Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś na etapie raka jelita.kupa ok,ale boli mnie od kilku dni z prawej strony przy miednicy i czasem z tyłu przy kręgosłupie.w nocy nic.ale jak chodzę czy siadam.albo to jakieś przerzuty?ratujcieeee.a jak u Was? Ściskam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis kiepsko bo nie moglam spac cała noc :( Wiec czuje sie jak na kacu, slabosc w rekach i nogach. 

Jakies takie ogolne rozbicie. I w nocy mialam problem z podwyzszonym pulsem, i teraz tez cuzje jakbym miala wyzszy (mimo ze nie mam). Czyli odczuwam tylko jakeis takie ogolne roztrzesienie. Najgoesze ze zaraz musze wyjsc z domu i jechac na impreze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nerwa napisał:

U mnie dzis kiepsko bo nie moglam spac cała noc :( Wiec czuje sie jak na kacu, slabosc w rekach i nogach. 

Jakies takie ogolne rozbicie. I w nocy mialam problem z podwyzszonym pulsem, i teraz tez cuzje jakbym miala wyzszy (mimo ze nie mam). Czyli odczuwam tylko jakeis takie ogolne roztrzesienie. Najgoesze ze zaraz musze wyjsc z domu i jechac na impreze :(

Przytulam @nerwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Fabienka napisał:

@Alcia29 ja mam tak z lekami!!!! Byl okres ze żelazo balam się brać.. boje sie skutków ubocznych ale najbardziej że dostanę wstrząsu anafilaktycznego bo mam pokrzywkę przewlekla o jeszcze nie znanej etiologii( w czerwcu mam wizyte w szpitalu) i mialam juz trzy razy pokrzywke i silną reakcje na dwa leki wiec chyba od tego się u mnie zaczęło. Boje się nawet wlosy farbowac albo nowy balsam do ciala użyć 🙄😁masakra🤪

Ja tak mam bo kiedys moja siostra trafila do szpitala z zapaleniem opon mozgowych, to bylo daaawno miala z 5 lat ale i tak, podali jej lek z penicylina i sie okazalo ze jest na penicyline uczulona ale nikt o tym wczesniej nie wiedzial. Dostala zapasci i bylo bardzo zle.. ledwo ja odratowali, ale potem juz wszystko bylo ok. Takze ja jestem dosc ostrozna z lekami

Mnie dzis boli za to brzuch( powinnam dostac okres niedlugo ale bol nie jest typowo okresowy).. wiec chyba zrobie usg brzucha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, nerwa napisał:

Hmm.. nie wiem jak tomograf ale na rezonans na pewno nie trzeba. Tzn lepiej jak sie ma skierowanie bo lekarz opisujący wie wtedy np na co zwrocic wieksza uwage, i przyczyn jakich dolegliwosci szukac, ale jak nie ma to tez ok.

Rezonans z kontrastem trzeba bez kontrastu nie trzeba żadnych skierowań .

Rtg wszystkie na skierowanie po za zębami 

tomograf niestety tez skierowanie . 

2 godziny temu, nerwa napisał:

U mnie dzis kiepsko bo nie moglam spac cała noc :( Wiec czuje sie jak na kacu, slabosc w rekach i nogach. 

Jakies takie ogolne rozbicie. I w nocy mialam problem z podwyzszonym pulsem, i teraz tez cuzje jakbym miala wyzszy (mimo ze nie mam). Czyli odczuwam tylko jakeis takie ogolne roztrzesienie. Najgoesze ze zaraz musze wyjsc z domu i jechac na impreze :(

Trzymaj się jakoś , ogólnie w moim otoczeniu wszyscy dziś się gorzej czuja . 
 

 

2 godziny temu, Alcia29 napisał:

Ja tak mam bo kiedys moja siostra trafila do szpitala z zapaleniem opon mozgowych, to bylo daaawno miala z 5 lat ale i tak, podali jej lek z penicylina i sie okazalo ze jest na penicyline uczulona ale nikt o tym wczesniej nie wiedzial. Dostala zapasci i bylo bardzo zle.. ledwo ja odratowali, ale potem juz wszystko bylo ok. Takze ja jestem dosc ostrozna z lekami

Mnie dzis boli za to brzuch( powinnam dostac okres niedlugo ale bol nie jest typowo okresowy).. wiec chyba zrobie usg brzucha 

Tez boje się leków , neuroleptyków od psychiatry do tej pory nie wzielam bo poczytałam o złośliwym zespole neuroleptycznym i koniec . 
 

 

Słuchajcie kochani u mnie tydzień jak z bajki zniknęły bóle brzucha , biegunki , drętwienia lęki nawet cv zaczęłam wysyłać wszystko ok. Trzy dni temu zmniejszyłam tranxene z 10 mg do 5 mg tak jak kazał lekarz i masakra . Wszystko wróciło leżę chce mi się ryczeć boli mnie brzuch jestem załamana i ataki paniki mnie łapią . Myślicie ze to reakcja organizmu na zmniejszenie dawki , ze to minie ? :( 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też się gorzej czuje, mam słabości, jakoś bardziej zdenerwowana jestem. Nagle się zrobiło bardzo ciepło, może to przez zmianę pogody gorsze samopoczucie mamy? W nocy też nie mogłam zasnąć bo naczytałam się o tym wirusie :P  U mnie dzień jak co dzień z tyłu głowy ciągle ten tężec, taki plus że te fascykulacje zmalały, pilnuje żeby brać magnez i odliczam dalej dni do 21 ehh jestem tak wyczulona że każde uklucie w nodze czuje 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, laveno napisał:

Ja dziś też się gorzej czuje, mam słabości, jakoś bardziej zdenerwowana jestem. Nagle się zrobiło bardzo ciepło, może to przez zmianę pogody gorsze samopoczucie mamy? W nocy też nie mogłam zasnąć bo naczytałam się o tym wirusie :P  U mnie dzień jak co dzień z tyłu głowy ciągle ten tężec, taki plus że te fascykulacje zmalały, pilnuje żeby brać magnez i odliczam dalej dni do 21 ehh jestem tak wyczulona że każde uklucie w nodze czuje 😕

Nie martw się , ja kiedyś miałam jakaś bakterie przewróciłam się w rzece ( kapalysmy sie z koleżanka jako małolaty ) rozcielam sobie jedno miejsce i dosłownie w kilka dni na całym ciele zaczęły pojawiać samoistnie takie dziwne rany .Jakby dziury , najpierw noga potem ręka potem twarz  Totalna masakra rodzice zaciągnęli mnie do lekarza dostałam jakiś zastrzyk w tyłek i maść tydzień i zaczęło schodzić . Do tej pory nie wiem co to było . 
 

Słuchajcie ja sobie tak siedzę i kminie czy jak moje objawy somatyczne ( jelitowe brzuszne i reszta ) zmniejszyły się po lekach a po zmniejszeniu benzo powróciły to może faktycznie to jest w mojej głowie a nie śmiertelna choroba ? 
Probuje się tak pocieszyć .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam takie dziwne pytanie. Mial moze ktos taka czerwona plamke szorstka w okolicach mostka? Pod piersiami na srodku... mam to juz 2 tyg i nie wiem co to w czytalam w internecie ze to moze byc od pekniecia jakie naczyn krwionownych itp i sie zdenerwowalam troche bo to w miejscu blisko serca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ka03 napisał:

Słuchajcie ja sobie tak siedzę i kminie czy jak moje objawy somatyczne ( jelitowe brzuszne i reszta ) zmniejszyły się po lekach a po zmniejszeniu benzo powróciły to może faktycznie to jest w mojej głowie a nie śmiertelna choroba ? 
Probuje się tak pocieszyć .... 

 

oczywiscie, ze tak! Wlasnie poprawa po lekach jest najlepszym dodowem na to, ze te nasze objawy są czysto psychicznie.

Ja po benzo czuje sie naprawde dobrze fizycznie 🙂

Normalne objawy nie poprawialyby się po lekach np uspokajających czy przeciwdepresyjnych.

 

Powiem wam, ze mimo kiepskiego wczoraj stanu, ostatecznie na imprezie popilam delikatnie i jakos nawet sie lepiej poczulam 🙂 Takze wieczor byl calkiem ok, potem odespalam 10h i dzisiaj poki co, oprocz totalnego przymulenia czuje sie dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu strasznie się boję. Jestem na maksa przygnębiona. Wczoraj oglądałam materiał w TV z centrum onkologii, lekarz mówił, ze jeśli objaw nie ustępuje po kilku tygodniach to może być to objaw nowotworowy. Moje bolesne wzdęcia też nawracają od chyba 2 miesięcy  :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nerwa napisał:

 

oczywiscie, ze tak! Wlasnie poprawa po lekach jest najlepszym dodowem na to, ze te nasze objawy są czysto psychicznie.

Ja po benzo czuje sie naprawde dobrze fizycznie 🙂

Normalne objawy nie poprawialyby się po lekach np uspokajających czy przeciwdepresyjnych.

 

Powiem wam, ze mimo kiepskiego wczoraj stanu, ostatecznie na imprezie popilam delikatnie i jakos nawet sie lepiej poczulam 🙂 Takze wieczor byl calkiem ok, potem odespalam 10h i dzisiaj poki co, oprocz totalnego przymulenia czuje sie dobrze :P

Cieszę się ze impreza się udała , ja już odmówiłam przyjścia na kilka i mam wyrzuty bo to były osoby , które widzę raz na rok . W moim stanie jednak się nie dało 

 

No tylko pytanie co teraz skoro już mniejsza dawka benzo robi ze mnie wrak a przecież nie można ich brać na stałe . W poniedziałek dzwonię do psychiatry co z tym robimy oczywiście teraz mam lęki , ze będzie zły bo nie łykałam rispoleptu .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Karolinazaza napisał:

Ja znowu strasznie się boję. Jestem na maksa przygnębiona. Wczoraj oglądałam materiał w TV z centrum onkologii, lekarz mówił, ze jeśli objaw nie ustępuje po kilku tygodniach to może być to objaw nowotworowy. Moje bolesne wzdęcia też nawracają od chyba 2 miesięcy  :(

Moje trwają chyba z cztery lata i jeszcze żyje fakt cholernie znerwicowana ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Powiedzcie mi coś o bólu w klatce piersiowej . Mam taki ból jest on napadowy i do złudzenia przypomina ten zawałowy . Jak czytam o bólu przy zawale to tak jakbym o swoim bólu czytała . Trwa on chwile i puszcza . Promieniuje właśnie do pleców i łopatek . Jest taki dławiący i podchodzi do gardła .  Boje się bo czytam tu teraz o jakichś zawałach utajonych . 
czy zwykle ekg wykryje coś takiego jak zawał utajony ? 
A czy jest możliwy taki ból łudząco podobny do zawałowego przy nerwicy . Mam teraz gorszy czas i boje się trochę czy powoli nie schodzę z tego świata . Lub mam zawał ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bmm napisał:

Cześć . Powiedzcie mi coś o bólu w klatce piersiowej . Mam taki ból jest on napadowy i do złudzenia przypomina ten zawałowy . Jak czytam o bólu przy zawale to tak jakbym o swoim bólu czytała . Trwa on chwile i puszcza . Promieniuje właśnie do pleców i łopatek . Jest taki dławiący i podchodzi do gardła .  Boje się bo czytam tu teraz o jakichś zawałach utajonych . 
czy zwykle ekg wykryje coś takiego jak zawał utajony ? 
A czy jest możliwy taki ból łudząco podobny do zawałowego przy nerwicy . Mam teraz gorszy czas i boje się trochę czy powoli nie schodzę z tego świata . Lub mam zawał ? 

Bóle takie w okolicach serca , przyspieszone to chyba najczęstszy objaw nerwicy . Ja tego nie przerabiałam ale  ciagle o tym ktoś pisze . Nie martw się idź do lekarza nawet nocnej opieki jeśli macie zawsze chociaż zmierzy ciśnienie osłucha i uspokoi . Ostatnio tez trafiłam w nocy do takiego i wszystko posprawdzał myśle ze zawał daje na tyle charakterystyczne objawy , ze od razu będzie wiedział co się dzieje ale to pewnie nerwica skoro piszesz ze masz trudniejsze chwile . 
 

Ostatnio czytałam ze ostre napady lekowe mogą się zdarzyć kilka dni albo nawet tygodni po wystąpieniu sytuacji stresowej nawet jak już nam się wydaje ze mamy to za sobą . 
Trzymaj się dzielnie i miej nad tym kontrole 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj wklejam link do wywiadu z takim kolesiem ktory tez ma nerwice i sobie wmawial rozne choroby, nie wiem czy widzieliscie juz to ale mozna obejrzec, facet wmawial sobie chore serce i zawal co chwile i mowi o swoich przezyciach. Takie wazniejsze to pierwsze 20 min bo wtedy wlasnie mowi o tym co sie dzialo jak sie zachowywal, moze komus to pomoze 

Edytowane przez Alcia29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam u Was? Ja mam od wczoraj kiepski dzien przez ta noge znow... nic nie rozumiem bylam u chirurga zbadal mi ja podotykal opukal wyginal i stwierdzil ze zapalenie sciegna i dal tabletki. Biore je juz 4 dzien i wczoraj byla tragedia... bylam z chrzesniaczka w kosciele bo ma komunie w tym roku i gdy siedzialam na lawce to noga zaczela mi ta pulsowac jak nie wiem, czulam wszystkie zyly, potem klekajac myslalam ze nie wstane... gdy wracalysmy czulam pulsowanie w lydce i udzie a lydka byla zdretwiala, pierwszy raz zdarzylo mi sie ze wracajac do domu plakalam bo czuje ze jest gorzej niz lepiej. Teraz nie wiem czy robic dopplera prywatnie bo noga nie jest spuchnieta ani czerwona/fioletowa nie boli.. ale dretwieje i lydke mi rozpiera i pulsuje... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alcia29 dzięki za link! Zawsze warto poogladac jak ktoś przezyl to samo i w dodatku udalo mu się z tym uporac 🙂 

 

A co do nogi, to mi sie wydaje, ze nie masz się co martwic. Skoro chirurg ci tą noge dokladnie badał to mi się wydaje ze niemozliwe zeby cos przeoczyl, oni się znają. A tez raczej na odczepnego by Ci nie postawil diagonozy bo oni tez się boją bo w razie czego to są pociagani do odpowiedzialnosci. 

Moze po prostu to zapalenie sciegien daje takie objawy i tyle? Bo tak to by Ci pewnie puchła straznie, gdyby to bylo cos gorszego.

 

Ja mam jutro laryngologa (czekalam 2 miesiace na NFZ :D ) - wlascwie to mam mu do pokazania ten skan rezonansu na ktorym widac cos w zatoce. Ale juz sie stresuje bo wizyte mam o 9 rano, a jak mam cos rano to oczywiscie nie moge spac bo sie boje ze nei zasne i bede niewyspana. I zaczyna się błedne koło 😕  W dodatku ta wizyta jest w szpitalu, wiec tez bardziej stresujące niz w przychodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey kochani. 

@nerwa powodzenia u laryngologa oby poszlo wszystko po Twojej mysli!!!!

@Alcia29 jestem pewna ze wszystko jest w porządku najważniejsze ze lekarz cię obejrzał 🙂 chirurg to chirurg myślę ze mozna mu zaufać:)

Ja byłam chora i nadal jeszcze zatok mam zawalone ale co mnie niepokoi ze czuje się Bardzo osłabiona. Dosłownie nie mam siły stać dłużej i zaraz musze sie położyć. Bolą mnie mięśnie. Kreci mi siw w głowie i man pytanie czy mieliście tak po chorobie i ile to trwalo? Normalnie tak mam po grypie lub jelitowce a teraz to bylo raczej ciężkie przeziebienie 4 dni trwalo. Musiałam leżeć i mialam w nocy gorączkę. Cos jak grypa to było. No sama nie wiem boje sie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fabienka napisał:

Hey kochani. 

@nerwa powodzenia u laryngologa oby poszlo wszystko po Twojej mysli!!!!

@Alcia29 jestem pewna ze wszystko jest w porządku najważniejsze ze lekarz cię obejrzał 🙂 chirurg to chirurg myślę ze mozna mu zaufać:)

Ja byłam chora i nadal jeszcze zatok mam zawalone ale co mnie niepokoi ze czuje się Bardzo osłabiona. Dosłownie nie mam siły stać dłużej i zaraz musze sie położyć. Bolą mnie mięśnie. Kreci mi siw w głowie i man pytanie czy mieliście tak po chorobie i ile to trwalo? Normalnie tak mam po grypie lub jelitowce a teraz to bylo raczej ciężkie przeziebienie 4 dni trwalo. Musiałam leżeć i mialam w nocy gorączkę. Cos jak grypa to było. No sama nie wiem boje sie :(

Myślę że dlatego jesteś osłabiona. Ja też się czasem po chorobach tak czuję. Może to był jakiś inny rodzaj wirusa, który Cię tak wymęczył.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wybieram się na badania kontrolne jak co roku, standardowo już jestem zestresowana jak conajmniej przed egzaminem :P W nodze dalej mi skaczą te mięśnie, wczoraj miałam takie drżenia juz w udzie nie tylko przy ranie, co chwile w innym miejscu teraz. Może to nerwicowe, mam nadzieję, zranilam się 18 dni temu więc myślę, że gdyby coś miało być to już by raczej wyszło zakażenie. No mam taką nadzieję przynajmniej bo te fascykulacje to u mnie bardzo często są, szczególnie jak się na nich skupiam kiedyś miałam z tego powodu wkrętkę na SM itp. podobne choroby.

 

Czy komuś w ogóle się z tej nerwicy udało wyjść szczególnie z hipochondrii czy lepiej się pogodzić ze juz tacy na punkcie zdrowia jesteśmy ... ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Fabienka napisał:

Hey kochani. 

@nerwa powodzenia u laryngologa oby poszlo wszystko po Twojej mysli!!!!

@Alcia29 jestem pewna ze wszystko jest w porządku najważniejsze ze lekarz cię obejrzał 🙂 chirurg to chirurg myślę ze mozna mu zaufać:)

Ja byłam chora i nadal jeszcze zatok mam zawalone ale co mnie niepokoi ze czuje się Bardzo osłabiona. Dosłownie nie mam siły stać dłużej i zaraz musze sie położyć. Bolą mnie mięśnie. Kreci mi siw w głowie i man pytanie czy mieliście tak po chorobie i ile to trwalo? Normalnie tak mam po grypie lub jelitowce a teraz to bylo raczej ciężkie przeziebienie 4 dni trwalo. Musiałam leżeć i mialam w nocy gorączkę. Cos jak grypa to było. No sama nie wiem boje sie :(

Kochana to może być objaw zarówno stanu przeziębienia jak i nerwica po prostu . Ja ciagle czuje się jak na grypie tylko gorączki brak . 
 

Teraz zamiast wkrętów o zdrowie mam lęk taki ciągły ale umiarkowany po prostu non stop się boje ale ciężko mi określić czego to chyba się nazywa lęk wolnoplynacy . I totalna depresja .
 

chyba zmienię psychiatrę ten mój ciagle się upiera przy neuroleptykach a to są strasznie ciężkie leki . Ogólnie był bardzo niemiły jak mu powiedziałam ze się ich boje i chce próbować samymi ssri się leczyć :( 
To ze udało mi się regularnie przejść na antydepresanty to już sukces bo tez boje się leków . 

Ale to co było przed stosowaniem leków a to co jest teraz to i tak mniejsze zło 
 

W niedziele kolejny psychiatra ....
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fabienka dzięki! 🙂 

Mi sie wydaje, ze taki stan przy chorobie jest normalny, a my mamy tendencje do wiekszego zwracania uwagi na te wszystkie objawy (i pewnie odczuwamy bardziej). Mi jak się zaczyna infekcja to czuje sie fatalnie..   Pij duzo!!

 

Ja juz po wizycie. W sumie podczas badania lekarka nic nie stwierdzila, ale powiedziala, ze dla pewnosci da skierowanie na tomografie zatok. Wiec za 3 tyg czeka mnie pierwsza w zyciu tomografia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jutro mam ogolnego lekarza bo ide z tym bolem klatki znow, uwazam ze sobie zbytnio olal sprawe i mam nadzieje na skierowanie do pulmonologa - kiedys sie leczylam.na astme a teraz odczuwam problemy z tchawica... trudno co pomysli to pomysli...

A wracajac do tej nogi to dzis zauwazylam ze ciezko mi zgiac palce w tej nodze a wczesniej tak nie bylo tak samo wczesniej mi nie puslowala noga... zastanawiam sie czy to moze nie wplyw tych tabletek ktore mi przepisal chirurg Olfen 75sr... bo wczesniej mialam tylko zdretwiala lydke i bol sciegien pod kolanem a teraz te pulsowanie doszlo i problem ze zgieciem palcow... normalnie jestem bezradna bo ogolny nic mi nie pomoze a chirurga mam 19 lutego... siedze i sie boje wszystkiego teraz nie wiem czy tak moge zgiac czy nie czy cos sie stanie czy moge chodzic... straszne to jest a jeszcze wkrecilam sobie skrzepy w tej nodze bo przyjaciolka ma podobne objawy a miala problem z zylami i zabieg teraz i tez czeka na dopplera teraz bo sie boi ze cos sie zlego dzieje i tez mi mowi ze pewnie mam zakrzep a ja jestem tak nakrecona ze nie wiem juz normalnie co robic. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz myślę z tymi fascykulacjami, drżeniem miesni, od kilku dni mam przy tej ranie tak nagle się pojawiło czy to może być JEDYNY objaw tego tężca czy to raczej nie możliwe i miałabym już narastające, coraz mocniejsze objawy ??? Oprócz tych drgań mięśni co jakiś czas (fascykulacji) nic mi nie dolega. Jak się nie skupiam na tym to prawie ich nie czuje za to jak usiądę to wyłapie każde drganie ... Dziś już 18 dzień od skaleczenia więc już sporo minęło, a ja strasznie się nakręcam, ciągle mam o tym myśli i stres 😕 w domu mówią że nie możliwe żebym się zakaziła i nic mi nie jest, ale z drugiej strony skąd te drgania się pojawiły ..

Edytowane przez laveno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×