Skocz do zawartości
Nerwica.com

Biję się z własnymi myślami


mariuszitb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem, że biję się z własnymi myślami. Chodzi o to że stale z nimi walczę i nie mogę wygrać. Nie trzymam się jednego zdania. Jak jest sytuacja w towarzystwie i jest okazja żeby coś powiedzieć to tego nie zrobię bo co próbuję się odezwać to albo mi nikt nic nie odpowie albo zlekceważy.

Teraz np. siedzę sobie w pokoju sam, nie mam ochoty wyjść z kimkolwiek pogadać bo co wstaje i zobaczę atmosferę to cisza. W dodatku denerwuję innych ludzi, krzywo się na mnie patrzą, zlekceważą. Tak jest przeważnie. Nieraz jest lepiej. Ludzie się chcą do mnie odzywać. Chodzi o to że np. Jestem w sklepie w kolejce. Kasuje mnie kasjerka i niechętnie reaguje. Jak odchodzę to za plecami słyszę jak się raduje. A to taki klient jak ja.

 

Nie mam kolegów, nikt się nie chce ze mną kolegować. Czemu tak jest ? W szkole mnie lekceważyli, śmiali się ze mnie. Nikomu nic nie mówiłem, jestem bardzo spokojny, nie niekoleżeński. Do 4 klasy podstawówki miałem kolegów w szkole. Od 5 zaczęli mnie unikać wszyscy. Miałem kolegę co siedzieliśmy zawsze razem w ławce i rysowalismy dragon balla, sprawiało nam to radochę. Potem mnie zaczął lekceważyć, znalazł innego przyjaciela, i z nim rysował. Ja się czułem sam, zaczęli mnie przezywać "ufo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mariuszitb,

 

Nie martw się innymi, znam chłopaka , który byl w podobnej sytuacji.Wszyscy go odtrącili..nie miał nikogo , nie miał z kim gdzieś wyjść.To bardzo boli , wiem...Poczucie samotności..itp.Masz z pewnością swoje wartości , nie każdy umie to docenić...

 

-- 01 wrz 2013, 13:41 --

 

mariuszitb,

 

Pozostań sobą ..nie warto zmieniać się dla innych...oni tracą , ze nie chcą Cie poznać..

 

-- 01 wrz 2013, 13:44 --

 

mariuszitb,

 

Jesteś spokojnym chłopakiem, ludzie są rożni , nikomu nie przypasujesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałem że jak ktoś do mnie zagaduje, np ostatnio ładna dziewczyna, to nie wiedziałem jak odpowiedzieć żeby było normalnie. Co odpowiem to dziewczyna nie rozumie mojej odpowiedzi, albo ja jej nie rozumiem. Ona jest pewna że mówi wyraźnie a jak powiem czy może powtórzyć to robi minę jakby zdębiała po czym niechętnie powtarza. Zaraz ja się zaczynam męczyć tą sytuacją i krzywo się patrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mariuszitb,

 

Wiesz , udaj się do specjalisty , taka moja rada...musisz mieć również badania..ok?Wtedy będziesz spokojniejszy..ja jestem za nerwica lękowa..

 

-- 01 wrz 2013, 14:20 --

 

mariuszitb,

 

Wiesz to jest nieśmiałość...napisz więcej coś na ten temat ok???

 

-- 01 wrz 2013, 14:21 --

 

mariuszitb,

 

Masz taki charakter , robisz się nerwowy przy innych tak ??

 

-- 01 wrz 2013, 14:30 --

 

-- 01 wrz 2013, 14:20 --

 

mariuszitb,

 

Wiesz to jest nieśmiałość...napisz więcej coś na ten temat ok???

 

-- 01 wrz 2013, 14:21 --

 

mariuszitb,

 

Masz taki charakter , robisz się nerwowy przy innych tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mariuszitb,

 

Nie martw sie tym to jego sprawa , jesteś wartościowy i doceń swoje życie i swój charakter...każdy z nas jest niepowtarzalny i oryginalny.Jeżeli ktoś to zrozumie zdobędziesz przyjaciela,cierpliwość opłaca :D .

 

-- 01 wrz 2013, 14:40 --

 

mariuszitb,

 

Więcej odwagi i wiary w siebie , trzymam kciuki :great:

 

-- 01 wrz 2013, 14:55 --

 

mariuszitb,

 

Jeżeli będziesz miał problem pisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, denerwuje mnie osoba z którą przebywam w domu.Nie wiem czemu strasznie mnie ta osoba irytuje. Jak schodzi z piętra to tak cyka i mnie to strasznie wkurza ! Nie odzywamy się do siebie wogóle i to mnie też męczy ! A próbowałem się nieraz spojrzeć na niego to się nie spojrzy ani nic. Czuję się zlekceważony, gorszy. Ta osoba to kuzyn. Wku**ia mnie nawet że stoi. Grubas jeden >:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn a z nim kompletnie się nie mogę porozumieć ! Jak to jest ? Jak to jest że on jest lubiany przez wszystkich ? Ma o sobie wielkie mniemanie, nie jest kozak, jest spokojny ale strasznie buc, jest pewien że jest najmądrzejszy. Odzywa się tylko wtedy w domu jak wymaga sytuacja i powie to w taki sposób np. " to po co to ruszasz ?!" albo taka sytuacja, leje się z lodówki woda - lodowka coś szwankuje, to on wchodzi do kuchni, obejrzy, jak ja to mówię - zbada sytuację, za chwilę siada do pokoju na sofe i z takim tekstem "ktoś lodówke otworzył i ie zamknął". No szlag mnie trafia. Same takie docinki ! Jak bym wziął go z buta to może by sie zamknął frajer ! >:(

 

Przebywam z nim bo jestem na wczasach, przyjechałem do mamy ale nie przypuszczałem że on taki buc będzie calyczas. Nie wiem czemu nie mogę z nim wytrzymać bardzo mnie męczy ta sytuacja i czemu on ma tylu przyjaciół, niektórych ich sam sam i nie mam z nimi tego problemu...

 

-- N wrz 01, 2013 4:27 pm --

 

Inni można powiedzieć że irytują". Z każdym człowiekiem tak, ale kuzyn straaasznie! :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zaczęło odkąd zacząłem się masturbować ! Wtedy zaczynałem odczuwać lęki, jak szedłem do szkoły to robiłem coś z nogami- liczyłem kroki czy cofałem się coś w tym stylu. Szedłem do szkoły z myślą co mi dogadają dziś.

 

W domu jestem ja, mama i brat. Brat jest spokojny, dobry, mama też dobra, ale nerwowa. Ojca nie ma. Ale wszystko się zaczęło przed odejściem ojca, z 3 lata przed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psycholog tak ale nie psychiatra ponieważ z psychologiem miałem doczynienia i rzeczywiście to pomaga taka rozmowa, podnosi na duchu a psychiatra mnie zlekceważył moim zdaniem.

 

Mam 22 lata a ja nie wiem jakiej jestem orientacji. Nie wiem czemu tak jest gdy idą jakieś ładne dziewczyny i się na mnie spoglądają to ja spojrzę ale to wszystko. A jak idą jacyś ładni chłopacy i się z nim mijam to czuję takie super uczucie, tylko nie mam na tyle odwagi żżeby coś zagadać. Byłem przedwczoraj na imprezie, ciocia z koleżanką z mojego rocznika chciały żebym z nimi się zabrał. No i tam były dziewczyny, wyszykowane ale z żadną nie złapałem kontaktu, a byli spoko kolesie to od razu do mnie zagadywali. Czemu tak? Nie miałem ochoty rozmawiać z tymi dziewczynami ale z ziomkami tak. Czy nie było takiej co by mi wpadła w oko ? A z tymi kolesiami bym chciał pogadać, spotykać się czy co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mariuszitb,

 

Co do orientacji , może to ona właśnie spowodowała Twoja złość..Wstydzisz się rozmawiać z dziewczynami czy raczej nie?

Na początku opisałeś swoje życie w szkole podstawowej..Teraz masz 22 lata , co działo się przez ten czas?Leczyłeś się na coś?Na forum jesteś dość długo od 2007r ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to rozumieć że orientacja spowodowała złość ? Nie wstydzę się rozmawiać z dziewczynami to one się raczej krępują tak mi się wydaje. Zarejestrowalem się na forum dawno ale nic się nie zmieniało przez ten czas do dziś. Teraz coś rusza. Zaczynam się trochę dogadywać z ludźmi.Ale to jest jak huśtawka, raz lepiej raz gorzej ale calyczas w dużym stopniu gorzej. A raz jest tak że wydaje mi się że jestem blisko wyjścia z tego. Coś powoduje że nie na długo to działa i wracam do wcześniejszego stanu że się znów zamykam na ludzi. Może to przez tą masturbacje? Bo to mi tylko siedzi w głowie że to od tego że to za często robię? Od 12 roku życia to mnie gnębi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×