Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wątek do wykrzyczenia się

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzę cierpienia!!! Nienawidzę cierpienia!!! Nienawidzę cierpienia!!!

NIE CHCĘ BYĆ HERETYKIEM I NIE CHCĘ NIKOGO ZGORSZYĆ, ale poniższe "czuje" moje "wnętrze":

Moja psychika nienawidzi zdecydowanej większości religii abrahamowych :( Uważa niemal wszystkich ich gorliwych wyznawców za najgorszych obłudników na świecie. Dlaczego? Ponieważ przedstawiają jedyne istniejące we wszechbycie bóstwo jako najgorszego okrutnika malewolentnego, jaki istnieje, jako de facto nieskończenie gorszego dla innych i słabych od Szatana. Uważa, że wierzący w wieczne potępienie protestujący przeciwko aborcji w "trudnej ciąży" przecedzają komara, a połykają wielbłąda i wydłubują drzazgę z oka bliźniego, podczas gdy we własnym mają belkę i nie chcą tego zauważyć czy przyznać się, że ją tam mają!

Według psychiki wszystkie abortowane i poronione dzieci dostąpią pełnego zbawienia z łaski bożej, nie będą cierpieć i będą mieć zupełną bezgrzeszność, tak jak dorośli zbawieni ludzie! Nie wierzy w limbus puerorum, ani tym bardziej w piekło dla dzieci nienarodzonych czy ich anihilację lub nieświadomość. Według niej każdy świadomy, zwłaszcza osobowy byt (przy czym nie wie, czy istnieją byty świadome i bezosobowe), prędzej czy później, trafi do Krainy Wiecznej Szczęśliwości w nieskończoność, gdzie nie będzie cierpiał, a będzie doświadczał rozkoszy.

Mentalność uważa, że to nie pedofile czy poganie, a gorliwi - ale wulgarni i mroczni według psychiki monoteiści - chrześcijanie, mozaiści czy muzułmanie będą ostatnimi, którzy wejdą do Krainy Wiecznej Szczęśliwości. Za ohydne bluźnierstwa, w które wierzyli na temat jedynego bytu boskiego, prezentując go jako nieskończonego sadystę. Dostąpią najgorszego wstydu według mentalności. Jest tylko jedyny Bóg i nie ma poza nim żadnego boga!

Edytowane przez take

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, take napisał:

Nienawidzę cierpienia!!! Nienawidzę cierpienia!!! Nienawidzę cierpienia!!!

NIE CHCĘ BYĆ HERETYKIEM I NIE CHCĘ NIKOGO ZGORSZYĆ, ale poniższe "czuje" moje "wnętrze":

Moja psychika nienawidzi zdecydowanej większości religii abrahamowych :( Uważa niemal wszystkich ich gorliwych wyznawców za najgorszych obłudników na świecie. Dlaczego? Ponieważ przedstawiają jedyne istniejące we wszechbycie bóstwo jako najgorszego okrutnika malewolentnego, jaki istnieje, jako de facto nieskończenie gorszego dla innych i słabych od Szatana. Uważa, że wierzący w wieczne potępienie protestujący przeciwko aborcji w "trudnej ciąży" przecedzają komara, a połykają wielbłąda i wydłubują drzazgę z oka bliźniego, podczas gdy we własnym mają belkę i nie chcą tego zauważyć czy przyznać się, że ją tam mają!

Według psychiki wszystkie abortowane i poronione dzieci dostąpią pełnego zbawienia z łaski bożej, nie będą cierpieć i będą mieć zupełną bezgrzeszność, tak jak dorośli zbawieni ludzie! Nie wierzy w limbus puerorum, ani tym bardziej w piekło dla dzieci nienarodzonych czy ich anihilację lub nieświadomość. Według niej każdy świadomy, zwłaszcza osobowy byt (przy czym nie wie, czy istnieją byty świadome i bezosobowe), prędzej czy później, trafi do Krainy Wiecznej Szczęśliwości w nieskończoność, gdzie nie będzie cierpiał, a będzie doświadczał rozkoszy.

Mentalność uważa, że to nie pedofile czy poganie, a gorliwi - ale wulgarni i mroczni według psychiki monoteiści - chrześcijanie, mozaiści czy muzułmanie będą ostatnimi, którzy wejdą do Krainy Wiecznej Szczęśliwości. Za ohydne bluźnierstwa, w które wierzyli na temat jedynego bytu boskiego, prezentując go jako nieskończonego sadystę. Dostąpią najgorszego wstydu według mentalności. Jest tylko jedyny Bóg i nie ma poza nim żadnego 

Czy twoja psychika mogłaby rozwinąć dla mnie mysl, ze wierzący przedstawiają Boga jako sadyste i okrutnika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam dramat jak nie przez matkę histeryczkę to przez psycholog która mnie nie rozumie to jeszcze inna psycholog

która też mnie nie rozumie a jak nie to to wiecie co jeszcze? jak czytam co gadają ci rządzący to aż mam ochotę się

zrzygać resztką żółci a jak nie to to inne arcyfajne rzeczy typu lęk przed śmiercią i covidem oraz pierdolone traumy i lęk przed każdym dniem i brak pomocy od innych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i czym sobie zasłużyłem na taki los???????? no czym niby??????????????

Edytowane przez Michu95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często stres niepokoje lekko zdezorientowana bywam ostatnio coś 

Ale trzeba się do kupy brać bo co robić, co mam zrobić to zrobić muszę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MAM JUŻ DOŚĆ!!! MAM TAK BARDZO DOŚĆ!! ILE MOŻNA!! NIE DAJĘ RADY NIE WYTRZYMUJĘ TEGO BÓLU TO JEST PONAD MOJE SIŁY JESTEM TAK BARDZO WŚCIEKŁA NA WSZYTSKO1!!!MAM DOSĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkurwia mnie, że ma tam konto i nie wiem dlaczego ja je też założyłam. Wkurwia mnie, że "lajkuje" zdjęcia rozebranych szmat z zagranicy, szczególnie jedną sobie upodobał. Kurwica mnie bierze jak kolejna rozebrana laska ląduje w polajkowanych. Boże, dlaczego to wszystko jest tak popierdolone, dlaczego jestem tak zazdrosna, skoro tylko mnie kocha?? To jest zjebane, wszystko mi się już w głowie pierdoli... Wiem, że mnie nie zdradza, że jestem jedyną partnerką życiową i seksualną.... ale /cenzura/ mnie strzela jak widzę co polubił...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego w Żabce jest tak mało batoników do wyboru, a tak dużo piw???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, z o.o. napisał:

Dlaczego w Żabce jest tak mało batoników do wyboru, a tak dużo piw???

Ale to nie tylko w Żabce. Idąc przykładowo do ABC jest dokładnie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkurwia mnie podejmowanie decyzji za mnie! Nie jestem dzieckiem i wiem, że będzie kolejna wojna domowa. Do lutego cisza przed burzą. 😕 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko jedyna! Dlaczego dopiero dzisiaj znalazłam ten wątek?

Ok uwaga naku*wiam

/cenzura/!! MAM DOŚĆ BYCIA UZALEŻNIONĄ OD ZWIĄZKÓW

TEGO, ŻE NIE CHCE MI SIĘ WSTAWAĆ Z ŁÓŻKA

TEGO ŻE NIE INTERESUJE MNIE /cenzura/ NIC!!!

WKURWIA MNIE TEŻ TO, ŻE ZA BARDZO SIĘ PRZEJMUJĘ TYM CO POMYŚLĄ INNI I ŻE ICH ZRANIĘ

TRAFIA MNIE JAK PO 4 GODZINACH NAGLE UŚWIADAMIAM SOBIE ŻE PRZEZ 4 GODZINY GAPIŁAM SIE W ŚCIANE

WKURWIA MNIE JEBANA SAMOTNOŚĆ

NIKT MNIE NIE ROZUMIE

NOSZĘ MASKĘ BO MUSZĘ, DZIŚ PSYCHIATRA POWIEDZIAŁ ŻE CHYBA MI SIĘ POLEPSZYŁO BO DOBRZE WYGLĄDAM

/cenzura/ NAŁOŻYŁAM WIĘCEJ TAPETY, WŁOŻYŁAM LEPSZE CIUCHY I ZROBIŁAM FRYZURKĘ ŻEBY ZACHOWAĆ POZORY

I TO MNIE WKURWIA, ŻE NIE MOGĘ WYTRZYMAĆ SAMA ZE SOBĄ. NIE MOGĘ

Dziękuję kochani, że tu jesteście. A jak ktoś chce pogadać, zapraszam, ponarzekajmy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem wściekła. Mieszkam z rodziną w domu jednorodzinnym i muszę płacić rachunki za osobę.  Ja jestem sama z corka matka jest sama A moja siostra ma 4 osoby włączając ja. 

Liczy to na osobę. Chora @#@#@#.

Nie mam za co płacić prawie 500zl za osobę 1000 jak niczego tu nie używam. To Oni nie oszczędzają. Niechsię idzie wypchac do tapicera. Żeby ja ......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi