Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Marlenka85 napisał:

Jeblo mnie po raz kolejny. Zaczęło się od tego ze kilka dni temi zaczęło mnie bolec, kloc po środku brzucha jak schodziłam xe schodów. Teraz juz boli czwarty dzien, jakby zoladek, ale niżej bo nie w samum dolku, jak ucisne miejsce podrodku między końcem mostka a pepkiem to boli az do kregoslupa.... Ponoc trzustka promieniuje do kregoslupa.... Boli tez lewa i prawa strona pod zebrami. 

Mam dosc... Po prostu mam dosc. Boje sie zwrócić o pomoc lekarska bo jestem przekonana że mi Powiedza po Badaniach ze nic nie moga juz zrobić... 

Od nerwicy by tak nie bolalo.... Nic nir jem nie spie.... Znow jestem na dnie Przekonana że to rak... 😥 

Widzę, że i u Ciebie trzustka na tapecie. Współczuję. W twoim przypadku naprawdę nie wydaje mi się żeby to mógłby być rak. Trzustka raczej nie boli przy ucisku, a stale i to dość mocno.

 

Ja teraz mam na tapecie PZT. Ciągle oglądam te stolce, wyszukuję tłuszczu itp. W końcu doszłam do wniosku, że to nie tłuszcz, a śluz. Niby lepiej, ale jest żółty, czasami lekko żółty, albo biały i żółty, albo pomarańczowy. A jak wyczytałam w necie żółty śluz prawie zawsze świadczy o przewlekłym zapaleniu trzustki. Boję się. Trochę się uspokoiłam, że kolor stolca jest ok, to znalazłam śluz. Zazwyczaj nie ma go jakoś dużo, chociaż raczej więcej niż powinno, ale przy luźniejszym stolcu go widzę, no i raz dostałam biegunki to było go bardzo dużo. I miał wtedy kolor pomarańczowy, żółty i zmieszany z kolorem stolca. Bardzo się boję. Tak jak Ty, boję się pójść do lekarza, boję się, że wyniki będą tragiczne, albo będą niejednoznaczne i czeka mnie długa diagnostyka. Nie boję się na razie samej choroby (martwi mnie jedynie ścisła dieta do końca życia), póki co najbardziej boję się tych badań. Boję się też jak przyjmę diagnozę. Odważyłam się umówić na usg, mam wizytę dopiero 28.11 na 18.00. Pocieszam się trochę, że w jakiejś pracy naukowej było napisane, że alkoholowe pzt nie bywa bezbolesne, w innej było, że bezbolesne pzt jest możliwe, ale alkoholowy wariant rzadko (mniej niż 10 proc). A mnie nic nie boli. Ale w głowie cały czas mi siedzi, że może jestem tymi 10proc. albo, że mnie bolało, a nie pamiętam, albo dopiero zacznie. W bardziej racjonalnych momentach myślę, że skoro od dwóch lat mam biegunki to ból chyba też by był.

 

5 godzin temu, Szczebiotka napisał:

A ja bez wymyślania właśnie wracam do domu. Wypadł mi dysk plus zapalenie korzonków i tak mecze się od piątku 😥 

 

Bardzo współczuję. Miałam to kilka razy i wiem co to za dziadostwo. Trzymaj się i wygrzewaj plecy.

 

Ostatnio  naprawdę jest mi źle psychicznie. Mam momenty, że czuję się w miarę ok (chociaż ciężko mi się skupić np na oglądaniu tv, a do niedawna kochałam oglądać koreańskie dramy), ale mam też momenty dużego lęku. Przypomnę sobie co wyczytałam, albo pomyślę o tym śluzie i wszystko mi się trzęsie w środku. Mam ochotę głośno wyć. Idę wtedy płakać do sypialni. Pote się uspokajam i robi mi się zimno, zaczynam się trząść z zimna. Też tak macie? Wieczorem czuję się lepiej, a rano budzę się z lękiem. W pracy też się zamartwiam. Nie mam apetytu, boję się jeść tłusto żeby nie podrażnić trzustki (jakby do tej pory była jakaś różnica), stresuje mnie każda wizyta w wc. W każdym razie podjęłam decyzję i jutro mam pierwszą wizytę u psychiatry. Biłam się z myślami, ale dzisiaj zadzwoniłam rano i na jutro umówiłam się na teleporadę. Bardzo liczę, że coś mi to pomoże. Wiem, że najwięcej by zdziałała psychoterapia, ale może da mi jakieś leki i chociaż trochę się wyciszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marlenka85 napisał:

Nie no ku.... Nie wyrobię. Takiego rzutu jeszcze nie mialam. Boze dlaczego musze tak cierpiec, skad mam brac sily... 😭😭😭😭😭😭😭😭 Wkręt przez te bole na guz żołądka lub trzustki.... Ja mam dość. Co ta /cenzura/ona nerwica uczynila z mojego życia.... 

Zapalenie trzustki daje silne objawy bólowe...wiem bo sama przeszłam. Chodziłam w pół zgięta, ucisk brzucha powodował większą bolesność. Ból nie pozwalał w pewnym momencie podnieść się  z łóżka. 

Nerwica to podła przypadłość i uważam dlatego, że warto się przebadać w tym kierunku jeżeli tego nie zrobiłaś. 

Mimo, że przeszłam realnie chorobę jestem tu nadal z Wami 🙂 Nie bój się...widza to krok w kierunku leczenia.

Nie daj się nerwicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam. Objawy bolowe od kilku dni... Jakby lewa raz prawa raz i zoladek i promieniuje do plecow. Jak uciskan w tym miejscu posrodku dlugisci miedzy dołkiem pod mostkiem a pepkien to mnie boli bardziej. 

Ja po prostu boje się juz wszystkiego, nie potrafię sobie poradzić z tym ze mama nagle zmarla na raka i od tego czasu wszystko przypisuje rakowi. 

Mam inaczej niż reszta tu bo ja nie potrafię isc do lekarza, przemoc sie, boje się nawet zbadać hormony tarczycy z obawy ze kaza robic rezonanse przysadki np.... I cos wykryja. 

Nie wiem czemu terapia w tym kierunku mi nie pomaga choc trwa juz blisko dwa lata. W innych kwestiach terapia jest dla mnie pomocna. 

Boje się każdego drobnego objawu, analizuje wszystkie. Zdaję sobie sprawę z tego ze to irracjonalne ale po prostu nie umiem tego zmienić. Na prawdę nie wiem juz co począć, jestem zalamana swoim stanem psychicznym.... 

Rozwazam leki p. Depresyjne mimo, ze kilka dni probowalam i czulam się po nich po prostu strasznie, ale teraz tez czuje się strasznie. Zero radości z zycia.... Nic po prostu nic mnie nie cieszy.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marlenka85 napisał:

Mam. Objawy bolowe od kilku dni... Jakby lewa raz prawa raz i zoladek i promieniuje do plecow. Jak uciskan w tym miejscu posrodku dlugisci miedzy dołkiem pod mostkiem a pepkien to mnie boli bardziej. 

Ja po prostu boje się juz wszystkiego, nie potrafię sobie poradzić z tym ze mama nagle zmarla na raka i od tego czasu wszystko przypisuje rakowi. 

Mam inaczej niż reszta tu bo ja nie potrafię isc do lekarza, przemoc sie, boje się nawet zbadać hormony tarczycy z obawy ze kaza robic rezonanse przysadki np.... I cos wykryja. 

Nie wiem czemu terapia w tym kierunku mi nie pomaga choc trwa juz blisko dwa lata. W innych kwestiach terapia jest dla mnie pomocna. 

Boje się każdego drobnego objawu, analizuje wszystkie. Zdaję sobie sprawę z tego ze to irracjonalne ale po prostu nie umiem tego zmienić. Na prawdę nie wiem juz co począć, jestem zalamana swoim stanem psychicznym.... 

Rozwazam leki p. Depresyjne mimo, ze kilka dni probowalam i czulam się po nich po prostu strasznie, ale teraz tez czuje się strasznie. Zero radości z zycia.... Nic po prostu nic mnie nie cieszy.... 

Ciężko czasem żyć i ja to rozumiem. Porozmawiaj ze swoim terapeutom o tym co tutaj piszesz. 

Badania nie mają na celu ci zaszkodzić ale pomóc. Nie każdy wynik jest wyrokiem...

Myślę, że doświadczenie z mamą tak na ciebie wpłynęło ale zobacz często dzieje się tak, że ludzie ignorują jakieś symptomy chorobowe i gdy jest naprawdę źle trafiają do lekarza i być może wtedy być już za późno. Reagować trzeba wcześniej i się padać bo wcześniejsza diagnoza potrafi przedłużyć życie nawet w trudnych diagnozach. Tak więc nie bój się badań...

Może powinnaś rozważyć wizytę u dobrego psychiatry też ale najpierw odwiedź też SOR lub lekarza rodzinnego. 

Walcz o siebie bo teraz stoisz w miejscu...może poproś kogoś z rodziny aby ci towarzyszył i wspierał podczas wizyty u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko moj problem polega na tym ze ja panicznie boje się ze juz jest za późno na leczenie, tak jak było z mama i z tym nie umiem sobie poradzić. Oczami wyobraźni widze lekarza mówiącego mi przykro nam... Nic nie mogę juz zrobić. 

Boli mnie jak cholera, plecy a z nimi problem juz od roku mam i to miejsce co pisalam a teraz wrecz juz nie umiem okreslic co mnie boli, w którym miejscu oprocz plecow bo bol jest rwiacy i trwa godzinami... 

Mam dosc życia w takiej formie, boze niech mi w końcu ktos pomoze wyksc z tego gowna. 

Tak jestem przekonana o jebanym raku ze po prostu to jest koszmar, ja jestem juz na 10000% pewna..... 😥 😥 😥 😥 Ale nie chce tego uslyszec od lekarza bo teraz czasem tli się iskierka..... 

Edytowane przez Marlenka85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Marlenka85 napisał:

Tylko moj problem polega na tym ze ja panicznie boje się ze juz jest za późno na leczenie, tak jak było z mama i z tym nie umiem sobie poradzić. Oczami wyobraźni widze lekarza mówiącego mi przykro nam... Nic nie mogę juz zrobić. 

Boli mnie jak cholera, plecy a z nimi problem juz od roku mam i to miejsce co pisalam a teraz wrecz juz nie umiem okreslic co mnie boli, w którym miejscu oprocz plecow bo bol jest rwiacy i trwa godzinami... 

Mam dosc życia w takiej formie, boze niech mi w końcu ktos pomoze wyksc z tego gowna. 

Tak jestem przekonana o jebanym raku ze po prostu to jest koszmar, ja jestem juz na 10000% pewna..... 😥😥😥😥 Ale nie chce tego uslyszec od lekarza bo teraz czasem tli się iskierka..... 

Moze powinnas przejsc terapie EMDR. Ona pomaga uporac sie z traumami na przyklad. Nagle smierc Twojej mamy mogla sie do tego przyczynic. A jak nawet nie masz traumy to sam fakt co stalo sie z Twoja mama powoduje u Ciebie wzrost leku o zdrowie. Pogadaj z psychologiem swoim. Ale nie kazdy ma zezwolenie na przeprowadzanie emdr. 

Edytowane przez maribellcherry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marlenka85 napisał:

Mam dosc życia w takiej formie, boze niech mi w końcu ktos pomoze wyksc z tego gowna. 

Sama musisz chcieć z tego wyjść. Psychoterapeuta ma Ci tylko w tym pomóc, ale nic za Ciebie nie zrobi. 

 

Godzinę temu, Marlenka85 napisał:

Tak jestem przekonana o jebanym raku ze po prostu to jest koszmar, ja jestem juz na 10000% pewna..... 😥😥😥😥 Ale nie chce tego uslyszec od lekarza bo teraz czasem tli się iskierka..... 

No to albo jesteś przekonana na 100% albo nie. Zobacz jak sama sobie przeczysz w tym wszystkim.

Ja jestem przekonana aktualnie, że mam nawrót gronkowcowego zapalenia oskrzeli, tylko różnica u mnie polega na tym, że ja już dawno coś zrobiłam w tym kierunku i poszłam do pulmonologa i jestem w trakcie diagnostyki. I nie, nie mam nadziei, że to coś innego bo już to przerabiałam i objawy są praktycznie identyczne jak 5 lat temu mimo, że jeszcze nie mam wyników badań i nie łudzę się, że za chwilę przejdzie samo, bo nie przejdzie jeśli nic nie zrobię tylko będę kolejne kilka miesięcy się dusić bez leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie rozumiem chyba juz siebie.... Mkze masz rację @acherontia styxze przecze sama sobie.... 😥 Od dwoch lat przestalam chyba rozumieć o co mi w zasadzie chodzi.... Do lekarza badac się nie, bo wyjdzie rak, przestac myslec o tym nie bo ja juz chyba sie boje nie bac 🤦‍♀️ popieprzone jest to wszystko strasznie. 

 

@maribellcherryzaraz otym poczytam. Jezu moze by mi to pomogło.... 

 

Juz na prawdę mysle o żarciu tych antydepresantow bo tak po prostu nie mozna zyc. 

Co do śmierci mamy to pogorszylo to o tyle ze wcześniej jeszcze myslacno raku mialam wizje siebie po chemii itd a od tamtej pory juz tylko rak=szybka śmierc... 

Mama zmarla w trzy tygodnie po pojsciu do lekarza. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marlenka85 napisał:

Tylko moj problem polega na tym ze ja panicznie boje się ze juz jest za późno na leczenie, tak jak było z mama i z tym nie umiem sobie poradzić. Oczami wyobraźni widze lekarza mówiącego mi przykro nam... Nic nie mogę juz zrobić. 

Boli mnie jak cholera, plecy a z nimi problem juz od roku mam i to miejsce co pisalam a teraz wrecz juz nie umiem okreslic co mnie boli, w którym miejscu oprocz plecow bo bol jest rwiacy i trwa godzinami... 

Mam dosc życia w takiej formie, boze niech mi w końcu ktos pomoze wyksc z tego gowna. 

Tak jestem przekonana o jebanym raku ze po prostu to jest koszmar, ja jestem juz na 10000% pewna..... 😥😥😥😥 Ale nie chce tego uslyszec od lekarza bo teraz czasem tli się iskierka..... 

Spobuj spojrzeć innymi oczami. 

A co jeżeli jesteś zdrowa i tylko nerwica cię trzyma w szachu? Bo tak to wygląda... 

Mówi ci jesteś chora i uniemożliwia sprawdzenie tego.

Trzyma cię w szponach...twoim zadaniem jest stawić temu czoła. 

Lekarz może Ci powiedzieć że jesteś zdrowa i prawdopodobnie tak jest tylko odważ się to sprawdzić. 

Z pewnością poczujesz ulgę i stwierdzisz jakie to było proste. 

A może nawet stwierdzisz, że strach ma tylko wielkie oczy 😉

Bądź silna i nie daj się tak motać nerwicy. 

Wiem co to leki i jak działają dlatego posłuchaj życzliwej rady. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Melodiaa napisał:

Spobuj spojrzeć innymi oczami. 

A co jeżeli jesteś zdrowa i tylko nerwica cię trzyma w szachu? Bo tak to wygląda... 

Mówi ci jesteś chora i uniemożliwia sprawdzenie tego.

Trzyma cię w szponach...twoim zadaniem jest stawić temu czoła. 

Lekarz może Ci powiedzieć że jesteś zdrowa i prawdopodobnie tak jest tylko odważ się to sprawdzić. 

Z pewnością poczujesz ulgę i stwierdzisz jakie to było proste. 

A może nawet stwierdzisz, że strach ma tylko wielkie oczy 😉

Bądź silna i nie daj się tak motać nerwicy. 

Wiem co to leki i jak działają dlatego posłuchaj życzliwej rady. 

 

 

Jakby mój zryty leb nie bierze pod uwagę ze moze mi nic nie byc albo ze jest mi cos, na co się nie umiera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marlenka85 napisał:

Mam. Objawy bolowe od kilku dni... Jakby lewa raz prawa raz i zoladek i promieniuje do plecow. Jak uciskan w tym miejscu posrodku dlugisci miedzy dołkiem pod mostkiem a pepkien to mnie boli bardziej. 

Ja po prostu boje się juz wszystkiego, nie potrafię sobie poradzić z tym ze mama nagle zmarla na raka i od tego czasu wszystko przypisuje rakowi. 

Mam inaczej niż reszta tu bo ja nie potrafię isc do lekarza, przemoc sie, boje się nawet zbadać hormony tarczycy z obawy ze kaza robic rezonanse przysadki np.... I cos wykryja. 

Nie wiem czemu terapia w tym kierunku mi nie pomaga choc trwa juz blisko dwa lata. W innych kwestiach terapia jest dla mnie pomocna. 

Boje się każdego drobnego objawu, analizuje wszystkie. Zdaję sobie sprawę z tego ze to irracjonalne ale po prostu nie umiem tego zmienić. Na prawdę nie wiem juz co począć, jestem zalamana swoim stanem psychicznym.... 

Rozwazam leki p. Depresyjne mimo, ze kilka dni probowalam i czulam się po nich po prostu strasznie, ale teraz tez czuje się strasznie. Zero radości z zycia.... Nic po prostu nic mnie nie cieszy.... 

A może to wrzody od nerwicy? 🤔

3 godziny temu, Marlenka85 napisał:

Tylko moj problem polega na tym ze ja panicznie boje się ze juz jest za późno na leczenie, tak jak było z mama i z tym nie umiem sobie poradzić. Oczami wyobraźni widze lekarza mówiącego mi przykro nam... Nic nie mogę juz zrobić. 

Boli mnie jak cholera, plecy a z nimi problem juz od roku mam i to miejsce co pisalam a teraz wrecz juz nie umiem okreslic co mnie boli, w którym miejscu oprocz plecow bo bol jest rwiacy i trwa godzinami... 

Mam dosc życia w takiej formie, boze niech mi w końcu ktos pomoze wyksc z tego gowna. 

Tak jestem przekonana o jebanym raku ze po prostu to jest koszmar, ja jestem juz na 10000% pewna..... 😥😥😥😥 Ale nie chce tego uslyszec od lekarza bo teraz czasem tli się iskierka..... 

Ja teraz obecnie mam bardzo silny ból, rwący, ciągnący, promieniujący od pleców do brzucha. Jest to ból kręgosłupa lędźwiowego,u mnie dokładnie mówiąc dysk podobno wypadł i korzonki mam. 

Szkoda że nie mieszkasz obok, ja bym cię wyciągnęła do lekarza. 🤪

Walcz dla dziecka. Ja zawsze walczę dla swoich dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Marlenka85 napisał:

Dziewczyny kochane jestescie. Tyle ze ja nawet nie mieszkam w Polsce... 

Tak to jest na obczyznie. Dla mnie najgorsza samotnosc, brak zrozumienia, roznice kulturowe. Mimo ze mowie biegle w tym jezyku to jednak troche z akcentem i jestem dyskryminowana z tego powodu. Nikt mi lepszej pracy nie da bo ja Polka to tylko sprzatanie albo produkcja mimo ze jestem nauczycielka z doswiadczeniem.

W styczniu jade do Polski na tydzien. Tak bardzo chcialabym moc juz zostac ale to niemozliwe…. Jestem za granica bardzo nieszczesliwa…

Edytowane przez maribellcherry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marlenka85 napisał:

Dziewczyny kochane jestescie. Tyle ze ja nawet nie mieszkam w Polsce... 

Trudno więc pozostaje tutaj trochę powalczyć o dobre samopoczucie. 

Trzymaj się i pisz gdy potrzebujesz ale też przemysl słowa które tutaj padły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w teorii to wszystko wiem. Wiem co nalezy zrobić (isc sie przebadac i jak jest ok powtorzyc kontrolne za rok). 

A robie i tak co innego 🤦‍♀️ kurde, madra, wyksztacona kobieta a takie cyrki się ze mna dzieją. 

Niedawno mialam chloniaka, teraz zapalenie trzustki albo guz nowotworowy w brzuchu bo jak u cisnę poniżej zoladka to mnue boli... Plus od roku bole plecow... Promiebiujace do brzucha. 

Tlumacze sobie każdego dnia i nic, no grochem o ścianę. 🤦‍♀️ 🤦‍♀️ 🤦‍♀️ Co jest ze mną /cenzura/ mac nie tak... 

Po prostu zalamka po całości. Depresja przez hipochondryczne przeświadczenie o obecności raka bez możliwości ratunku... 

Przez dwa lata zmieniłam się bardzo. Patrze w lustro. I wiecie kogo widze? Kobiete, ktora juz nie jest ladna, wory pod oczami. Siwe włosy... I wypisany na twarzy grymas bolu o spieprzone zycie. 

Dzis spytam terapeutke o to emdr, tonocy brzytwy się chwyta. Mysle ze mam najcięższa ze wszystkich tu postac hipo, kancerofobie z unikaniem opieki zdrowotnej. 

Nie wiem czemu Wam się udaje robić badania a mi nie... 

Dzis śniła mi się moja Mama. Nie była dla mnie dobra mama, ale była nia. I cholernie tesknie 😭😭😭💔💔 tak bardzo chcialabym, zeby mnie przutulila, mimo, ze mam 37lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Marlenka85 napisał:

To wszystko jest tak trudne.... Tsk ciezkie. Czy ten koszmar kiedys sie skonczy? Czy ja jeszcze pobawie sie z ukochanym dzieckiem bez lęku, ze przecież zaraz mnie nie będzie i on straci mame...? 😭😭😭😭😭

I tak nie ma mamy w 100% bo mama jest skupiona na szukaniu sobie chorób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mieszkam w PL ale tu o dziwo odnajduje się lepiej. W PL tylko nakręcali moją hipochondrię a tu rodzinny na nic mnie nie skieruje jeśli nie uzna, ze trzeba.

moja mama tez zmarła nagle na początku roku. Złe się czuła wiec była w trakcie wymuszonych przez nas badań. Nie zdążyła ich skonsultować ale opis prześwietlenia mówił o guzu w płucu wielkości pomarańczy… otoczonym przerzutami wielkości śliwek. Trzustka już nie działała i wątroba prawdopodobnie tez. Mama zmarła dzień przed przyjęciem do szpitala, czego bardzo się bała. To oczywiście straszne, ale mama dokonała swojego wyboru. Prawie 5 lat wcześniej miała usuniętego czerniaka i jak poczuła się gorzej pół roku przed śmiercią, powinna była natychmiast iść do lekarza. Ale nie chciała. Kazałby jej przestać palić, zrezygnować z drineczka na dobranoc, a ona chciała żyć po swojemu. Nie chciała wyczerpującego leczenia, nie chciała szpitali, dokonała pewnego wyboru. Ten wybór obejmował nieinformowanie rodziny o złym samopoczuciu - pewnie bała się ze będziemy ją zmuszać do leczenia.

Mama mnie tak naprawdę inspiruje. Nie liczy się długość ale jakość życia. Nie wiem, ile mi

zostało, może krótko ale tym bardziej ma być miło i fajnie. Nie pozwolę nerwicy marnować mi tego czasu, który mi został. W końcu nie wiem,  czy to dni, lata czy dziesięciolecia. Ale martwiąc się i bojąc chorób to tak czy inaczej czas stracony. Równie dobrze można BYĆ chorym, skoro już to się sobie wmówiło, co za różnica, jakość życia i tak do dooopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie historia Twojej Mamy, kochana jest straszna... Jak w sumie każdego z rakiem. 

Ja od rana "mam" raka zoladka.... 

Bo czuje opor przy ucisneciu i lekki dyskomfort zoladka, jakby bol. 

 

Ciekawe co będzie jurro 🤦‍♀️ boze jestem już tak zmęczona... Tak bardzo mocno zmęczona.... 💔 Nie odpuszcza mi to wszystko, byl juz chloniak bo wezly powoekszone kolo obojczyka, był rak pluc, był rak cycka, sledziony, przerzuty....jest rak zoladka.zaczelam sie poddawac na prawdę. Serio... Dziecko do szkoly a mi Nic mi się nie chce.... Nic. A tak mnie jeblo masakrycznie po tej zdradzie, gdy poczulam ze nie mogę juz na nikogo liczyć, nikomu ufac, boje się panicznie przestac bac.... 😥 😭😭😭💔💔💔💔 Chyba jestenbtu najgorszym przypadkiem bo mysle sobie ze hipochondria, kancerofobia owszem ale ja jestem wyjatkiem na tym forum i na pewno okaze sie ze to rak 🤦‍♀️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×