Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gender


Gość Adam Smith

Rekomendowane odpowiedzi

uważam że tojest po prostu po-pie-rdo...ne! Hodowanie człowieka... Jeśłi chłopcy chcą sie bawić lalkami...niech sie bawią.Jeśłi nie chcą, niech sie nie bawią...Tutaj jednak dzieci beda w pewnym sensie najwyrazniej hodowane w pewien z góry założony sposób...dzieci "będą" to jest chyba sedno....W szwecji, czy finlandii słyszałem o przedszkolach w których nie mówi sie on, ona...tylko ono czy jakaś inna neutralna forma...i dokładnie to samo. Jeśłi finowie przestaliby używać takich słów to niech sobie gadaja jak chcą...Jeśli jednak jakaś banda ideologów wymyśla tego typu programy i jes wprowadza, narzucając ...bo to jest narzucanie pewnego słownictwa, zachowania to to jest dla mnie straszne...Podziwiam jednak odwagę tych ludzi i ideologiczną niezachwianą pewność siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, ale to jest zajebiste:

 

,, Dziewczynki w kraciastych koszulach mają bawić się w „męską” pracę i zjadać obiady przygotowane im przez ich żony "

 

xD myślałam że może jakieś rąbanie drewna chociaż. od dzisiaj będę się wahała przed jedzeniem obiadów xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym jest to, że oni to chcą wprowadzać na siłę, bez porozumienia z rodzicami, tak samo jak nakaz wysyłania 6-latków do szkoły.

Mnie się nie chciało tego czytać, ale tu macie rozwinięcie tematu:

 

http://wsumie.pl/rodzina/74524-pytania-do-men-u-bez-odpowiedzi

http://wsumie.pl/rodzina/73272-takie-eksperymenty-odzieraja-dzieci-z-godnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze coś co mnie troche rozbawiło a troche zdziwiło...chodzi o sytuację w Finlandii. Oczywiście skandynawia w tym wspomniana Finlandia to prekursorzy i przodownicy równouprawnienia płci feminizacji itd...Pamiętam wywiad z Finką zachwyconą naszym szowinistycznym społeczeństwem, w którym o dziwo kobieta może sie ubrać po "kobiecemu" jak to sama określała...W Finlandii generalnie jest to ciężkie do akceptacji ponieważ równouprawnienie doprowadziło do tego, że jak kobieta nie ubierze sie w gacie i sweter to nie jest traktowana poważnie...potocznie nazywany "kobiecy" strój był czymś niewłaściwym...okazało sie że nie tyle faceci zaczęli chodzić w sukienkach, nie tyle zaczęto akceptować kobiety ubrane po męsku...tylko strój uznawany za kobiecy podlegał nieformalnemu ostracyzmowi. Kobieta chcąc być traktowana powaznie, czy w pracy czy gdzie indziej "nie powinna" sie ubierać w sukienki, najlepiej bez makijażu itd...wszyscy wiemy o co chodzi

 

Jak Kochanowski powiedział, że feministko tak na prawdę nie lubią kobiet to prawie został zadziobany...choć dla mnie to jest jasne. Oczywiście można sie spierać co oznacza kobiecość, ale jeśłi będziemy rozumieli ją w taki naturalny nam jeszcze oczywisty sposób to dla mnie jest oczywiste że one nie lubią kobiecości...swojej, czy w ogóle. To są emocjonalni tranzwestyci...To jest schizofrenia. Społeczna schizofrenia...W schizofrenii rozum sie odziela od emocji, ciała...takie teraz społeczeństwo jest produkowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie rzuca w oczy fakt jak feministki w tym momencie same utwierdzają znaczenie stereotypow. jedzenie obiedu to jedzenie obiadu. a na tych zajęciach wolasz dziewczynke i mowisz jej : jedzenie obiadu ugotowanego przez żonę to męska rzecz, poczuj się jak mężczyzna- żryj. raczej pokazuje się tym dzieciom te stereotypy , nazywa je, wsadza ich istnienie do swiadomosci zanim uczyć że każdy może wykonywać zajęcia...

 

paradoks w tym tkwi totalny...

 

i bawią mnie te kraciaste koszule xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym jest to, że oni to chcą wprowadzać na siłę, bez porozumienia z rodzicami, tak samo jak nakaz wysyłania 6-latków do szkoły.

 

bzdura - http://natemat.pl/73885,burza-po-artykule-ala-jest-chlopcem-a-jas-dziewczynka-zawadzka-obrzydliwe-szyderstwo (w artykule są wszystkie niezbędne linki)

 

może nie czerpcie wiedzy o świecie z katolickich stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W 86 polskich przedszkolach realizowany będzie program stworzony przez feministki. Chłopcy mają odgrywać role dziewczynek, dziewczynki chłopców. Unia Europejska przeznaczy na ten cel 1,4 miliona złotych." http://pl.gloria.tv/?media=495643

 

Co o tym sądzicie ?

No cóż, w polsce będzie 86 przedszkól do których nie będzie kolejek na zapisy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podstawowe pytanie - co na to dzieci?

czytalem opinie jakiejs przedszkolanki, ze gdy robili te lekcje, to wielu chlopcow ryczalo, albo uciekalo do lazienki, bo nie chcieli ubierac sie w sukienki :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym jest to, że oni to chcą wprowadzać na siłę, bez porozumienia z rodzicami, tak samo jak nakaz wysyłania 6-latków do szkoły.

 

bzdura - http://natemat.pl/73885,burza-po-artykule-ala-jest-chlopcem-a-jas-dziewczynka-zawadzka-obrzydliwe-szyderstwo (w artykule są wszystkie niezbędne linki)

 

może nie czerpcie wiedzy o świecie z katolickich stron

a bo ja wiem dla mnie i katole i feminazistki mają po równo we łbach nasrane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bo ja wiem dla mnie i katole i feminazistki mają po równo we łbach nasrane

 

a cokolwiek wiesz o feministkach, czy tak sobie powtarzasz ten epitet po Terlikowskim i biskupach?

mam mnóstwo znajomych feministek i są to na ogół mądre kobiety, wręcz za mało radykalne (biorąc pod uwagę, jak przerąbane potrafią mieć w Polsce kobiety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś parę miesięcy temu zaczepił mnie znajomy ojca, wielki sympatyk Radia Maryja i zaczął mówić o tym gender, że będą chłopaków w dziewczyny zamieniać, że chcą zrobić ze wszystkich "pedałów" bo chcą zniszczyć Polskę aby mieszkało tu 15 milionów. Może trochę racji w tym miał, pamiętam jak kilkanaście lat temu mówił o tym że wszystkim chipy wszyją i będą kontrolować, wtedy to uważałem za głupoty, a teraz myślę że miał rację może i z tym gender też tak będzie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że geje i transseksualiści szybciej odkryją swoją tożsamość. no ale ubieranie chłopców w sukienki to jakieś poniżające, już lepiej jakby im dali szkockie spódnice. zresztą sam fakt ze nakladaja sukienki sugeruje ze kobiecość to dama przyodziana w sukienkę, a przecież wiadomo że nie wszystkie to lubią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×