Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lepszy chumor a węzły wyleciały z głowy, jak narazie macanka im nie funduj, chociaż obojczyki sprawdziłem, ale kulki małe jak były :-) więc spoko.

Wczoraj wymacałem kulki na kości piszczelowej i skojażyła mi się białaczka, odrazu przypomniały mi się krwotoki z nosa takie lekkie z 3 lata temu, dziwne to było bo wystarczyło że ruszyłem nos lekko alblo szturłem , a nawet po wycieraniu buzi po myciu, a tu krew leci, raz po krwawieniu natarłem kremem w nosie i do dzisiaj spokuj ale faza była na guza zatok a i węzły powiększone ,:-( ale powtarzam sobie, jesteś zdrowy, czasami pomaga. Dziękuje ale mam przeczucie że białaczka i ziarnica biorą mnie podstępem, B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Wracam jak zwykle... Po ostatnich badaniach krwi uspokoiłam się trochę ale teraz na nowo mnie bierze... Wynalazłam poniżej uszu po obu stronach duże kulki. Chyba mam je od zawsze, ale czy na pewno? Teraz już mnie bolą od tego ciągłego sprawdzania... Plus te węzły które mam cały czas na szyi. W dodatku jak uniosę nogę do góry to jedna strona brzucha robi się większa niż druga. Nie robię nic innego tylko jak wariatka się ustawiam w różnych pozycjach i wglapiam się w brzuch... To jest jakiś koszmar... Wymacałam już wszystkich których mogłam żeby porównać te kulki za uchem i nikt takich nie ma... Na półce leżą leki od psychiatry, jeszcze nie ruszone. Coraz bardziej się nad nimi zastanawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asiq83 ja rowniez mam kulke za uchem,jest twarda i dosyc spora.Mam ja od lat,lekarz nie stwierdzil nic groznego.Odnosnie mojej piersi,to mam skierowanie do kliniki chorob piersi,lekarz ogolny nic nie jest w stanie stwierdzic,wiec mnie wysyla dalej (mieszkam za granica) Poziom hormonow mam troszke niski,ale nie sprecyzowal ktorych dokladnie.Boje sie,ze mam raka::(:(:( Guzkow nie mam wyczuwalnych,ale ten sutek jest taki inny:(:(:(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... A ja dostałam dzisiaj skierowanie do chirurga na wycięcie mojego pieprzyka z pleców. Co prawda dermatolog powiedziała ze nic złego sie tam nie dzieje ale najlepiej sie tego pozbyc i nie zawracac sobie wiecej tym głowy. Boje sie strasznie ale nie wycinania tylko wyników badań tego wycinka. Niewiem jak to zniose. Na wyniki bede najprawdopodobniej czekac jakies 2-3 tygodnie. To będzie straszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanko dobrze ze idziesz do lekarza i rozwiejesz swoje wątpliwosci. W moim przypadku wszystkie dotychczasowe chooby okazały sie wymysłem.

Ale teaz boje sie ze to ze mam aka skóry jest całkiem realne. Co prawda dwóch dermatologów stwierdziło ze ich zdaniem nic niepokojącego sie w moim pieprzyku nie dzieje ale lepiej go usunąć i nie martwic sie o to wiecej.

A ja juz widze oczami wyobraźni jak ide po odbiór wyników badań wycinka i pisze tam ze to czerniak, strach mnie paraliżuje. A do chirurga jestem zapisana dopiero na 28 czerwca, wczesniej sie nie da, a ja do tego czasu niewiem jak dotrwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka00 28 to już nie tak długo, ja mam neurologa dopiero 18 lipca :( więc ponad miesiąc stresowania się, że mam padaczkę i coś tam coś tam. a z pieprzykami to różnie bywa, ale gdyby to bł czerniak to może miałabyś jakieś inne objawy jeszcze? chociaż to tak łatwo mówić.

 

Saanna a Ty masz padaczkę "normalną" czy tą "absence?" mi internista napisał, że mogę mieć padaczkę "absence" i jak zobaczyłam na skierowaniu taką diagnozę to się zaczęła panika :/ zwłaszcza, że moja siostra ma padaczkę i kiedyś lekarz mi powiedział, że genetycznie też może mi się ujawnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli juz to raczej absence. w zyciu moze mialam z 2 ataki grand mal, czesciej mialam zawieszki np. przy telewizorze itd. u mnie to jest kwestia genetyczna. do tej pory zylam sobie z nia spokojnie - bo da sie z nia zyc. Moj brat np. przez 20 lat zarl depakine na padaczke, ale u niego to byla bardziej zaawansowana forma. Ja nie wiem co mi jest obecnie, czy padaczka, czy nerwica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz po prostu sie nie zastanawialam, czy bede/nie bede miala atak. owszem czasem sie zdarzałay. teraz jest inaczej. mysle o tym czesto. w ogóle mam wrazenie, ze jestem jakas inna niz wczesniej. ;( oderwana od życia, emocji . SAJGON. jak nie ja. byłam osoba owszem zależna i niekiedy lękliwą, ale żyłam sobie na swój sposób fajnie sobie radziłam. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień bez swirowania, jeden, i znowu grałem na kompie i przejechałem rękom nad obojczykiem oddruchowo, nie mocno a i tak tą kulkę czułem, może dlatego że troche zgarbiony ayłem, jak legne na łużku to przypomina żyłke a jak wstane to jest twarde jak ziarenko piasku :-(

Co z tego że małe, jak nieruchome i twarde.

Możliwe że białaczka albo ziarnica przdz 4 lata nie daje obiawów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sardyna bardzo dziekuje Ci za twoje wsparcie.

Macko Idz moze do zwykłego internisty i powiedz mu o swoich obawach, pokaz mu te węzły a zobaczysz co ci powie. MYsle ze taka wizyta by Ci sie przydała.

Dla pocieszenia napisze ci ze ja tez mam wyczuwalne węzły tylko że pod żuchwą i juz 3 lekarzy zapewniało mnie ze to jakies zwapnienia po przebytej infekcji czyli nic groźnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszam sie jeszcze tym ze od ponad pół roku co miesiac prosiłam męża zeby obejrzał mi ten pieprzyk czy nic sie zmienia i do tej pory mąż twierdzi ze przez ten cały czas pieprzyk wygląda tak samo. Gdyby był czerniak to chyba byłoby widac jakies zmiany w tym pieprzyku w ciągu tylu miesięcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem jazde na raka skury, jakieś 5 lat temu, mam pieprzyka na ramieniu dość duży jest, miałem schizy na czerniaka, ale pojawiły się węzełki i czerniak poszedł w odstawke. Dermatolog mi powiedział że przez 2 miesiące napewno by urosło,i zmieniło kształt. Nowotwory skury rozwijają się szybko.

A dzisiaj mam swira na białaczke która rozwija się pare lat bez obiawów, bo przeczytałem w necie na stronie ziarnica.pl, ta strona mnie dobija,

ze są białaczki które nawet 15 lat bez obiawów się rozwijają, łomatko 8 lat temu miałem w d...ie węzły, białaczki, ziarnice, gdzie ja miałem w głowie obojczyki.

a te węzły nadobojczykowe to po grypie albo po kaszlu mogą być wyczówalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macko,

przede wszystkim zamiast grać na kompie i się macać po węzłach, to lepiej zacznij czytać książki i pracować nad ortografią. Nie idzie czytać twoich postów, takie "byki" robisz...

A co do białaczki i ziarnicy - nie czytaj tych stron, bo to nic nie da. Jak masz być chory to i tak będziesz... A jak ci nie pisane - ocalejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×