Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ze mną jest coś nie tak?


marcin_marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zaczynam się trochę sam siebie bać... Czasami odnoszę wrażenie, że nie potrafię pokochać żadnej dziewczyny. Mam 20 lat, nigdy nie byłem w żadnym związku. Sprawa wygląda tak, że potrafię się chyba tylko zauroczyć... Np. zobaczę jakąś dziewczynę w autobusie i wtedy odczuwam do niej coś w stylu zauroczenia. Jeżeli taką osobę poznam bliżej to wtedy już od razu cały urok się kończy. Gdy chodziłem do liceum, miałem ok. 22 dziewczyny w klasie. Z żadną nie wyobrażałem sobie związku, bo siłą rzeczy lepiej lub gorzej znałem ich charaktery. Ostatnio poznałem też jedną dziewczynę... Wydawało mi się, że ma idealny charakter, a jednak sytuacja wygląda tak samo. Po pierwszej rozmowie "na żywo" już wiedziałem, że to nie jest to... Już sam nie wiem... Z czego to wynika? Czy jest możliwe, że z mojej osobowości i po prostu szukam idealnej dziewczyny? Tylko tutaj zaczyna się problem, bo na tym świecie podobno z ideałami nie za bardzo... Czy ktoś ma podobne odczucia? Może po prostu dramatyzuję, ale trochę mnie to niepokoi, tym bardziej, że czuję się trochę samotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin_marcin, cześć. Rzeczywiście, każdy ma jakiś styl podrywu. Jakby ktoś bardziej był w temacie to mógłby powstać o tym ciekawy artykuł. Może ty masz wysokie wymagania. Dla mnie to trudny temat, nie radzę sobie sam ze sobą, a co dopiero gdybym był odpowiedzialny za drugą osobę. Teraz np. jestem mocno wkurzony, dziewczyna z pewnością z chęcią by wysłuchała, że mam dość życia i moja frustracja osiągnęła wysoki poziom. Dziewczyny na to lecą ;)

 

No właśnie nie lecą, nie mam dość rozległej empirycznej wiedzy na ten temat, ale podejrzewam, że górę biorą jakieś nieuświadomione motywy, ponad wszystko to co usłyszysz od świadomej części kobiecej psychiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to masz wysokie wymagania wobec kobiet i te na które trafiasz nie spełniają tych wymagań. Ja kiedyś wygórowanych wymagań nie miałem i łatwo mi znaleźć było dziewczynę. Teraz mam wysokie i żadna mnie nie interesuje z tych z którymi rozmawiam. Myślę, że to kwestia czasu i doświadczenia, trzeba mierzyć siły na zamiary, a do tego właśnie potrzebna jest wiedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×