Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Księga myśli i refleksji

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy interes nie idzie, to zdaniem pracodawców zawsze jest to wina pracowników. Szkoda tylko, że absurdalność Ich niektórych decyzji aż poraża i pracownicy nie mają z tym nic wspólnego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poraża mnie naiwność ludzka, a bezmyślność tychże ludzi, jest zatrważająca! Wierzą w co? zamknięty umysł na ramy i wierząc w wyimaginowany świat który dostaniemy na tacy, jest przezabawny! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz być najgrzeczniejszym człowiekiem na świecie, jednocześnie chcesz wykazać się asertywnością aby nikt nie nasrał Ci na głowę. I co, i zawsze znajdzie się jakaś kurva, która chce nasrać Ci na głowę, pomimo wszystko. Eutanazja dla takich kurev... Zero litości, eutanazja szmato...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze zwykłym zaburzeniem psychicznym można coś zrobić, z kalectwem psychicznym nie. Zaburzenie psychiczne charakteryzuje się dysfunkcją psychiki, natomiast kalectwo psychiczne uszkodzeniem psychiki, żadne terapie, żadna praca nad sobą, żadne leki nie pomogą, a teksty kierowane do psychicznego kaleki idź na terapię, pracuj nad sobą, bierz leki, są głupotą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawne, w jakim czasie przychodzą czasami zmiany...

Ani się człowiek obejrzy, a jest już w zupełnie innym miejscu niż miesiąc temu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak naprawdę jestem wartościową istotą, tylko po prostu na wskutek jakiegoś błędu w czasoprzestrzeni moja dusza nie weszła w ciało na planecie, na której któreś z moich cech osobowości mogłyby przez kogoś być uznane za wartościowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawia mnie, czy mój guzek na płucu wytworzył się w wyniku przejścia odmy, czy to "aktywność" guzka spowodowała odmę, czy też obie rzeczy są całkiem niezależne od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Lilith napisał:

@mark123a nie zapytałeś lekarza?

No właśnie nie, a byłem u niego wczoraj. Oczywiście wcześniej planowałem zapytać. Jakby nie moja niezdarność interpersonalna i lęk społeczny, to pewnie bym zapytał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyczytałem, że odmę może wywołać schorzenie, które mam wstępnie zdiagnozowane przez pulmonologa To niedobrze, bo jeśli schorzenie jest aktywne, może wystąpić nawrót odmy, a wizja ponownego "zdychania" w szpitalu z drenem i koniecznością sikania do kaczki bardzo mocno mi się nie podoba, albo co gorsza wizja zdychania po leczeniu torakochirurgicznym, bo przy drugiej odmie sporo już wzrasta ryzyko, że będzie trzeba leczyć torakochirurgicznie.

Po wstępnej diagnozie pulmonologa i poczytaniu więcej informacji na temat tego, co mi zdiagnozował, wynika, że mimo, że to "tylko" przewlekłe schorzenie zapalne, może być wielonarządowe. Pulmonolog na razie nie włączył leczenia, bo nie jest pewien, czy proces chorobowy jest aktywny, czy nie, a ja nie mówiłem mu o objawach z innych części ciała, bo myślałem, że jak inne narządy, to inny problem. No ale z tego co wyczytałem, okazuje się, że mogłem jednak powiedzieć 

Muszę teraz zadziałać "w drugą stronę", w przyszłym tygodniu mam gastrologa, muszę mu powiedzieć, co mi zdiagnozował pulmonolog i czy mój pogarszający się stan jelitowy może z tego wynikać.

Wygląda na to, że schorzenie może ciągnąć się za mną od około 10 lat, ale lekarz rodzinny go nie "wyłapał".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kołowrotek w głowie odnośnie najbardziej banalnych codziennych rzeczy jest chyba jedną z najbardziej dokuczliwych przypadłości, z jakimi można się zmagać. Zostawić tego nie da rady, zignorować się nie da, a jak się chce coś z tego wyciągnąć i rozwiązać, to dostaje się potężny ból głowy. I tak źle i tak niedobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo ludzi nie cierpi uczucia brudnych rąk, a u mnie odwrotnie, nie cierpię uczucia czystych rąk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi