Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, laveno napisał:

Tak teraz myślę z tymi fascykulacjami, drżeniem miesni, od kilku dni mam przy tej ranie tak nagle się pojawiło czy to może być JEDYNY objaw tego tężca czy to raczej nie możliwe i miałabym już narastające, coraz mocniejsze objawy ??? Oprócz tych drgań mięśni co jakiś czas (fascykulacji) nic mi nie dolega. Jak się nie skupiam na tym to prawie ich nie czuje za to jak usiądę to wyłapie każde drganie ... Dziś już 18 dzień od skaleczenia więc już sporo minęło, a ja strasznie się nakręcam, ciągle mam o tym myśli i stres 😕 w domu mówią że nie możliwe żebym się zakaziła i nic mi nie jest, ale z drugiej strony skąd te drgania się pojawiły ..

To niemożliwe na 100000%;) objawy tężca są naprawdę mocne i na pewno byłoby coraz gorzej jakbyś się nie leczyła. Znam dwie osoby, które miały tężca i uwierz mi po nastu godzinach były już w szpitalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, laveno napisał:

Tak teraz myślę z tymi fascykulacjami, drżeniem miesni, od kilku dni mam przy tej ranie tak nagle się pojawiło czy to może być JEDYNY objaw tego tężca czy to raczej nie możliwe i miałabym już narastające, coraz mocniejsze objawy ??? Oprócz tych drgań mięśni co jakiś czas (fascykulacji) nic mi nie dolega. Jak się nie skupiam na tym to prawie ich nie czuje za to jak usiądę to wyłapie każde drganie ... Dziś już 18 dzień od skaleczenia więc już sporo minęło, a ja strasznie się nakręcam, ciągle mam o tym myśli i stres 😕 w domu mówią że nie możliwe żebym się zakaziła i nic mi nie jest, ale z drugiej strony skąd te drgania się pojawiły ..

To niemożliwe na 100000%;) objawy tężca są naprawdę mocne i na pewno byłoby coraz gorzej jakbyś się nie leczyła. Znam dwie osoby, które miały tężca i uwierz mi po nastu godzinach były już w szpitalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzięki dziewczyny za pocieszenie:)

Dzis juz lepiej ale migrena nie odpuszcza...sa tu migrenicy?

Przez zatoki i okres od wczoraj ( przeraszam za szczegóły) dzis 5 dzień bólu. Najlepsze ze rank juz nie bolało a potem wylazlam z domu bez czapki!!!! Wiatr zimny przewiał mi głowę i odrazu pomyślałam ze będę zdychać znoe i bol tylko po lewej tym razem sie pojawił. 

Wiecie ja się czasem boje czy za tymi migrenami nie kryje sie guz lub tętniak:((( tego boje sie najbardziej na świecie. Ide prosic lekarza o tomografie lub rezonans bo to juz 7 lat z przerwami i nasila sie gówno:( 

@laveno Ewa ma racje nie masz tężca. Te drzenia moga byc ze strachu. Moze podświadomie napinasz ta noge? 

@Alcia29 idz niech przebada ci klatkę. Nie przejmuj sie co myśli czego nie to twoje zdrowie. Z nogą moze faktycznie po leku? Zapytaj lekarza co o tym sadzi? Moze zadzwoń do chirurgs i popros zeby zadzwonili do ciebie gdyby ktoś odwołał wizytę? 

@Ka03 trzymam za Ciebie kciuki! Dlaczegóż lekarz daje Ci neuroleptyki? Same ssri nie pomagaja Ci? Jak to byl niemiły? Psychiatra niemiły? Zmień lekarza proszę Cię...chybs pomylil sie z zawodem i specjalizacja. 

 @nerwa dzieki:) 

Supet ze dostałaś tomografie!! Wiele wyjaśnia i uspokoi cię napewno:) ja będę walczyc tez po weekendzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Wlasnie tak zrobie, mi ogolny stwierdzil zapalenie chrzastek miedzyrzebrowych wtedy ale nic mi nie pomoglo wiec zapytam o skierowanie do specjalistow. Trudno co mysli to mysli ale cos powodem tego jest a on jest od tego by leczyc. 

Z ta noga najwyzej wezme ten antybiotyk i zapytam ogolnego tak jak mowisz moze mi cos doradzi, antybiotyk ogolnie ma dosc ostre skutki uboczne znaczy moze miec ale rodzina twierdzi ze wiekszosc lekow tak ma. 

Najbardziej mnie smuci teraz fakt ze musialam zrezygnowac z treningow przez to wszystko.. 

A dzis mnie dopadla chyba jeszcze nerwica dodatkowo bo w czasie wizyty w sklepie to nie dosc ze ta noga pulsowala i dretwiala to jeszcze bylam taka zdenerwowana ze tylko weszlam zlapalam kilka rzeczy ktore musialam kupic i powiedzialam do mamy ( bo akurat z nia bylam) ze nie dam rady i musze stad wyjsc jak najszybciej..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, laveno napisał:

Tak teraz myślę z tymi fascykulacjami, drżeniem miesni, od kilku dni mam przy tej ranie tak nagle się pojawiło czy to może być JEDYNY objaw tego tężca czy to raczej nie możliwe i miałabym już narastające, coraz mocniejsze objawy ??? Oprócz tych drgań mięśni co jakiś czas (fascykulacji) nic mi nie dolega. Jak się nie skupiam na tym to prawie ich nie czuje za to jak usiądę to wyłapie każde drganie ... Dziś już 18 dzień od skaleczenia więc już sporo minęło, a ja strasznie się nakręcam, ciągle mam o tym myśli i stres 😕 w domu mówią że nie możliwe żebym się zakaziła i nic mi nie jest, ale z drugiej strony skąd te drgania się pojawiły ..

Mi drgają strasznie mięśnie w stanach lekowych wiec myśle ze to dlatego ze się tak bardzo stresujesz i hormony robią swoje . 
Tężec zdecydowanie dawałby dużo silniejsze objawy po tylu dniach   ! Nie martw się bo to tylko spotęguje te drżenia .

Godzinę temu, Fabienka napisał:

Cześć dzięki dziewczyny za pocieszenie:)

Dzis juz lepiej ale migrena nie odpuszcza...sa tu migrenicy?

Przez zatoki i okres od wczoraj ( przeraszam za szczegóły) dzis 5 dzień bólu. Najlepsze ze rank juz nie bolało a potem wylazlam z domu bez czapki!!!! Wiatr zimny przewiał mi głowę i odrazu pomyślałam ze będę zdychać znoe i bol tylko po lewej tym razem sie pojawił. 

Wiecie ja się czasem boje czy za tymi migrenami nie kryje sie guz lub tętniak:((( tego boje sie najbardziej na świecie. Ide prosic lekarza o tomografie lub rezonans bo to juz 7 lat z przerwami i nasila sie gówno:( 

@laveno Ewa ma racje nie masz tężca. Te drzenia moga byc ze strachu. Moze podświadomie napinasz ta noge? 

@Alcia29 idz niech przebada ci klatkę. Nie przejmuj sie co myśli czego nie to twoje zdrowie. Z nogą moze faktycznie po leku? Zapytaj lekarza co o tym sadzi? Moze zadzwoń do chirurgs i popros zeby zadzwonili do ciebie gdyby ktoś odwołał wizytę? 

@Ka03 trzymam za Ciebie kciuki! Dlaczegóż lekarz daje Ci neuroleptyki? Same ssri nie pomagaja Ci? Jak to byl niemiły? Psychiatra niemiły? Zmień lekarza proszę Cię...chybs pomylil sie z zawodem i specjalizacja. 

 @nerwa dzieki:) 

Supet ze dostałaś tomografie!! Wiele wyjaśnia i uspokoi cię napewno:) ja będę walczyc tez po weekendzie.

Moja znajoma ma takie migreny ze aż potrafiła wymiotować z bólu . Niestety to paskudna przypadłość i jeszcze te ceny leków jak mi opowiadała na migrenę specjalne to był jakiś kosmos . Kilkadziesiąt złotych za kilka tabletek . 
Dla pocieszenia guz mózgu to najczęściej padaczki wymioty i takie ostre rewelacje , głowa boli każdego mnie od dwóch dni , mojego partnera kilka razy w tyg tak ostro ale on pracuje przy monitorach wiec to norma . 
 

 

No nie mam pojęcia czemu on się tak uparł przy takich ciężkich lekach , czytałam ze to powinno się brać przy schizofrenii i ostrych psychozach . Nie wiem jego zdaniem to mnie uspokoi ale jak poprosiłam o coś innego ( samo ssri biorę minimalna dawkę jaka jest w ulotce ) to warknął ze mam brać ten neuroleptyk albo mi nie pomoże . Stwierdziłam ze i tak chodzę prywatnie wiec trudno . 150 zł poszło .... 

Zadzwoniłam do innego i mam wizytę w niedziele , kurczę mam nerwice lękową lekka depresje ( to niestety pojawiło się jak zmniejszylam benzo )  ale nie chce zaczynać swojej przygody z lekami od takich ciężkich leków zwłaszcza ze ta malutka dawka antydepresantu i tak bardzo wszystko złagodziła ...

 

Godzinę temu, Alcia29 napisał:

Dzieki! Wlasnie tak zrobie, mi ogolny stwierdzil zapalenie chrzastek miedzyrzebrowych wtedy ale nic mi nie pomoglo wiec zapytam o skierowanie do specjalistow. Trudno co mysli to mysli ale cos powodem tego jest a on jest od tego by leczyc. 

Z ta noga najwyzej wezme ten antybiotyk i zapytam ogolnego tak jak mowisz moze mi cos doradzi, antybiotyk ogolnie ma dosc ostre skutki uboczne znaczy moze miec ale rodzina twierdzi ze wiekszosc lekow tak ma. 

Najbardziej mnie smuci teraz fakt ze musialam zrezygnowac z treningow przez to wszystko.. 

A dzis mnie dopadla chyba jeszcze nerwica dodatkowo bo w czasie wizyty w sklepie to nie dosc ze ta noga pulsowala i dretwiala to jeszcze bylam taka zdenerwowana ze tylko weszlam zlapalam kilka rzeczy ktore musialam kupic i powiedzialam do mamy ( bo akurat z nia bylam) ze nie dam rady i musze stad wyjsc jak najszybciej..

 

A co to za antybiotyk ? Pamiętaj ze są ludzie którzy łykają antybiotyki na wszystko . I nic im nie jest ale nie powinno się ich brać bez powodu np jak to powszechnie ludzie robią przy przeziębieniach .

 

Przeszłam kiedyś 6 miesięczna kuracje antybiotykiem i przeżyłam nawet wątroba swietnie to zniosła wiec luz . 
 

a ataki paniki w sklepach to miałam najczęściej , pierwszy w centrum handlowym myslalam ze nie dam rady wyjść o własnych siłach 

Edytowane przez Ka03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny 🙂 troche lepiej mi się zrobiło, może faktycznie od stresu mam te drgania. Za to zmartwiło mnie znowu co innego od wczoraj jak dotkne ręką lewa pierś bliżej sutka to mnie lekko boli jakby skóra. No nie wytrzymam ... Odmówiłam to USG piersi w tamtym mięsiacu, ale wygląda na to, że jednak muszę iść. Niby guzka wyczułam w prawej piersi a teraz lewa mnie boli, tak samo jak kiedyś pacha. No masakra, a do okresu jeszcze daleko więc to nie ból przed miesiączką i znowu kolejny stres i mysli 😕 ciezkie to nasze życie,szkoda, że nie ma leków na hipo, żebym wszystko miała gdzieś i przestała "skanować" swoje ciało .. zawsze coś się znajdzie 

 

Takie ataki paniki też miałam często właśnie głównie w centrach handlowych, w autobusach, u fryzjera naszczescie już się rzadko zdarzają

 

@Ka03 moim zdaniem w razie wątpliwości zawsze lepiej się z kimś drugim skonsultować, szczególnie jeśli chodzi o leki i dawki. 

Edytowane przez laveno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie bylam dzis u ogolnego bo niestety wizyta byla na 7.50 a musialam chrzesniaczke do szkoly odprowadzic i bym sie nie wyrobila, wizyta przelozona na inny dzien. 

Kurcze nie wiem co z ta noga robic naprawde, narazie do chirurga nic sie nie zwolnilo niby 19 luty nie tak daleko ale nie wiem. Noga wyglada zupelnie normalnie, a boje sie ze mam jakie zakrzep w zylach glebokich i ze mi sie oderwie i umre... sama juz nie wiem czy popadam w paranoje czy o co z ta noga chodzi. Naczytalam sie w internecie i moja przyjaciolka tez uwaza ze moze byc zakrzep a oprocz tego wyslala mi historie kamili Skolimowskiej i jak przeczytalam to sie jeszcze bardziej nakrecilam... kurcze noga nie jest spuchnieta nie boli lydka ani nic nie jest fioletowa ale pulsuje mi i dretwieje i ja juz zaraz tutaj zwariuje... wiekszosc mysli ze wymyslam cos bo nikt nic zlego nie widzi ale to naprawde okropne uczucie... moja mama stwierdzila ze jak pojde do chirurga to mam mu powiedziec " boje sie ze mam zakrzep w zylach glebokich sie oderwie i umre" ale ja sobie mysle ze on by mnie chyba wysmial od razu, jak bylam wczesniej tez mi na dopplera nie dal ani na nic.. wiec nie wiem czy panikuje czy isc zrobic tego dopplera prywatnie bo sie wykoncze.... jak bylam wczesniej u ogolnego to mi jakby zasugerowal dopplera ale jak powiedzialam ze noga nie jest spuchnieta to on taki zaskoczony wielce " jak to nie jest spuchnieta" moze ktos mial podobna sytuacje?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak położnice się na plecach to tak ok 5 - 10 cm od końca mostka czujecie pod palcami przy ucisku puls ? Mam teraz fazę na tętniaka aorty brzusznej...

 

Dodam, ze już przeczytałam ze tętno na brzuchu może być wyczuwane u osób szczupłych a takich ci maja tłuszcz na brzuchu czyli ja to nie powinno. Załamie się zaraz. Ja czuje wyraźnie tętno przy ucisku na środku brzucha nad pępkiem a pod mostkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leniek644 napisał:

Mam pytanie, czy jak położnice się na plecach to tak ok 5 - 10 cm od końca mostka czujecie pod palcami przy ucisku puls ? Mam teraz fazę na tętniaka aorty brzusznej...

 

Dodam, ze już przeczytałam ze tętno na brzuchu może być wyczuwane u osób szczupłych a takich ci maja tłuszcz na brzuchu czyli ja to nie powinno. Załamie się zaraz. Ja czuje wyraźnie tętno przy ucisku na środku brzucha nad pępkiem a pod mostkiem. 

Ja u siebie nie czuje tetna, ale czasami jak spie na brzuchu to odczuwam takie cos ale to moze byc tez nerwicowe bo mi czasem jak mocno iszybko serce bije to odczuwam takie cos.. a usg brzucha mialas robione? Nie wiem tez czy tetniak nie bylby bardziej po prawej stronie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam!;) Jak leze na plecach to widze golym okiem czasem jsk pulsuje mi tam:) a jak dotkne to masakra:) pytałam o to nawet raz na usg babka sie smiala ze kazdy tak ma a ludzie szczupli wyjątkowo:) nie martw sie tętniak aorty to przede wszystkim u mężczyzn 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leniek644 napisał:

@Alcia29Jak leżę na brzuchu to normalne ze tak czuć bo to już od dawna czasem tak czuje. 
Ale ja właśnie czuje puls jak uciskam mniej więcej na wysokości żołądka... to chyba nie jest normalne tzn na pewno nie jest jak Ty nie czujesz nic. 

Moze jestes zdenerwowana? Ja jak sie denerwuje to mi nawet szyja cala skacze, a czasami tez widze jak mi sie brzuch rusza jak leze na plecach ale to jest tak jak np sie zdenerwuje albo nie wiem porobie jakies cwiczenia w sensie np sprzatam szybko czy cos ale to normalne, kiedy tez tak mialam i mi kardiolog nic na to nie powiedziala. 

Tak samo jak mialam puls np 87 w spoczynku a serce zdrowe i ona ze niektorzy tak maja i tyle.

 

Kurcze ja sie teraz zdenerwowalam bo zmierzylam cisnienie i wyszlo 140/88 a nigdy takiego nie mialam, zaczelam sie zastanawiac czy to nie powiazane z ta noga chociaz to glupie. A potem przypomnialam sobie ze ten lek co dostalam olfen 75sr moze powodowac podwyzszenie cisnienia. 

Jeszcze mam takie pytanie jak mierzycie cisnienie to tez wam cisnieniomierz tak sciska reke jakby miala zaraz peknac? Nie mam cisnieniomierza i mierzylam na mamy ona mi mocno ten mankiet zacisnela bo stwierdzila ze tak musi byc( a ja mam umiesniona reke a mama chuda) i jak mi pompowalo to za 1 razem az zagryzal zeby taki ucisk i wtedy bylo 140/88 a za 2 musialam w polowie zdjac i przerwac bo tak scisnelo ze zaraz by mi reke rozerwalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leniek644 ja czuję, ale pod mostkiem. Druga sprawa jak jesteś bardzo zdenerwowany to tętno łatwiej wyczuć, mi czasami wręcz "skacze" szyja przy stresie. Jak tak bardzo cię to niepokoi to wybierz się na USG jamy brzusznej tam w badaniu oglądają aortę brzuszną. 

@Alcia29 tak cisniomierze mocno zaciskają, mój robi tak samo

 

Mnie z kolei niepokoi czemu ta pierś mnie boli :( w jednym miejscu na brodawce jak przycisnę palcem to boli, jestem w 2 fazie cyklu, ale nigdy czegoś takiego nie miałam 😕 wiadomo w głowie tylko jedno, ale czytałam że ból piersi jest przy zaawansowanym wiadomo czym a ja nic nie wyczuwam pod palcami tylko ten ból. Tragedia ani jednego dnia w spokoju .. i takim sposobem dziś przeszły mi fascykulacje tak się zajęłam ta piersią ze juz nie czuje żeby mi jakieś mięsnie drgały ... Zapisałam się już na USG, pod koniec lutego będę mieć. Boje się teraz naprawdę, że coś wyjdzie bo nigdy mnie nie bolało tak i to w jednym miejscu :(

Edytowane przez laveno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alcia29 ja np teraz czuje puls na brzuchu jak przykladam rękę - nawet przez grubą bluze polarową! 🙂

Ja to w oogle wrecz caly czas czuje puls i mam wrazenie ze to serce mi mocno wali. Wtedy caly czas o tym mysle i jest jeszcze gorzej.
Wlasnie ostatnio jakos znow mam uwage skierowaną na serce, puls itd.

Najgorsze, ze ostatnio na impreze balam się pic alkohol, bo i tak serce mi walilo a wiedzialam ze po alko zazwyczaj jest u mnie jeszcze gorzej 😕 

 

Jesli chodzi o cisnieniomierz - u mnie zalezy jak go zaloze. Nieraz jest calkiem spoko. Nieraz jest tak ze az mi reka dretwieje. A nieraz tak zaczynamnie bolec, ze przerywam w trakcje. Nie wiem, moe to troche zalezy tez od założenia?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam fazę ostatnio na serce. A dzisiaj z tym pulsem jak przeczytałam w kilku źródłach ze nie powinno się czuć na brzuchu a jak się czuje to tętniak to zamarzłam. Ja tak normalnie jak uciskam to nie czuje tylko jak tak rękę „wgniote” w ten brzuch to czuje puls. 
jeszcze się chyba nigdy tak nie bałam jak dziś. Dziękuje Wam trochę mi przeszło po Waszych wiadomościach. 
 

Jak mierze ciśnienie to tez mi tak ściska mocno ze na prawdę boli. To chyba tak ma być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, laveno napisał:

@leniek644 ja czuję, ale pod mostkiem. Druga sprawa jak jesteś bardzo zdenerwowany to tętno łatwiej wyczuć, mi czasami wręcz "skacze" szyja przy stresie. Jak tak bardzo cię to niepokoi to wybierz się na USG jamy brzusznej tam w badaniu oglądają aortę brzuszną. 

@Alcia29 tak cisniomierze mocno zaciskają, mój robi tak samo

 

Mnie z kolei niepokoi czemu ta pierś mnie boli :( w jednym miejscu na brodawce jak przycisnę palcem to boli, jestem w 2 fazie cyklu, ale nigdy czegoś takiego nie miałam 😕 wiadomo w głowie tylko jedno, ale czytałam że ból piersi jest przy zaawansowanym wiadomo czym a ja nic nie wyczuwam pod palcami tylko ten ból. Tragedia ani jednego dnia w spokoju .. i takim sposobem dziś przeszły mi fascykulacje tak się zajęłam ta piersią ze juz nie czuje żeby mi jakieś mięsnie drgały ... Zapisałam się już na USG, pod koniec lutego będę mieć. Boje się teraz naprawdę, że coś wyjdzie bo nigdy mnie nie bolało tak i to w jednym miejscu :(

Mnie piersi zaczynaja już bolec czesto w polowie cyklu nawet bardziej niż przed okresem . 
 
Troche zła jestem bo moja gin nigdy nie badała mi piersi i nie dała skierowania na badanie a brałam anty kilka lat i czytałam ze wtedy powinno się robić usg piersi ( wczesne stany są niewyczuwalne tak swoją droga wiec to co sobie wymacujemy to najczęściej torbielki ja mam zawsze gulki przed okresem ) 


 

45 minut temu, leniek644 napisał:

Ja tez mam fazę ostatnio na serce. A dzisiaj z tym pulsem jak przeczytałam w kilku źródłach ze nie powinno się czuć na brzuchu a jak się czuje to tętniak to zamarzłam. Ja tak normalnie jak uciskam to nie czuje tylko jak tak rękę „wgniote” w ten brzuch to czuje puls. 
jeszcze się chyba nigdy tak nie bałam jak dziś. Dziękuje Wam trochę mi przeszło po Waszych wiadomościach. 
 

Jak mierze ciśnienie to tez mi tak ściska mocno ze na prawdę boli. To chyba tak ma być. 

Rowniez przyłożyłem rękę teraz na brzuch i po prawej czuje puls a brzuszek mały mam chuda nie jestem taka normalna 63 kg przy 164 cm Nawet ręki nie musiałam wgniatac tylko przyłożyłam ;) 

Edytowane przez Ka03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ka03 z tym, że mnie boli teraz punktowo, tylko w jednym miejscu jak nigdy. Naciskam lekko palcem w jednym i miejscu i czuje ból taki jakbym dotykała np siniaka a skóra jest nie zmieniona 😕 nie mam siniaków. Przed okresem to mnie bolą całe piersi. A nie przypominam sobie żebym się gdzieś uderzyła żeby mnie w taki sposób bolało, eh i kolejny problem się znalazł ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2020 o 18:46, Ka03 napisał:

Rezonans z kontrastem trzeba bez kontrastu nie trzeba żadnych skierowań .

Rtg wszystkie na skierowanie po za zębami 

tomograf niestety tez skierowanie . 

Trzymaj się jakoś , ogólnie w moim otoczeniu wszyscy dziś się gorzej czuja . 
 

 

Tez boje się leków , neuroleptyków od psychiatry do tej pory nie wzielam bo poczytałam o złośliwym zespole neuroleptycznym i koniec . 
 

 

Słuchajcie kochani u mnie tydzień jak z bajki zniknęły bóle brzucha , biegunki , drętwienia lęki nawet cv zaczęłam wysyłać wszystko ok. Trzy dni temu zmniejszyłam tranxene z 10 mg do 5 mg tak jak kazał lekarz i masakra . Wszystko wróciło leżę chce mi się ryczeć boli mnie brzuch jestem załamana i ataki paniki mnie łapią . Myślicie ze to reakcja organizmu na zmniejszenie dawki , ze to minie ? :( 
 

 

 

 

Klorazepam to bardzo silny lek, więc twoja panika nie jest zaskakująca po zmniejszeniu dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś to już mnie naprawdę boli nawet przy lekkim ucisku jakbym miała ubite a nigdzie się nie uderzyłam. U mnie w rodzinie był przypadek wiadomo czego piersi i dlatego się boje, że ja też mogę mieć. A ten ból to już nie wiem, jestem wręcz przerażona i odnowa lęk. Druga pierś nie boli wcale ... Jak boli to mi się z jednym odrazu kojarzy :( dziwne to, tak nagle od 2-3 dni mnie zaczęło boleć w jednym miejscu. Pod koniec lutego mam USG aż strach iść, ostatnio byłam pół roku temu może przez ten czas coś wyszło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, laveno napisał:

Dziś to już mnie naprawdę boli nawet przy lekkim ucisku jakbym miała ubite a nigdzie się nie uderzyłam. U mnie w rodzinie był przypadek wiadomo czego piersi i dlatego się boje, że ja też mogę mieć. A ten ból to już nie wiem, jestem wręcz przerażona i odnowa lęk. Druga pierś nie boli wcale ... Jak boli to mi się z jednym odrazu kojarzy :( dziwne to, tak nagle od 2-3 dni mnie zaczęło boleć w jednym miejscu. Pod koniec lutego mam USG aż strach iść, ostatnio byłam pół roku temu może przez ten czas coś wyszło :(

Jesli mialas pol roku temu usg to mysle ze nic strazznego nie bedzie, moze to jakies nerwobole albo cos tobie promienieje? Tak czasami bywa, mnie boli wszysyko a np winowajca jest cos innego.

 

Ja natomiast zwazylam sie i zgubilam ok 1.5 kg w tydzien... a to dziwne mozliwe ze przez nerwice ale sie zdziwilam niezle albo moze mam cos z tarczyca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wam

Nerwa, jesteś tu i laveno i inni. Boże, czy my kiedyś bedziemy żyć całkiem normalnie?

Ja nie mam siły pisać co u mnie...róznie. 

we wrzesniu 2018 zrobiła mi sie czerwona kropeczka nad górną jednyką, zaczerwienienie na linii dziąsła, jakby stan zapalny...Do dnia dzisiejszego mam taką czerwoną linię nad zębem, takie 3 czerwone krostki, jak nie dotykam maleją jak za mocno umyje to mam to znowu tydzen, troche piecze, mam tego dość juz tyle czasu, dentysta mówi, ze podraznienie mam sie nie martwic, periodontolog tak samo, ze od szczoteczki albo ze pod dziaslem zbiera sie jedzenie i jest zapalenie. mam obsesje na tym punkcie, 100 razy dziennie sprawdzam dziąsło, uzywałam juz wszystko, nic nie pomaga, czytałam że niegojące sie zmiany przez 2 tyg mogą oznaczac nowotwór. Ja to mam napewno ponad rok!!!

Wczoraj po wieeeelu miesiącach płakałam czytając na komórce. oglądałam okropne zdjęcia raków jamy ustnej. nie wiem czy jest rak dziąsła, pisze ze niegojące owrzodzenia są prawie napewno tym. Ze to jest brodawczak, do wycięcia. 

Ja wiem, ze jestem może smieszna, jeszcze tego nie było zdjęcia zębów;) ale te durne krostki, nie pozwalaja mi normalnie życ. co o tym myslicie

IMG_20200206_133427.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, nefretis napisał:

Hej wam

Nerwa, jesteś tu i laveno i inni. Boże, czy my kiedyś bedziemy żyć całkiem normalnie?

Ja nie mam siły pisać co u mnie...róznie. 

we wrzesniu 2018 zrobiła mi sie czerwona kropeczka nad górną jednyką, zaczerwienienie na linii dziąsła, jakby stan zapalny...Do dnia dzisiejszego mam taką czerwoną linię nad zębem, takie 3 czerwone krostki, jak nie dotykam maleją jak za mocno umyje to mam to znowu tydzen, troche piecze, mam tego dość juz tyle czasu, dentysta mówi, ze podraznienie mam sie nie martwic, periodontolog tak samo, ze od szczoteczki albo ze pod dziaslem zbiera sie jedzenie i jest zapalenie. mam obsesje na tym punkcie, 100 razy dziennie sprawdzam dziąsło, uzywałam juz wszystko, nic nie pomaga, czytałam że niegojące sie zmiany przez 2 tyg mogą oznaczac nowotwór. Ja to mam napewno ponad rok!!!

Wczoraj po wieeeelu miesiącach płakałam czytając na komórce. oglądałam okropne zdjęcia raków jamy ustnej. nie wiem czy jest rak dziąsła, pisze ze niegojące owrzodzenia są prawie napewno tym. Ze to jest brodawczak, do wycięcia. 

Ja wiem, ze jestem może smieszna, jeszcze tego nie było zdjęcia zębów;) ale te durne krostki, nie pozwalaja mi normalnie życ. co o tym myslicie

IMG_20200206_133427.jpg

 

Nie wiem co to moze byc u Ciebie ale ja 2.dni temu mialam usuwane dwa pęcherzyki z dziasla ale od wewnetrznej strony. Wszystko zostalo wyslane do badania, takze miesiac czekania.  Takze rozumiem Twoj strach bo tez duzo sie naczytalam o tym co Ty. Ale moje bylo sporo większe niz Twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×