Skocz do zawartości
Nerwica.com

niespokojne nogi


nerwa

Rekomendowane odpowiedzi

nerwa

 

Monolog ze sobą nie jest zły :D , Tylko przychodzą do głowy mi również inne myśli np. dlaczego jestem chora, itp.Zagłębiam się w swoja chorobę , a tak nie powinno być , nie powinnam o niej myśleć.Wiesz to , ze przejechałyśmy sporo kilometrów i jakoś dałyśmy rade , po prostu nie miałyśmy wyjścia , nikt inny za nas by tego nie zrobił.Nasz mozg inaczej zaczął kombinować..nie mógł znaleźć wyjścia.Co dodało nam sil.Lecz po dojechaniu poczuliśmy wielka ulgę.Co ja bym dala , żeby taka ulgę czuć codziennie.

Jesteś silna , bez dwóch zdań, dasz sobie rade z pewnością i tego Tobie życzę z całego serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind

 

Moze robi to specjalnie , byś poczuła , ze dajesz sobie rade? Masz również lęki w pracy?Jak sobie z tym radzisz?

 

-- 20 sie 2013, 13:42 --

 

nerwa

 

Co ja bym dala by Twoje słowa się spełniły,poczuć się , jak dawniej , biegać , robić zakupy , uśmiechać się itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, wiesz w sumie moze to i w jakis sposob dobre. Są też teorie, ze ta choroba i objawy coś nam dają (uwage innych, to że wlasnie nie musimy jezdzic do pracy itd.) i to prowadzi do zamykania się jeszcze większego. A Ty chociaz jesteś, można powiedziec zmuszona do jezdzenia. Moze gdyby Cie namawiala do zostania, bo się źle czujesz, to by jeszcze bardziej pogłębiło wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×