Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak szybko poprawić sobie nastrój?


Olimp Bathory

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Czasem takie coś, co by szybko poprawiło zły nastrój, odpedziło złe myśli i ogólnie pomogło, by się bardzo przydało. Niestety ja nie wiem czym i jak sobie szybko poprawić nastrój. Ale mam nadzieję, ze bedziecie wpisywac sowje metody na szybkie poprawienie nastroju. Choćby chwilowo.

Wszelkie sugestie na pewno się komuś przydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepsze: http://www.youtube.com/watch?v=BxKdsfVwvlE

Powala na kolana Laughing

A żebyś wiedział :lol: Ten kawałek to profanacja i tak niezbyt skomplikowanego programu do nagrywania kawałków z gatunku dance (Dance eJay 2, był kilka lat temu w Komputer Świecie :P ). A w tle chyba leci utworek przykładowy dostępny po pierwszym uruchomieniu programu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zależy czy jest mi smutno czy jestem wściekła. Jak mi smutno - to sobie poprawiam humor słuchając muzyki, albo staram się sobie przypomnieć coś miłego (słabo mi wychodzi), albo zaglądam tutaj i czytam np. kawał na dziś :) , albo czytam książkę (lekką, łatwą i przyjemną) , albo dziergam. Czasami oglądam zdjęcia. :roll:

A jak jestem wściekła - to wychodzę na spacer, chociaż spacerem ciężko to nazwać bo gnam jak szalona. Ale to mi poprawia humor. Jak pora nie sprzyja spacerom to ląduję tutaj - a potem mi głupio. :oops: Ale zanim jest mi głupio humor mi się poprawia. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×