Skocz do zawartości
Nerwica.com

Od zera do cierpienia - wiara.


Rekomendowane odpowiedzi

(bardzo proszę administratora o usunięcie repliki tego postu z ogólnego działu Twórczość, nie zauważyłem konkretnych działów co do sztuki, rysunku, literatury itp)

 

Kiedyś gdzieś.. zobaczyłem takie zdjęcie i bardzo mi się spodobało, postanowiłem zrobić jego kopię w wersji ołówkowej. Ciężko mi sięgnąć po ołówek, kiedy jednak uda mi się w końcu to zrobić.. zatapiam się w rysowanie na wiele godzin i czuje spokój.

 

Kojarzy mi się z walką, jaką każdy z nas toczy wewnątrz siebie. Z dualizmem, smutkiem i radością. Po prostu ma coś w sobie.

 

u1v1.jpg

 

Pozdrawiam,

Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje moje, jedne z ulubionych. :) Wrzucę z czasem więcej rysunków. Mniej i bardziej schizowych, realistycznych i salvadorowskich. :D Czasem rysowanie pomaga, ale za wiele tego nie mam w portfolio.. jak pisałem wyżej, trudno mi się zebrać aby zacząć.. A żałuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcepanek3, zrób coś z awatarem, jakoś wykadruj zdjęcie, żeby się proporcje nie zmieniały. Zbyt jajowata ta twarz wychodzi.

 

A tak to niczego sobie. :)

 

Zrobię, zrobię.. w gorącej wodzie jestem kąpany zawsze i tak na szybko chciałem awatarek mieć. :)

 

 

A co do rysunków to.......... No dobra.. namówiliście mnie. :)

 

Oto aktorka (imienia nie pamiętam) grająca postać Marli Singer z mojego najbardziej ukochanego filmu Fight Club!

 

9bxw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do jakiego nurtu zaliczasz w tym akurat wypadku swoją pracę (w sensie techniki)?

 

Szczerze? Nie wiem, portret chyba. :)

 

Nie jestem rysownikiem z profesjonalnym podejściem, po prostu się bawię ołówkiem jak mi się uda już ruszyć ku temu swoje cztery litery. :D A Ty Powietrzny Kowal, interesujesz się coś rysunkiem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmInQu

 

Hym, dobre pytanie. Ale raczej po zrobieniu fajnego rysunku poszedłem na łatwiznę i sobie pobazgrałem tło, aby czymś je wypełnić. :D

 

-- 12 wrz 2013, 09:30 --

 

Powietrzny Kowal

 

Bardzo lubisz to słowo "logiczne". W wielu Twoich wypowiedziach je widziałem, podziel się trochę tą logiką, bo u mnie często emocje biorą górę. :)

 

Kowalku mój drogi. :D

 

Z tego co piszesz, stoję przed prawdziwym artystą, szkoda że się nie pochwalisz żadnym dziełem. Twoja strata. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×