Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ratunku !


maestitia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie - nie wiem gdzie mam się już zgłosić ... szukam rad...jestem już wykończona psych.. brak wsparcia i zrozumienia, gdzie moge sie udać, czy są jakieś instytucje bez kosztów, chcę jak najszybciej zacząć terapię :( kolejny raz straciłam pracę, w rodzinie nie mogę liczyć na wsparcie- patrzą na mnie jak na czarną owce- ciężko jest mi się przełamać...dusze ból i cierpienie zbyt wiele lat...myślałam , że uporam się sama z tym... trudne dziecinstwo, wieczne młoty w głowę, zagubienie...co robić , co robić...nerwica , samotność w tej ciemnośći...pragnę się cieszyć życiem...

 

-- 16 wrz 2013, 20:04 --

 

Dodam, że wróciłam do oja na wieś- tu negatywne myśli i niestabilność emocjonalna... nie wiem gdzie szukać pomocy...jak się wyrwać z tych powideł, tego wiecznego smutku...nic mi już nie pomaga, straciłam motor cieszenia się ...pogrążam się...chcę się podnieść z tego le nie mogę udźwignąć ...co robić co robić ...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj maestitia, ooo czytam swoje CV...jak miło :D. to że tutaj trafiłaś to już jest jakieś światełko ;) w Twoim życiu, tzn. się zapaliło :D...mam nadzieję. To że traci się pracę lub jej nie ma nie oznacza, że jest się do niczego. Takie są realia i tego na razie nie zmienimy. Nie masz siły, radości, bo wszystko co negatywne odkładasz w sobie, zamiast wykrzyczeć (no tak, trzeba mieć siłę) co Cię boli. Czy można się z tym uporać? Tak, ale najpierw zmień negatywny obraz siebie, zapomnij o przeszłości, bo jej już nie zmienisz, odpocznij, pozbieraj myśli rozbiegane i zacznij wszystko od początku. Nie będzie łatwo, ale to Cię wzmocni na lata. Najlepszym miejscem na poskładanie się jest gabinet psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×