Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Księga myśli i refleksji

Rekomendowane odpowiedzi

Im mniej analiz - tym lepiej. Im więcej działania - tym bardziej pozytywne myślenie. Tak banalne - a tak niejednokrotnie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UWAGA! NIE CHCĘ NIKOGO GORSZYĆ TYMI TREŚCIAMI!

"O ile dwa półpupki zawsze tworzą całą pupę, o tyle dwa półgłówki nie tworzą całej głowy" - autor poszukiwany 🙂

Wydalanie kału to czynność, która upokarza i poniża tego, kto ją wykonuje bardziej niż tego, na którego jest ona wykonywana [rzadko kiedy defekuje się na kogoś]. 

Mam "urojenie", że kobiety nie "s*ają" i nie "pier**ą", zwłaszcza śmierdzącymi substanacjami i mogę myśleć, że to nie urojenie, a szczera prawda.

Myślę, że nic nie jest śmieszniejsze od ludzkiej pupy i tego, co się z niej wydobywa. 

Nawet z pupy Kim Kardashian wychodzi co jakiś czas śmierdzące "g***o".

Edytowane przez take

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe ile dni przeżyłaby "pod mostem" osoba niepełnosprawna intelektualnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoby z lekką niepełnosprawnością intelektualną powinny mieć orzeczenia o niepełnosprawności, nie zawsze w stopniu lekkim, ale może nawet i wyższym.

Gdyby liczbowe i literowe "cuda" Koranu były tylko matematycznym zbiegiem okoliczności, to byłby to największy zbieg okoliczności w dziejach ludzkości.

Dla katolika najprawdopodobniejszym wyjaśnieniem obecności liczbowych i literowych zależności w Koranie może być działanie złego ducha lub wielu złych duchów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi