Skocz do zawartości
Nerwica.com

widzę w kobietach meżczyzn


pv1

Rekomendowane odpowiedzi

Co poradzić. W 95% kobietach widzę twardych mężczyzn, którzy pracują wydajnie jak maszyny. Mógłbym to chrzanić, ale jakąś pannę w życiu muszę wybrać. I ta męskość u kobiet daje nadzieje na wychowanie potomstwa. Jeśli wybiorę pannę z tych 5% , to skończy się związek jak u pana Ferdynanda Kiepskiego :D A to mi się nie bardzo widzi.

 

Inaczej mówiąc związki gdzie dominuje kobieta często są jawnymi lub ukrytymi sado-maso. Wiążą się kajdankami w łóżku a czasem też używają pejczyka. Czy to jest miłość? haha

 

Powiedzcie od siebie parę słów, albo skierujcie mnie na odpowiednie forum psychologiczne ;L

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej mówiąc związki gdzie dominuje kobieta często są jawnymi lub ukrytymi sado-maso. Wiążą się kajdankami w łóżku a czasem też używają pejczyka. Czy to jest miłość? haha

skąd te wnioski? :roll:

 

To wynika z zazdrości, ze kobieta ma to coś męskiego, czego nie ma mężczyzna. Stąd bierze się to całe zafiksowanie. Nie oszukujmy się, nie każda para pasuje do siebie. Weźmy osobę typu (załóżmy że jest panną) np. Gronkiewicz -Waltz i mężczyznę Ragnara Porhallsson wokalistę zespołu "Of monster and men". Takie połączenie to jest mały koniec świata. :))) Skończyło by się na pejczykach albo w najlepszym razie na traktowaniu faceta jak dziecko z politowaniem.

 

Generalnie to jest temat tabu. Ale ja chce włożyć kij w mrowisko i trochę pogadać na ten temat :D

 

-- 26 sie 2013, 20:07 --

 

skąd te wnioski? :roll:

 

Sugeruje się testem Hollanda. Gdzie cechy takie jak przedsiebiorczosc, realistycznosc, badawczosc zostaly uznane za meskie, a cechy spolecznosc, artystycznosc i konwecjonalnosc za żeńskie.

 

I te cechy sa wymieszane miedzy wszystkich ludzi :D Niezle co? :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pv1, czy ja wiem czy to jest temat tabu... Każdy ma jakieś preferencje sexualne i jak komuś odpowiadają kajdanki i pejczyk to czemu nie. Chociaż wizja Gronkiewicz- Waltz biczującej jakiegoś biedaka jest co najmniej obrzydliwa. Nie dlatego, że ma cechy męskie a dlatego, że jest (dla mnie) brzydką kobietą ogólnie.

Z dugiej strony jak patrzę na hipsterków w rurkach i chłopców z wydepilowanymi nogami to wątpię w cokolwiek.

Definicja kobiecości i męskości jest chyba mocno indywidualna. Dla kogoś facet w rureczkach jest mega męski, dla kogoś drwal z brodą i muskulaturą. Jednemu facetowi podoba się plastic, drugi widzi w naturalnej dziewczynie kobiecość pełną parą.

A jaka kobieta jest dla Ciebie kobieca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pv1, czy ja wiem czy to jest temat tabu... Każdy ma jakieś preferencje sexualne i jak komuś odpowiadają kajdanki i pejczyk to czemu nie.

 

To nie jest preferencja tylko raczej skutek wyboru kobiety :D

 

Chociaż wizja Gronkiewicz- Waltz biczującej jakiegoś biedaka jest co najmniej obrzydliwa. Nie dlatego, że ma cechy męskie a dlatego

Ale tak by było. Przyznaj przed całym światem , tu i teraz, że nie każda para pasuje do siebie. Dziecko może być, ale czy para będzie szczęśliwa to wątpie.

 

Definicja kobiecości i męskości jest chyba mocno indywidualna.

te cechy ktore wczesniej wymienilem w pewnym stopniu definiuja meskosc i kobiecosc, ale Bóg chciał różnorodności i tak to wymieszał w całej populacji ;] Jak dla mnie to przewrotny zamysł. Chciałbym żeby Jezus przyszedł na świat zdominowany przez męskie baby i męskich mężczyzn :D :> hehe albo jakby go męskie baby ukrzyzowaly ale bylaby jazda, moglby sie tym pochwalic w niebie, przed Bogiem Ojcem haha ;) żart oczywiscie :]

 

A jaka kobieta jest dla Ciebie kobieca?

 

Powiem ci moj typ to bedziesz wiedziala kim jestem. A ja chce powodzic wasze wyobrazenie o swiecie troche za nos :D

 

Nie chce oceniac kazdej z kobiet, ale raczej uchwycic fakt, ze szczesliwosc zwiazku zalezy od początkowego wyboru. Bo po kazdym czlowieku mozna sie spodziewac pewnych okreslonych zachowan zdefiniowanych przez jego typ.

 

-- 27 sie 2013, 22:22 --

 

oj nie do konca , ja tyralam jak wol az mi sie malo kregoslup nie zlozyl ;) ale wcale nie jestem domina itp ;)

 

Nawet jak jestes 100% umysłową kobietą, to na 99,99% tęsknisz za animusem twojej matki :o

 

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pv1,

"ze szczesliwosc zwiazku zalezy od początkowego wyboru"

gdybys wiedzial w ogole co to zwiazek nie zawracalbys sobie glowy takimi pierdołami.

podyskutowalabym z Tobą, gdybyś nie postrzegał tematu przez pryzmat religijny, bo to samo z siebie sprawia ze bedzie on utrzymany w sztywnej konwencji nie wykraczajacej poza ramy tego, co Ci podpowiada Twoja wiara, tak więc szkoda mego czasu.

powiem tylko tyle,ze mam wrazenie iż lękasz się kobiet, gdyż okazuja się silniejsze od Ciebie i raczej nie dostrzegaja w Tobie mężczyzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×