Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wątek do wykrzyczenia się

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Wku*wia mnie to, że niektórzy tutaj wystawiają diagnozy innym i dają z dupy rady, nie mając większego pojęcia na co dana osoba cierpi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wkur.. mnie fakt, że stoje w miejscu lub nawet się cofam,, i za chwilę znów polegne w blasku cieni..

jak mantrę - nie tak miało być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

k... nie mogę zasnąć, a muszę rano wstać! :why:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dlaczego nikt mnie rozumie, wszyscy są przeciwko mnie, nie umiem się cieszyć życiem tak jak inni? Pytania są retoryczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Czemu ja muszę wszystko zawsze spartolić? Staram się, a wszystko robię na odwrót.

Nie rozumiem świata.

Boję się, że mam zaniki mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie chce mi się zmywać! Nienawidzę zmywać! Niech ktoś pozmywa za mnie! Królestwo za zmywarkę xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaa!!! Już nie mam siły! Natrętne myśli i urojone problemy się nasilają! Tak bardzo się ich boję, chce mi się płakać. Nie mogę ze sobą wytrzymać. Błagam, błagam o spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej chory kraj na świecie... Polska :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nienawidzę, kiedy ktoś na siłę próbuje robić z siebie ofiarę, podczas, gdy był wielokrotnie proszony i ostrzegany o zaprzestanie pewnych rzeczy. A kiedy w końcu miarka się przebrała, to lamentuje, jaki to z niego bidny i pokrzywdzony żuczek, bo ktoś dotrzymał słowa i wyciągnął konsekwencje. Ludzie, przeskrobaliście coś, to mówiąc potocznie, weźcie to na klatę, a nie dramatyzujcie, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie :evil::evil::evil: Nic bardziej nie wnerwia mnie w ludziach i od nich nie odstrasza, jak tego typu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo nie ma sprawiedliwości, co widać na każdym kroku, także w realu. Tylko pozazdrościć, jak się z czymś takim nie spotykasz.

Nie jestem biednym żuczkiem robiącym z siebie ofiarę, gdybym rzeczywiście coś przeskrobała, obraziła kogoś lub próbowała nielegalnie zhandlować prochy, to w porządku,

biorę na klatę i nie mam pretensji. Ale nie zamierzam ukrywać, że brak możliwości obrony swojego dobrego imienia jest dla mnie haniebny. I mam prawo do takiego zdania :!:

Generalnie jest taka zasada, żeby była kara, powinna być też wina. Ale nie od dziś wiadomo, że to fikcja :bezradny: Dlatego właśnie do więzienia trafiają także osoby chore psychicznie, które dopuściły się niewielkich przewinień, nie mając nawet ich świadomości, a prawdziwi przestępcy chodzą wolni.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arasha, a czy ja napisałam personalnie do Ciebie? Pisałam ogólnie, bo aż za często spotykam się z tym, że ludzie robią z siebie ofiarę i ogólnie mnie to wkurza. Tłumaczysz niektóre rzeczy, jak za przeproszeniem krowie na rowie, a dalej nie dociera. Jak pcha się łapsko w ogień, to chyba logiczne, że w końcu można się sparzyć. A już jak ktoś przed tym ostrzega i odbija się to jak groch o ścianę, to już w ogóle irytuje. To jest haniebne, bo pokazuje albo lawirowanie między ustalonymi zasadami z nadzieją ich ominięcia i tego, że kogoś zasady nie dotyczą - ba! Jasno określone i kilkukrotnie podkreślane zasady-, albo totalną głupotę. I tak - piszę to ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie umie się doczekać wakacji. mieć wolne, wywalone na wszystko, nie musieć studiować i poddawać się ocenie, nie musieć być cały czas w formie, nie jeść, zrzucić w końcu te fałdy i powoli sobie zdychać. wrrrr...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Kurczaczki jest mi strasznie zimno :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dorwę właściciela tego kundla, co mnie dzisiaj użarł, to zrobię z niego wiatrak :evil: A dopadnę bezmózgowca, choćbym miała stanąć na rzęsach :evil::evil::evil: Przez cudzy debilizm muszę jutro jechać do szpitala i pewnie wlepią mi surowicę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

własnie sobie zaserwowałam poprawkę u samego dziekana.... brawo ja ! debil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
własnie sobie zaserwowałam poprawkę u samego dziekana.... brawo ja ! debil

Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IzaMia, dziekan też człowiek :D. Ubierz mini na poprawkę ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurwa co za ból. To nie minie. 99 procent pewnosci ze nie minie a moze sie pogorszyc. Nie wytrzymuję. Dopiero za pol roku moze byc lepiej. ZA DŁUGO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Zdecydowanie, nie mam cierpliwości do beznadziejnie głupich pytań... Ręce mi opadają, ciśnienie się podnosi i kilka gorzkich słów ciśnie się na usta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi