Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hello wszystkim :*


anusia16

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Ania mam 16 lat i od roku lecze się z depresji i lęków. Wszystko zaczelo się w 5 klasie postawówki na biwaku. Dostałam dziwny lek tak dziwnie się czułam krzyczałam, jakos wszystjko widziałąm i słyszałam ale wszystko wydawalo mi się takie dziewn, balam się czegoś itp, biegałam, po kilku minutach przeszło... juz wiecej mi ise to nie zdarzylo później aż do czasu... dopiero w 2 klasie gimnazjum idąc raz z koleżanką do jej domu tak samo się poczułam, bardzo krzyczałam byłam swiadoma tegoco robie, płakałam , byłam roztrzęsiona koleżanka mnie przytulała, nawet chiała cucić wodą ale ie pomogło. Zadzwoniła po rodziców i pojechałam do szpitala oczywiscie atak przeszedł po kilku minutach) zostałąm na badaniach czułam się słaba po wyjściu ze szpitala po kilku dniach wiec wróciłam tam, i tak sie zaczeło często mdlałam, popadłamw anemie ale krótką do czsu wyleczenia, potem znów wbył taki atak, psycholog mi nie pomógł, przeszłam bardzo duzo badań itp od badań na padaczke, serce, comiesięczne pobieranie krwi, tomografie głowy. Lecz nic. Pewna pani poradziła mojej mamie zabrac mnie do psychiatry dziecięcego... powód, ?? ciagle płakałam, ine chiałam już jeść, nigdzie nie wychiodziłam, bałam się isć do szkoły nawet bo bałąm sie że zemdleje, Psychiatra stwierdziła ze mam depresje pochorobową i lęki. Dostałam leki macloxil i co miesiac jezdze na kontrole do Olsztyna do mojej pani psychiatry ;) czuje się coraz lepiej . nie wiedziałam ze tyle osób ma taką nerwice , depresje i lęki... mam nadzieje ż ebęde mogła liczyć na waszą pomoc :*

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×