Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak mam powiedzieć chłopakowi ,że kiedyś zostałam .....??


Nina0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem co mam z tym zrobić.Bardzo chcę mu o tym powiedzieć ,lecz jednak muszę się poradzić was.Powiedzieć mu o tym czy nie,choć bardzo chcę ?Kiedyś na malutkiej imprezie ,zanim jeszcze byłam w związku z moim chłopakiem wydarzyła się pewna sytuacja ,o której nie potrafię zapomnieć.Ta impreza odbyła się u mnie w domu.Rodzice zaprosili swoich znajomych.Pewien ich znajomy chciał ze mną zatańczyć to się zgodziłam.W tańcu złapał mnie za tyłek co mi się bardzo nie spodobało.Zdjęłam mu tą rękę.I tu zaczyna się to o czym nie potrafię zapomnieć.Byłam po cięzkim dniu pracy i bardzo wczesnie wstałam .Alkohol zwalił mnie z nóg.Jak nigdy.Zorientowałam się ,że własnie ten sam facet obmacywał mnie(miał rękę w moich majtkach) :( .Miał około 50 lat co jeszcze bardziej mnie obrzydza.Wykorzystał moją nieświadomość.Wszyscy poszli spać i nie wiem jakim cudem zostałam z nim sama w kuchni.Przez to wszystko oprzytomniałam i poszłam jak najszybciej spać.Pamiętam to,ale boje się ,że coś przed tym mogło się wydarzyć.Jestem dziewicą.Wiem ,że do seksu nie doszło ,bo nie było żadnych oznak.Ani bólu miejsc intymnych ani nic ,po tym wszystkim spałam tylko 5 godzin,ale mimo to miewam bardzo często takie dni kiedy dopada mnie depresja i to poważna i w głowie wmawiam sobie ,że może jednak do czegoś doszło . Pomóżcie mi. Ja nie potrafię z tym żyć . Dość często mam myśli samobójcze.Jak ja mam mu powiedzieć ,że zostałam zmolestowana co gorsze wykorzystana ?? Dodam tylko ,że o tym zdarzeniu jedynie wie mój kuzyn . :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nina0,

 

Witaj.

 

Jeżeli sobie wmawiasz, ze do czegoś doszło i to Ciebie meczy , jedynym wyjściem jest ginekolog...i będziesz pewna .Przestań myśleć o tym co było, stało sie , lecz postaraj się zapomnieć, naprawdę ginekolog to pewność...Chłopakowi nic nie mów, dopiero po zbadaniu..myślę, ze zrozumie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej uprawiałam z byłym chłopakiem Petting . Co prawa doszło tylko do tego ,że robił mi palcówkę,ale miałam niewielką krew na majtkach i boję się ,że mógł mi przerwać błonę,choć nie wiem czy to możliwe. I wtedy skąd ja będę miała pewność ,że do niczego nie doszło ? :( Mam już tego wszystkiego serdecznie dość ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty tu pisałaś już i chyba wyszło że to ktoś wkręca ludzi?

to chyba mało ważne poprzednie związki teraz masz innego chłopaka

a z tym 50-latkiem byłaś u tego ginekologa?

Tak , już tu kiedyś byłam i pisałam o tej sytuacji,ale poznałam chłopaka,z którym jestem bardzo szczęśliwa i nie wiem jak mu o tym powiedzieć .... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a facet nie powinien mieć pretensji do ciebie ani o związek

czy o to że ktoś cie chciał wykorzystać

czemu tak myślisz że cie wtedy zostawi? traktujesz siebie jak przedmiot

kochasz go? on cie kocha?

to zrozumie jak któreś nie to dajcie spokój ze związkami sobie bo jesteście niedojrzali

 

i pisałem już nie pij uważaj z psychoaktywnymi środkami :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jedynym sposobem, żeby się przekonać ostatecznie jest ginekolog. Po tym wszystkim i obojętnie jakiej "diagnozie" postawionej przez tego lekarza powinnaś powiedzieć chłopakowi do czego doszło. Uważam, a wręcz jestem przekonany, że nie będzie zły za całą sytuację i będzie Cię wspierać, będzie Ci pomagał zaakceptować całą sytuację. Pozdrawiam i liczę, że do niczego nie doszło. Powodzenia na dalszym etapie związku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nina0,

 

Pisze Tobie..ginekolog..dasz rade pójść?Przekonasz się czy Jesteś dziewica..Twój chłopak zrozumie sytuacje..znasz Go.. chcesz mu powiedzieć prawdę mow , lecz najpierw sie zbadaj..

 

-- 06 wrz 2013, 23:01 --

 

wykończony,

 

:D

Zam go . Wybaczy mi,zrozumie ,ale ja nie wiem czy sama sobie z tym poradzę ....boję się jedynie o to ,że ten petting może przeszkodzić we wszystkim , bo jeżeli została przerwana błona ,choć nie wiem czy to możliwe ,to skąd będę miała pewność ,że z tamtym do niczego nie doszło ... :/

 

-- 06 wrz 2013, 23:16 --

 

Rzeczywiście jedynym sposobem, żeby się przekonać ostatecznie jest ginekolog. Po tym wszystkim i obojętnie jakiej "diagnozie" postawionej przez tego lekarza powinnaś powiedzieć chłopakowi do czego doszło. Uważam, a wręcz jestem przekonany, że nie będzie zły za całą sytuację i będzie Cię wspierać, będzie Ci pomagał zaakceptować całą sytuację. Pozdrawiam i liczę, że do niczego nie doszło. Powodzenia na dalszym etapie związku. :)

Dziękuje Ci bardzo.Twoje słowa dodały mi skrzydeł . Mam nadzieje ,że wszystko będzie dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłaś te badania czy nie no?

 

jeśli wyrzuty cię nie zniszczą to nic nie rób bo

tylko pozbawisz się uczuć zagłuszając to a zrobiłaś coś głupiego

choć nie zasłużyłaś na taki los za ten błąd

Nie robiłam ,bo mieszkam za granicą.Języka dobrze nie znam :/. Czekam ,aż do Polski pojadę ,a z tym troszkę ciężko ,bo mam tutaj pracę ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nina0,

 

Ja tez nie Jestem w Polsce , jak idę do lekarza tłumaczę na kartce ..a on mi odpowiada..przez tłumacza Google..ale polscy lekarze tez sa ,najwięcej ginekologów właśnie..

Moja droga.Też tak mogę pójść ,ale pózniej ,jeżeli go nie zrozumiem ,będę miała jakieś wątpliwości i dalej się będę zadręczać :(

 

-- 06 wrz 2013, 23:59 --

 

Nina0,

 

Ja tez nie Jestem w Polsce , jak idę do lekarza tłumaczę na kartce ..a on mi odpowiada..przez tłumacza Google..ale polscy lekarze tez sa ,najwięcej ginekologów właśnie..

Moja droga.Też tak mogę pójść ,ale pózniej ,jeżeli go nie zrozumiem ,będę miała jakieś wątpliwości i dalej się będę zadręczać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nina0, wydaje mi się, że gdyby doszło do stosunku po pijaku, gdzie jako kobieta nie byłaś przygotowana to na drugi dzień na pewno byś odczuła skutki. Co najmniej ból, a na pewno otarcia.

Ciebie dręczy poczucie winy, że wypiłaś i że zasnęłaś.

To co ten facet zrobił jest obrzydliwe, ale spróbuj do tego podejść rzeczowo. Chłopina się napalił na małolatę i g.....(za przeproszeniem dostał), może też był pijany i myślał, że tak wygląda idealny podryw.

Nie wiem czy warto mówić chłopakowi o czymś co tak naprawdę nie miało miejsca. Kochasz go i nawet gdybyś z własnej woli odbyła stosunek z kimś innym ( nie będąc z nim w związku) to przecież nic się nie dzieje.

Pierwszy raz to nie wtedy kiedy faktycznie jest pierwszy raz. Ten pierwszy raz z ukochanym nawet bez obecności kawałka skórki czyli błony dziewiczej może być emocjonalnym i niesamowitym przeżyciem.

 

Jeżeli chcesz mu powiedzieć to zrób to. Po prostu usiądź z nim i powiedz, że Cię to męczy.

Właściwie to zastanawia mnie "dlaczego tak bardzo chcesz mu o tym powiedzieć?" Co to zmieni tak na prawdę i co osiągniesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×