Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy mozna zamknac sie w szpitalu psychiatrycznym na wlasne..


Zupapomidorowa

Rekomendowane odpowiedzi

... zyczenie?

Nie mam juz sily. W domu nie mam oparcia. Ojciec zneca sie nade mna psychicznie. Chodze na terapie od mies. ale rzucilam leki. Nie mam pracy i nie mam siky szukac. Jestem w kipskim stanie. Ledwo chodze. Chcialabym zeby sie ktos mna zaopiekowal. Pomogl mi. Myslalam o szpitalu psychiatrycznym. Mozna samemu sie tam zamknac na zyczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mówię poważnie. W szpitalu można odpocząć, przemyśleć parę spraw, ustawić leki, wziąć udział w terapii. A przy tym na oddziale zamkniętym nikt nie będzie Cię nachodził bez Twojej zgody no i jedzenie + miejsce do spania też są całkiem przyjemnym dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lapa wlasnie tego potrzebuje. Powiedz mi jeszcze jak zalatwic taki szpital? Moj psych8atra do ktorego chodzilam prywatnie pracuje w takim szpitalu i jest tam kims waznym. Moze isc do niego? Nie wiesz czy dlugo trzeba czekac na miejsce?

 

-- 23 sie 2013, 16:23 --

 

Juz zadzwonilam do doktora. Prosi zebym przyszla jutro to porozmawiamy. Byl bardzo zyczliwy i czuje ze mi pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie doktor i pani sekretarka stwierdzili ze jestem w bardzo kiepskim stanie. Wiec moze mnie przyjma. Rozmawiam z mama. Mowi zebym sie wziela w garsc, ze wariaci ida do szpitala. Rece mi opadaja.

 

.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz kogos podac o znecanie sie psychiczne/fizyczne, jak bedziesz miala sily przejdz sie na komende policji. pokieruja Cie pewnie do osoby ktora zajmuje sie przemoca w rodzinie. ta osoba poda Ci wszelkie potrzebne informacje i jedynie odnotuje, ze tam bylas, dla statystyk i by byl slad po tobie, jesli nie bedziesz chciala podjac zadnych krokow. zazwyczaj sa to ludzie przeszkoleni i nie ma cisnienia jak na przesluchaniu o zatrzymanie, wiec nie musisz sie niczego obawiac, z racji samej nazwy instytucji "policji"

nie trzeba wcale pieniedzy na prawnika. czesto otrzymuje sie pomoc w postaci prawnika z urzedu, i jako, ze sa to sprawy delikatne, "adwokat z urzędu" i to, ze nie jest przez Ciebie oplacony (bo pewnie tak moze sie wydawac) wcale nie rzutuje na powodzenie sprawy.mozna doprowadzic do przymusowego leczenia, albo umieszczenia kogos w osrodku. jesli zdecydujeszs ie zalozyc komus sprawe, to ruszy cala procedura. zdaje sobie sprawe, ze nie jestes teraz na silach, ale moze te informacje przydadza Ci sie, jak poczujesz sie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, jeśli jesteś w kiepskim stanie to prawdopodobnie od ręki Cię przyjmą.

Jeśli czujesz, że jest Ci to potrzebne to nie zwlekaj. Odpoczniesz, pozbierasz się, poczujesz lepiej.

Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani bardzo dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi. Matka mowi ze nie powinnam chodzic do szpitala bo to niewiadomo co. Ona mowi ze jestem leniwa i zebym wziela sie w garsc. Ale ja czuje ze potrzebuje szpitala opieki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×