Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wątek do wykrzyczenia się

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy ma ochotę czasami się wykrzyczeć. Jako, że nie ma na forum wątku, który by to umożliwiał, zakładam ten. Przekleństwa również są dopuszczalne (byle w granicach rozsądku). Przypominam tylko, że jak pojawi się słówko "/cenzura/", to jest to automatycznie generowane przez forum. Można również bez ograniczeń używać CAPS LOCKA.

Ja zacznę.

JESTEM WKURZONA! Wściekam się dosłownie na wszystko. Chce mi się spać, nic mi ostatnio nie wychodzi. Ten kraj i jego debilne procedury doprowadzają mnie do szewskiej pasji!!! Denerwuje mnie to, że nie mogę się wyspać, przez co jestem jeszcze bardziej rozdrażniona! Mam ochotę coś rozwalić, ale jak na złość- nie mam co :? Mam kiepski nastrój i mam nadzieję, że nikt nie wejdzie mi w drogę, bo rozedrę na strzępy! Martwię się o bliskie osoby, u których tez nie jest za dobrze, a ja jestem zbyt daleko, żeby móc cos zrobić. Dostaję białej gorączki jak sobie pomyślę, że jestem wobec tego totalnie bezsilna! NIENAWIDZĘ tej zakichanej bezradności!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nienawidzę siebie, kurva, nie mogę patrzeć już na swoją zaje_baną gębę...niech mi ktoś w końcu wpie_rdoli, bo nawet sama tego nie potrafię ... moje życie jest chvjowe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ok! Wpierd...ją mnie ci wszyscy pracownicy, którym w kółko mówię jedno, a oni to wszystko mają w dupie. Wkur..ia mnie, ze nic nie mogę zrobić, a jak przyjdzie co do czego to ja dostanę zjebę. Głupie ch.je i pojebane połamane fiuty! Mam tego dość!!!!

I całego pierd..onego życia też. Kur... jak bm chciała przenieść się w jakiś inny wymiar.

I kur.. siebie nienawidze najbardziej. Kaloria najchętniej skopiowałabym Twoje słowa do siebie. Nienawidzę tego ryja, i nie mam pojęcia dlaczego wszystko co najgorsze z kilku pokoleń, musiało skumulować sie we mnie!!!!! CURWA po jakiego ch.ja istnieję!!!!!!!!!!!

Kur... to i tak za mało :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:pirate: ARGHH. Na sto piorunów, czemu to życie jest zarazem zbyt skomplikowane by je pojąć, a z drugiej strony zbyt powtarzalne by nie narzekać na nudę! Kto za tym stoi? Bóg-sześciolatek z autyzmem i upośledzeniem w rozwoju? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

monk.2000, ja się prawie nie nudzę, chyba przez te natręctwa, które sporo czasu mi zabierają...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie trawię wszelkiego rodzaju biurokracji. Wnerwia mnie przedmiotowe traktowanie innych i fakt, że w tym kretyńskim kraju nie można nic z tym zrobić! Jest pochłonięty przez bandę bubków, którzy traktują "zwykłych" ludzi jak bydło :evil::evil::evil: Kuźwa, czy kiedykolwiek szary człowiek będzie mógł coś zdziałać?Taaaaaa chyba w marzeniach :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy my się nie będziemy nakręcać w tym temacie? :D

Ja jestem jednocześnie "szczęśliwa" i wkurzona, ale złość w sobie mam zawsze, na byle co. Nie wiem, jak ją z siebie wyrzucić. Chciałam napisać jakieś kurva czy coś podobnego, ale nie potrafię wyrzucić z siebie tego, co mnie gryzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

próbowaliście kiedyś czegoś typu iść do lasu i naprawdę się wykrzyczeć? podobno działa cuda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W lesie pomimo wszystko blokuje świadomośc , że ktoś może być w pobliżu i wszytko słyszeć. I ten fakt uniemożliwia całkowite i zwierzęce wykrzyczenie się.

Jest na to sposób.

Trzeba udać się gdzieś w pobliże torów kolejowych , w jakimś nieuczęszczanym miejscu i wrzeszczeć do woli w momencie kiedy przejeżdża pociąg, najlepiej pasażerski....

Faktycznie przynosi to chwilową ulgę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
próbowaliście kiedyś czegoś typu iść do lasu i naprawdę się wykrzyczeć? podobno działa cuda

Zrobiłam tak jeden raz, ponad rok temu. Byłam z koleżanką w pobliskim lesie na spacerze, nagle poczułam takie napięcie, że stwierdziłam, że nie wytrzymam. No i nie wytrzymałam, krzyknęłam "kuu*wa maać" na całe gardło.. ehm polecam, działa ;p

Tylko trzeba mieć odwagę (i raczej nie zabierać ze sobą koleżanki), ja na następny raz nie mogłam sobie pozwolić, bo bałam się, że jednak ktoś usłyszy. A teraz jestem już tak przytłumiona, że chyba nawet by mi się nie chciało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze bałam się, że ktoś to usłyszy i powie "ale popierdolona laska".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

INTEL 1, o widzisz! Super pomysł! Jak ja strasznie mam ochotę wydrzeć się na całe gardło, a warunków brak :( Tylko do torów trochę daleko i dalej obawa, że ktoś juz nie usłyszy, ale podejrzy :evil: Ale pomysł świetny :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem miewam potrzebę wykrzyczenia się, ale nawet w odpowiednich warunkach bym chyba tego nie zrobił. Nawet szeptem pokląć na kogoś jest mi wstyd, a co dopiero krzyczeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

NIECH MNIE KULE BIJĄ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadza się las i inne miejsca mało uczęszczane wręcz zachęcają mnie żeby krzyczeć:

KURWWWWAAA MAĆĆĆĆĆĆ!!!!!! oraz WPIZDUUUUUUUUU!!!!!!!

Dobrym i wypróbowanym przeze mnie miejscem jest też środek samochodu, zwłaszcza gdy jadę, wtedy na pewno nikt nie usłyszy choć wydaje mi się wolałbym aby mój krzyk rozpaczy był usłyszany dlatego las zostaję moim nr jeden.

Tak puentując:

KURWWWWAAA MAĆĆĆĆĆĆ!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakbym poszła na te tory, to byłaby mała szansa, że powrócę...

czasami się czuje jak niemowa... tak bardzo bym chciała wykrzyczeć, powiedzieć, a tu ni chvja nie da rady...

ten wątek cholernie mi się podoba, bez żadnych oporów mogę kląć ile wlezie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA chyba się zauroczyłam, przez internet.

no co - krzyczeć można ze złości, i można również ze szczęścia, tak? :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PoznacSiebie, dobry pomysł z samochodem, jak się krzyczy jadąc przez miasto to prawie jak między ludźmi, jakby jednak mogli usłyszeć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

marimorena, trzeba tylko pamiętać o zamknięciu szyb :mrgreen:

-- 30 sie 2013, 14:15 --

no co - krzyczeć można ze złości, i można również ze szczęścia, tak?

faktycznie, dopiero teraz mnie oświeciło. A mi tylko wulgaryzmy przyszły na myśl w tym wątku 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nefertari mnie też wk..........wia że banda idiotów tym krajem rządzi

rząd przepierdala pieniądze na bzdury w raju bezrobocie i późniejsze emerytury

po k........ h............. nam pendolino f16 stare czołgi dla wojska

a chorzy ku......... na rm to czekają KU.WA rok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA chyba się zauroczyłam, przez internet.

no co - krzyczeć można ze złości, i można również ze szczęścia, tak? :yeah:

Tylko pamiętaj że dopóki nie poznasz kogoś na żywo to zauroczasz się bardziej w swoim wyobrażeniu tej osoby niż w tym jaka jest naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mushroom, wiem, przecież nawet dłużej z nim nie pogadałam... oszalałam, bo mundurowy

choć fascynacja już przeszła. bo przyszedł smutek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oszalałam, bo mundurowy

ciągnie DDA do pijaka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oszalałam, bo mundurowy

ciągnie DDA do pijaka?

czemu od razu pijak ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi