Skocz do zawartości
Nerwica.com

Z kim przystajesz takim się stajesz..


Bolec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.. Czy nie odczuliście przypadkiem złej strony korzystania i czytania z forum? Tzn. chodzi mi że tu wszyscy mielą się w podobnym sosie i to daje nam taką bezpieczną strefę tzw. "chorych". hmmm nie wiem czy to na dobre wychodzi.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doświadczyłem niczego takiego. Przez te kilka lat w których odwiedzałem fora psychologiczne dużo z tego skorzystałem. Natomiast niewykluczone że ktoś przeze mnie ucierpiał na psychice :P

A narzekający nic nie chcący z swoimi problemami robić ludzie nie sprawiają, że daję sobie usprawiedliwienie żeby robić tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja jestem tu od wczoraj, ale jako DDA byłam też na innych forach. Ja jestem na etapie przeglądania różnych postów..ale wypowiem się tak ogólnie, na podstawie wcześniejszych doświadczeń- mi takie fora jak to pomagają; świadomość, że nie jestem sama na świecie z takimi problemami daje mi siłę; cieszę się , gdy mogę komuś pomóc, wesprzeć- dla mnie to też forma terapii. Jeżeli dołują kogoś te wątki bardzo poważne, z poważnymi i przygnębiającymi tematami niech ich po prostu nie przegląda- do momentu, aż znajdzie wewnętrzną siłę, by opisywane problemy innych nie miały duchowego działania na niego samego. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie wypracowales w sobie mechanizmu, ze jesli jakies miejsce jest dla ciebie toksyczne, to nalezy je omijac szerokim lukiem, byc moze wplywa na Ciebie zle.

musisz nabrac dystansu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×