Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Gabbana napisał:

@Maciek2809 To co piszesz albo raczej w jaki sposób sugeruje ze to na 100% nerwica 🙂

Nie, twierdze że tak nie jest ale cały czas mam wątpliwości teraz zjadłem obiad. Pierogi domowe i masakra bol w nadbrzuszu z prawej strony wzdecia gazy. I cały dzień się nie załatwiam tylko rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maciek2809 napisał:

Nie, twierdze że tak nie jest ale cały czas mam wątpliwości teraz zjadłem obiad. Pierogi domowe i masakra bol w nadbrzuszu z prawej strony wzdecia gazy. I cały dzień się nie załatwiam tylko rano.

szczeze mowiac, to watpie ze kolonoskopia cie uspokoi... 🙂 

Bo jesli cokolowiek mialoby uspokoic to juz by to zrobil superdokladny rezonans.

A tak to jesli nie ogarniesz tego psychicznie to caly czas bedziesz myslal tak samo niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, nerwa napisał:

@Maciek2809 przeciez ty masz objawy jak 3/4 tego forum :D  Poczytaj sobie albo wsteczne wpisy, albo w wyszuiwarke wpisz objawy i zobaczysz ile osob ma dokladnie identyczne objawy i tez przebadali sie wzdloz i wszerz i wyszla nerwica.

Chciałbym żeby tak było Ale jest taka możliwość że boli mnie tylko w jednym miejscu non stop ? Przy nerwicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest główny objaw hipohondrii ... Niedowierzanie, faktycznie poczytaj sobie wcześniejsze posty ... ludzie potrafią chodzić od lekarza do lekatrza tej samej specjalizacji bo tamten nic nie wykryl a przecież to nie możliwe ... to jest po prostu hupochondria. Tak jest to męczące ale my Ci tu nie pomożemy jeśli nam nie wierzysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maciek2809 napisał:

Co mam według was robić teraz ? Iść do lekarza innego czy do psychologa?

Spróbuj psychiatry serio . Nie zaszkodzi a może pomoc mnie wyciągnął z totalnej paranoi , wiadomo nie wyleczył bo to trwa ale objawy złagodniały ;) 

 

Kochani ogarnelam o co chodzi z tym żołądkiem , jak wspominałam biorę wit d i k za rada lekarza który podejrzewał tezyczke utajona . 
No i trzy dni ostrego bólu żołądka być może wiązało się z nowymi tabletkami z apteki bo tych moich nie było . 
Specjalnie nie wzielam tych nowych witamin i póki co odpukać nic nie boli !! 
W sumie nigdy nie spotkałam się ze szkodliwym wpływem witamin zwłaszcza ze nie łykam jakiś wielkich ilości żeby to był wpływ nadmiaru bo wiadomo ,niektóre w nadmiarze są toksyczne  . Może ktoś coś słyszał ? 

Póki co znalazłam tylko wpisy matek ze przy ,niektórych producentach wit d ich pociechy bolą brzuchy . 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przy takiej ilości samolotów lądujących każdego dnia z Włoch itd to pewnie korona już jest u nas, ale komu właściwie się robi testy w PL, wypowiadają się ludzie , którzy wrócili z zarażonych rejonów i są zaziębieni, że odsyła się ich do domu i każą myć ręce.. żenada. Nawet się nie chce nakręcać, ja już przeżyłam z nfz odsyłanie, że nic mi nie jest przy chorobie onko więc wiem jak to działa:) U nas w aptekach  już wszystkie maseczki wykupione i środki dezynfekujące do rąk.  Wcześniej na hipochondrię mi pomagały wyjścia a teraz już sama nie wiem co robić, mam dość jak ludzie kichają na mnie w tramwaju:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ka03 napisał:

Spróbuj psychiatry serio . Nie zaszkodzi a może pomoc mnie wyciągnął z totalnej paranoi , wiadomo nie wyleczył bo to trwa ale objawy złagodniały ;) 

 

Kochani ogarnelam o co chodzi z tym żołądkiem , jak wspominałam biorę wit d i k za rada lekarza który podejrzewał tezyczke utajona . 
No i trzy dni ostrego bólu żołądka być może wiązało się z nowymi tabletkami z apteki bo tych moich nie było . 
Specjalnie nie wzielam tych nowych witamin i póki co odpukać nic nie boli !! 
W sumie nigdy nie spotkałam się ze szkodliwym wpływem witamin zwłaszcza ze nie łykam jakiś wielkich ilości żeby to był wpływ nadmiaru bo wiadomo ,niektóre w nadmiarze są toksyczne  . Może ktoś coś słyszał ? 

Póki co znalazłam tylko wpisy matek ze przy ,niektórych producentach wit d ich pociechy bolą brzuchy . 

 

Tak, jak masz za mało witamin źle.  Ale jak masz za dużo też źle. Ale to nie wiem ile bys musiala ich brac. Bardzo dużo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lejdi napisał:

a czy szczepicie się na grypę co roku? Kurcze, ja jestem największym hipochondrykiem w moim środowisku a jak pytam znajomych to się każdy szczepił, tylko ja nie..

ja nigdy sie nie szczepilam bo sie boje igiel 🙂 

I troche sie boje bo zawsze  mowia ze po szczepionce mozna sie zle czuc przez jakis czas i ja sie boje ze ona na mnie wplynie jakos bardzo negatywnie 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ewapanikara napisał:

@Ka03 wiesz co,może coś w tym jest,bo moj syn ostatnio boryka się z kwaśnymi kupami ze śluzem i też się zastanawiam czy to może być od Wit d,od jutra odstawie i zobaczę.

Ok tzn mi te witaminy pomogły trochę na te drętwienia ale w sumie tez mogły pomoc antydepresanty . nie jestem pewna bo w jednym czasie zaczęłam wszystko brać Ogólnie  suplementacja witamin w takim kraju jak nasz jest ok bardziej mi chodzi ze może jakaś wadliwa partie wykupiłam ...

Albo firma jakaś gorsza albo może te alergie na te otoczki mam cholera wie ...

2 godziny temu, Lejdi napisał:

a czy szczepicie się na grypę co roku? Kurcze, ja jestem największym hipochondrykiem w moim środowisku a jak pytam znajomych to się każdy szczepił, tylko ja nie..

zero szczepień , ja akurat przeziębiam się , odpukać, raz do roku ostatnio wzielam dzień urlopu trzy dni i smigałam , a miałam taki rok ze chodziłam regularnie na saunę i cały rok zero chorób takich jak przeziębienie grypa itp . Serio polecam sauna  swietnie hartuje organizm . Raz w tygodniu wystarczy ;) 

 

25 minut temu, laveno napisał:

Nie ja się nigdy nie szczepilam na grypę :P

 

Jutro mam to USG, ale stres, od dwóch dni prawie nie śpię już, do tego jeszcze ten wirus ... no masakra 

Powodzenia  na usg , napewno wszystko będzie dobrze 🙂 
 

 

2 godziny temu, nerwa napisał:

ja nigdy sie nie szczepilam bo sie boje igiel 🙂 

I troche sie boje bo zawsze  mowia ze po szczepionce mozna sie zle czuc przez jakis czas i ja sie boje ze ona na mnie wplynie jakos bardzo negatywnie 😕 

Mam dokładnie to samo jeśli chodzi o szczepienia , ze wystąpi u mnie jakaś niespodziewana reakcja i tylko sobie zaszkodzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam u was ludziska? U mnie w Bydgoszczy jest już jedna osoba chora na tego wirusa.  Zaraz się posypie cała Bydgoszcz. Zapisałem się na tomograf jamy brzusznej, i kolonoskopie w znieczuleniu ogólnym. I do psychologa.  Odrana cały czas te same dolegliwości od rana straszne parcie na stolec i sama papka żółta zauważyłem ze  jak zjem mało na śniadanie to jest trochę lepiej z jelitami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×