Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Okazało się, że mam covida. Test wyszedł pozytywny. Póki co słabo się strasznie czuję, dziwnie mi w klatce piersiowej, ale płuca są czyste, bo lekarz mnie osłuchał. Dostałam leki no i kwarantanna. Mam nadzieję, że przejdę łagodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Amanda55 napisał:

Okazało się, że mam covida. Test wyszedł pozytywny. Póki co słabo się strasznie czuję, dziwnie mi w klatce piersiowej, ale płuca są czyste, bo lekarz mnie osłuchał. Dostałam leki no i kwarantanna. Mam nadzieję, że przejdę łagodnie.

Zycze Ci duzo zdrowia! Bedzie dobrze! Najwazniejsze ze masz czyste pluca!

Edytowane przez maribellcherry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, xD_ napisał:

Skoro nie od szczepienia to dostał to od czego ? Przeciez taki rak to rosnie latami a nie w rok czy 1,5 roku  tak zaawansowany . 

Nowotwór żołądka potrafi w pół roku zawinąć człowieka od 0 do stukania u bram św. Piotra. Nie twórz teorii spiskowych, bo ten rodzaj nowotworu ma złe rokowania od początku. 

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też proszę nie tworzyć teorii spiskowych, rak to komórki które są najpierw tak małe , że nie widać ich nigdzie na usg,  więc na pewno proces nowotworowy  się zaczął przed szczepieniem długi  a długotrwałe  palenie papierów to jeden z czynników wyzwalających raka przełyku.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok to ciekawe jak wytlumaczycie co było potem ;)  Facet przyjał 3 serie chmioterapi ktore zniosl dobrze  a badanie wykazalo zmniejszenie  raka o połowę . Potem od grudnia do lutego byly 3 miesiace przerwy   potem tomograf i decyzja co dalej . W styczniu koles przyjał trzecią dawkę szczepionki .  Luty nadszedł tomograf i co ? Pogorszenie zmiany zaczely się powiekszac.  Tez przypadek ze bylo lepiej  i pogorszenie  akurat przypadkiem po przyjeciu 3 dawki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, xD_ napisał:

No ok to ciekawe jak wytlumaczycie co było potem ;)  Facet przyjał 3 serie chmioterapi ktore zniosl dobrze  a badanie wykazalo zmniejszenie  raka o połowę . Potem od grudnia do lutego byly 3 miesiace przerwy   potem tomograf i decyzja co dalej . W styczniu koles przyjał trzecią dawkę szczepionki .  Luty nadszedł tomograf i co ? Pogorszenie zmiany zaczely się powiekszac.  Tez przypadek ze bylo lepiej  i pogorszenie  akurat przypadkiem po przyjeciu 3 dawki ?

Wciaz uwazam ze to przypadek.

A patrzac na statystki to wiekszosc osob ktore przyjely szczepienie na covid zyja i maja sie dobrze.

 

Szczepionka moze uaktywnila raka ale na pewno go nie spowodowala. On musial tego raka miec na dlugo przed szczepionka.

 

Znam przypadek omowiony w tv w kraju w ktorym mieszkam, kiedy koles po przyjeciu szczepionki poczul sie zle. Porobiono badania i wyszedl rak zoladka z przerzutami. Koles juz nie do uratowania. Szczepionka uaktywnila mu objawy rakowe. A on tak czy siak by sie o tym raku wczesniej czy pozniej dowiedzial. Przeciez mu ten rak nie urosl w tydzien od szczepienia do wynikow badan…

Mysle ze tak moglo byc w przypadku tego wojskowego. 

Edytowane przez maribellcherry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maribellcherry napisał:

Wciaz uwazam ze to przypadek.

A patrzac na statystki to wiekszosc osob ktore przyjely szczepienie na covid zyja i maja sie dobrze.

 

Szczepionka moze uaktywnila raka ale na pewno go nie spowodowala. On musial tego raka miec na dlugo przed szczepionka.

 

Znam przypadek omowiony w tv w kraju w ktorym mieszkam, kiedy koles po przyjeciu szczepionki poczul sie zle. Porobiono badania i wyszedl rak zoladka z przerzutami. Koles juz nie do uratowania. Szczepionka uaktywnila mu objawy rakowe. A on tak czy siak by sie o tym raku wczesniej czy pozniej dowiedzial. Przeciez mu ten rak nie urosl w tydzien od szczepienia do wynikow badan…

Mysle ze tak moglo byc w przypadku tego wojskowego. 

Tez myslalem w ten sposob i mysle ze ta teoria jest bardziej prawdopodobna niz to ze szczepionka spowodowała raka .  Tylko ze jesli  tak to nie szczepiac sie rak korego mieli mogly byc w "ukryciu " jeszcze latami a oni by zyli a tak to pewnie umrą wczesniej ....   

 

tez znam osoby ktore sie szczepily i nic im nie jest jak cos 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Lejdi napisał:

no na każdego działa w to co wierzy 🙂. Dla mnie szczepionka była koncem nerwow i lęków więc to najwazniejsze;-).

 

a Czy ma ktoś w nocy lęki ze zacznie się III wojna światowa?:-0

 

No dokladnie , ja wrecz odwrotnie nie wyobrazam sobie sie zaszczepic . Zawsze mowilem ze beda musieli mnie zabic zeby mi cos wstrzyknąc . Jakbym sie zaszczepił to strach przed powikłaniami by mi nie dał zyc . 

 

A co do wojny to nie bedzie nie boj sie , putin dalej niz ukraina nie pojdzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lejdi napisał:

no na każdego działa w to co wierzy 🙂. Dla mnie szczepionka była koncem nerwow i lęków więc to najwazniejsze;-).

 

a Czy ma ktoś w nocy lęki ze zacznie się III wojna światowa?:-0

 

Ja jestem zaszczepiona ale wolalbym nie musiec tego robic. Zaszczepilam sie zeby nie bylo… ale tez nie jestem jakos bardzo przekonana do tych szczepionek… Boosterem tez sie zaszczepie, nie chce potem zalowac ze sie nie ochronilam…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lejdi napisał:

 

a Czy ma ktoś w nocy lęki ze zacznie się III wojna światowa?:-0

 

Nie, bo takie wojny nie wybuchają z dnia na dzień. Wojna jest zawsze efektem czegoś co zadziało się w przeszłości.

Mam wrażenie, że najbardziej boją się wojny Ci, którzy nie znają podłoża konfliktu na Ukrainie, a który jest już "stary jak świat", tylko teraz mamy konkretną eskalacje.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lejdi napisał:

No u nas już wola w pracy Ukraińców zatrudniać bo Polacy mają za, wysokie oczekiwania finansowe. Na mieście tylko ukraiński słychać. 

 

To jak w UK gdzie mieszkam tylko zamiast Ukraincow Polacy i Rumuni 🤪 Troche sie to zmienia po Brexicie bo juz nie mozna przyjezdzac tak sobie, trzeba miec wize. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, xD_ napisał:

No dokladnie , ja wrecz odwrotnie nie wyobrazam sobie sie zaszczepic . Zawsze mowilem ze beda musieli mnie zabic zeby mi cos wstrzyknąc . Jakbym sie zaszczepił to strach przed powikłaniami by mi nie dał zyc . 

 

A co do wojny to nie bedzie nie boj sie , putin dalej niz ukraina nie pojdzie 🙂

No nie wiem. On juz zapowiadal przeciez ze po Ukr nastepne Lotwa Litwa Estonia i potem Finlandia…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam wczoraj na bilansie u lekarza, bo potrzebuje do szkoły, no i podczas badania mnie, gdy lekarka sprawdzała mi tarczycę, powiedziała że mam trochę powiększoną i dała mi skierowanie na USG tarczycy i przytarczyc na którym napisała podejrzenie wola (ja oczywiście od razu w neta co to jest...🙄) no i dodatkowo mam na badanie krwi itp. w nim; glukoza, TSH, żelazo, próby wątrobowe itp. no i na pobranie pójdę myślę, że w poniedziałek bo z siostrą akurat, a na USG mam już termin na 23 marca 11:10. No i myślę w sumie ciągle o tym i trochę się martwie, że to może się okazać jakiś rak czy nie wiem co... 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, patrycja03 napisał:

A ja byłam wczoraj na bilansie u lekarza, bo potrzebuje do szkoły, no i podczas badania mnie, gdy lekarka sprawdzała mi tarczycę, powiedziała że mam trochę powiększoną i dała mi skierowanie na USG tarczycy i przytarczyc na którym napisała podejrzenie wola (ja oczywiście od razu w neta co to jest...🙄) no i dodatkowo mam na badanie krwi itp. w nim; glukoza, TSH, żelazo, próby wątrobowe itp. no i na pobranie pójdę myślę, że w poniedziałek bo z siostrą akurat, a na USG mam już termin na 23 marca 11:10. No i myślę w sumie ciągle o tym i trochę się martwie, że to może się okazać jakiś rak czy nie wiem co... 😕

 

Wole to nie rak. Na to się nie umiera. Też mam i żyję ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2022 o 00:23, xD_ napisał:

To jak wytlumaczycie przypadek od mojej mamy z pracy kolezanki mąż . Wojskowy ,  46 lat chyba  , fakt palący i lubiący slodycze  ale regularnie badany .  Latem 2021  zasłabł i wzieli go do szpitala . Rak przełyku . Na poczatku tego roku przyjał  szczepienie .  Powiecie ok ale to moze byc przypadek , palił wiec zachorował  co w tym dziwnego ? A no to że jako wojskowy był regularnie badany i przed diagnozą rok czy 1,5 roku mial gastroskopie czyli badanie ktore wykrywa ten rodzaj raka i bylo czysto . A tu zaawansowany i przerzuty w wezlach juz . Skoro nie od szczepienia to dostał to od czego ? Przeciez taki rak to rosnie latami a nie w rok czy 1,5 roku  tak zaawansowany . 

 

Uwielbiam takie teorie. Bujda na resorach. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Amanda55 napisał:

Ile trzymał was covid? Źle się czułam, już od tamtej środy. Minął tydzień, a ja mam już dość, kiedy to się skończy. W życiu nie czułam się tak osłabiona.

Ja miałam covida chyba jakoś w styczniu i miałam 2 dni gorączke, potem to już tylko stany podgorączkowe, bolało mnie wszystko dosłownie wszystko, głowa mnie bolała bez przerwy i to bardzo przez kilka dni no i w sumie jeszcze tak jakoś osłabiona czułam się po minięciu wszystkich objawów. Ale to i tak jest kwestia indywidualna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się oczywiście bardzo martwię, bo serce mi się kołaczę. Wiem, że jestem osłabiona mega i jak wstanę zaczynam coś robić to jest gorzej i to serce właśnie się wtedy uaktywnia, a ja oczywiście myślę już, że mam zapalenie mięśnia sercowego i umrę nagle, nawet nie zdążę zareagować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lejdi ja miałam operację w 2020.

Swoją drogą ja ze zmianami w piersi przepadłam właśnie. Kilka dni temu zobaczyłam na dole piersi dołek. W dodatku nie w tej w której coś wyczuwałam i nie w tej która bolala... W najbliższych dniach idę na usg. Nie mam złudzeń, zmiany skórne oznaczają niestety raka piersi 💔 

Mąż krzyczy, żebym się ogarnęła i szła na badanie bo to nic nie będzie, ale ja niestety mam tak cholernie złe przeczucia... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Motylek31 ja mam w czwartek kolonoskopię wyczekana od 2 lat i też cholernie się boje tym bardziej że coraz częściej zaczynają mi dokuczać jelita i bóle brzucha. Mój mąż też na mnie krzyczy ale zgodził się na to badanie chyba dla mojego spokoju w końcu bo on jest przekonany że nic mi nie jest. Ja takiego przekonania nie mamniei cholernie się boje nie tyle tego badania co tego że okaże się że miałam rację i mam raka albo jakieś przedrakowe zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pauline bo u Ciebie będzie wszystko ok. Zanim zaczęłam obsesyjnie macac sobie piersi i je oglądać, to też miałam raka jelita, żołądka itp. Doprowadziłam się do takiego stanu, że już w ogóle nie jadłam, miałam jadłowstręt, brzuch bolał w dzień i w nocy więc nie spałam nawet. Zrobili mi badania krwi chyba na wszystko, i tomografię z kontrastem i wyszło czyściutko. Bol minął jak ręką odjął. Radość potrwała może z dwa tygodnie, bo jazda na raka piersi czas start. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Tylko teraz rzeczywiście mam powody do zmartwienia... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×