiem. Jakaś stanowczość musi być, szczególnie że jest to internet, ale nie sądzę żeby agresywne zachowania administracji, które niestety się zdarząją były dobra metodą na mocno zaburzonych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ja czytam forum i widzę, co się dzieje. Dobra, kończę w tym wątku, mam pewne pomysły na to forum, ale przedstawię je później jak sie uspokoję, teraz to nie ma sensu. Nie chodzi tu, żeby się chwalić, jaki ja mądry, ale o to, żeby forum ulepszyć. Myślę, że można to zrobić w przyszłości. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu nie macie dyskutować ani się pojednywać tylko kłócić zajadle. Nie róbcie offtopu. ;)

 

carlosbueno,

Ja głosuję za usunięciem wszystkich Twoich postów, w których narzekasz na siebie. Ciekawe ile by zostało? ;)

 

-- 22 wrz 2013, 12:32 --

 

mark123,

Tylko jak Cię wkurzyć, bo jak dla mnie, to Ty jesteś oazą spokoju. Nawet rozśmieszyć Ciebie jest trudno, a co dopiero wyprowadzić z równowagi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×