Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ekshibicjonizm


L.E.

Rekomendowane odpowiedzi

Walczyłam trochę ze sobą czy założyć ten temat czy nie, ale mocno mi to chodzi po głowie.

Dzisiaj obnażył się przede mną ekshibicjonista. W biały dzień, w tramwaju.

W jakimś stopniu mnie to bawi, w jakimś bulwersuje, ale w sumie to też przeraża.

Facet zaburzył moje poczucie bezpieczeństwa, naruszył moją prywatność...

Zdarzyło Wam się kiedyś coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., cześć. :uklon:

 

Ja jeszcze z ekshibicjonistką się nie spotkałem. Na początku się zastanawiałem, czy w temacie nie będzie, że sama być chciała być ekshibicjonistką. Sorry, za dużo zabawy w zadaj pytanie, albo zgadywanie. :P:pirate:

 

Ciekawe, czemu wybrał akurat ciebie. Kiedyś jak grałem w SimCity to tam był taki problem, że jak nie zakładało się posterunków policji, to ekshibicjonizm rósł w siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to się czasem nawet zastanawiam , jak trzeba mieć MOCNO zasrane pod kopułą ,żeby się rozbierać dla draki .

Jebusy ,że normalnie ,,, chorzy to czy zbuki , trudno określić. Śmiać sie czy płakać nawet nie wiadomo,,,,ale jak nikomu krzywdy nie robią to nie są aż tacy straszni ,żałośni raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, same dobre pomysły, ale ja byłam w takim szoku, że nawet zareagować nie zdążyłam.

To własnie tych pajaców nakręca , Twój szok ,Twoje zaskoczenie i Twoja trwoga . Gdybys spokojniej zareagowała i pogoniła zbuka poszedłby w inne miejsce snuć pomysły i plany.

Czasami się zastanawiam , czy żeby osiągnąć ten rodzaj zbuczeństwa , to trzeba się takim padalcem urodzic , czy bardziej ma na to wpływ wychowanie ,a może u to i to?

Jakie to były dzieci ? Normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet zaburzył moje poczucie bezpieczeństwa, naruszył moją prywatność...

le facet stał ze 20 cm ode mnie z rozpiętym rozporkiem i wywaloną zawartością...

rzeczywiście granice intymności zostały znacznie naruszone, a byłyby o jeszcze parę centymetrów bardziej gdyby miał wzwód :mrgreen: (zakładam że nie miał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, to kiepskie miejsce do wyzywania od nienormalnych..

 

ja natknęłam się tylko na swobodnie hasających naturystów, na skałkach w Krakowie, apetyczne to to nie było. a autobusem 164 jeździ stary facet który ociera się i obmacuje kobiety w tłumie. wydaje mi się że mnie też raz dotykał, przez kilka dni nie mogłam przestać o tym myśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobną sytuację miałam gdy byłam 9latką. Biegałam z koleżanką po podwórku. Wbiegłyśmy do klatki a tam facet ze zwierzęcym uśmiechem na twarzy, z wywaloną fujarą trzepał sobie konia patrząc na nas. Uciekłyśmy w popłochu.

Na studiach było dość zabawnie. Kiedyś mieliśmy nagiego modela na rysunku, właściwie to na 1 roku ciągle malowaliśmy akty. Modele w różnym wieku, zmieniali się co 2 tyg. Raz maluję sobie faceta w średnim wieku, naguśkiego oczywiście. Wychylam się zza tej sztalugi co chwila, nagle patrze - facetowi stoi jak ta lala. I tak przez cztery godziny - opada i staje, opada i staje. Później okazało się, że ten facet jest z tego znany. Inna grupa się poirytowała i przy kolejnym ustawianiu aktu postawiła go twarzą do ściany XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychylam się zza tej sztalugi co chwila, nagle patrze - facetowi stoi jak ta lala. I tak przez cztery godziny - opada i staje, opada i staje. Później okazało się, że ten facet jest z tego znany.

 

:shock: żartowniś taki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście granice intymności zostały znacznie naruszone, a byłyby o jeszcze parę centymetrów bardziej gdyby miał wzwód :mrgreen:

:lol:

 

To nie jest wcale takie zabawne, bo chyba miał.

Mignął mi przez kilkanaście sekund. Ciężko było ocenić :mrgreen:

 

I wszystko jasne dlaczego musi się pokazywać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka to miała pecha dwa razy w Krakowie, w Parku Jordana spotkać ekshibicjonistę. Słyszałem z opowieści, że niektórzy jak z siabru uciekali to dupę lub penisa pokazywali podczas ucieczki, no a w Krakowie, jak koło torów mieszkaliśmy, to jacyś tam ponoć dupę do pociągów czasem pokazywali. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×