Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja - Czy Ja umieram ?


Adrian1995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Adrian mam 18 lat mieszkam w Wolsztynie Urodziłem się 04.09.1995 mam bardzo silny problem nie wiem czy dokładnie z depresją ale odrazu przejdę do rzeczy i zacznę opisywać moją sytuację otóż gdy siedzę w domu sam czy z rodziną mam bardzo straszne myśli na temat samobójstwa oczywiście na myślach się kończy bo w życiu nie odebrał bym sobie życia bo to dar od Boga

 

mam jeszcze takie problemy silne bóle głowy czuje puls w głowie masakra totalna jest bo nic nie mogę zrobić oczywiście na tym się nie kończy trzęsą mi się ręce cały czas z byle jakiego powodu ciągle jestem napięty nerwowo w ogóle to nie ustaje

 

oświadczam że jestem osobą bezrobotną niedawno złożyłem wniosek o dowód osobisty mam go odebrać 11 Października ale jak sobie pomyśle o tym że będę musiał iść do urzędu pracy i wpisać się na listę bezrobotnych to aż mi nogi się robią z waty i cały się trzęsę w ogóle zdania lub słowa nie mogę wypowiedzieć a nie mówiąc już o patrzeniu komuś prosto w oczy bo zaraz wzrok kieruję mi się gdzieś indziej

 

jednym słowem wyglądam tak jak bym brał jakieś narkotyki albo środki odurzające a w ogóle nie biorę proszę o szybką pomoc mój kontakt gadu gadu 2054034

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak mnie gdzieś wyślą tego najbardziej się boję że do jakiegoś ośrodka i na prochach będę ciągle ^^

Jestem w trakcie hospitalizacji i powiem Ci że nie ma się czego bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×