Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, zestresowana1990 napisał:

@alicja_z_krainy_czarów ty wiesz ze mnie od wczoraj trochę tez TAM piecze? 🤦🏻‍♀️Chyba przez parcie albo nie wiem może jakaś ranka mi się zrobiła 🤭

:D:D:D widać, że autosugestia działa.

Ja sram już tak dziwnie, że nawet tego nie opisuję na forum, po tych czopkach, to jest istna tragedia. Kolro to już najmniejszy problem, choć też jest jasny. Kiedyś wygooglowałam coś z trzustką i w google wyskoczył mi nieestetyczny obrazek no cóż, resztek pokarmowych psa, który miał problemy z trzustką. Widziałam łudzące podobieństwo.

A @zakazana88 ja też mam takie uczucie "ciągnięcia" z lewej strony, które opisujesz. Nie wiem nawet od czego.

 

Wiecie, zamówiłam sobie książkę "Pokonaj depresję, stres i lęk" a chyba powinnam sobie zamówić "Pokonaj raka" :classic_rolleyes:.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@biedronka nic się nie stało, po to jest forum, żeby się wyrzalic czy napisać o czymś co nas zszokowało. Nie musimy sobie ciagle tylko słodzić. Nie uzdrowimy całego świata, rak był jest i bedzie. Straszna historia no ale co zrobić...trzeba się łudzić ze Nas coś tak okropnego nie dopadnie. 🙂 jeśli mi nie ściemniacie i faktycznie tez dziwnie się załatwiacie to jest dla mnie jakaś nadzieja 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, alicja_z_krainy_czarów napisał:

:D:D:D widać, że autosugestia działa.

Ja sram już tak dziwnie, że nawet tego nie opisuję na forum, po tych czopkach, to jest istna tragedia. Kolro to już najmniejszy problem, choć też jest jasny. Kiedyś wygooglowałam coś z trzustką i w google wyskoczył mi nieestetyczny obrazek no cóż, resztek pokarmowych psa, który miał problemy z trzustką. Widziałam łudzące podobieństwo.

A @zakazana88 ja też mam takie uczucie "ciągnięcia" z lewej strony, które opisujesz. Nie wiem nawet od czego.

 

Wiecie, zamówiłam sobie książkę "Pokonaj depresję, stres i lęk" a chyba powinnam sobie zamówić "Pokonaj raka" :classic_rolleyes:.
 

I już na dobre ta trzustka dopuściłas?

Ale.to ciagniecie jest na plecach? Do tego ból pleców i ten lekki ból w boku lub pod rzebrem lub jakieś tam gniecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@biedronka nic się nie stało, po to jest forum, żeby się wyrzalic czy napisać o czymś co nas zszokowało. Nie musimy sobie ciagle tylko słodzić. Nie uzdrowimy całego świata, rak był jest i bedzie. Straszna historia no ale co zrobić...trzeba się łudzić ze Nas coś tak okropnego nie dopadnie. 🙂 jeśli mi nie ściemniacie i faktycznie tez dziwnie się załatwiacie to jest dla mnie jakaś nadzieja 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, biedronka napisał:

 zglupialas 

No to wiadomo nie od dziś 😜 nie no, nie miej ŻADNYCH wyrzutów, to przecież ja jestem rąbnięta, a nie Ty napisałaś coś złego. Poza tym napisałam to półserio, szczególnie ostatni akapit o książce 😜 więc się nie przejmuj, serio! Po prostu te objawy, które opisałaś, są "moje".

3 minuty temu, zakazana88 napisał:

I już na dobre ta trzustka dopuściłas?

Ale.to ciagniecie jest na plecach? Do tego ból pleców i ten lekki ból w boku lub pod rzebrem lub jakieś tam gniecenie. 

Nie odpuściłam, ale boję się iść przebadać, więc co mam zrobić? Żyję jakoś i staram się o tym nie myśleć.

Jest dokładnie z lewej strony, tam gdzie stanik, takie gniecenie właśnie. Ból pod żebrami czasami mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alicja_z_krainy_czarów Czy zdziwi życie jak Ci napisze, ze weszłam w google zobaczyć to, o czym napisalas? 🕵🏻‍♂️ Nie zszokowało mnie to co zobaczyłam bo często wlasnie podobne rzeczy widze u siebie w toalecie 😀

Boze jak to dobrze ze jest to forum. Mimo tych wszystkich przykrych tematów często poprawiacie mi humor i jest mi jakoś łatwiej....na prawde 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zestresowana1990 ja juz nie bede pisac po raz kolejny, ale tak, ja zalatwiam sie dziwnie i wcale nie sciemniam. W ogole zawsze jak gdzies sie wybieram dalej od domu to lykam stoperan, bo tylko wtedy czuje sie w miare bezpiecznie. Chociaz ostatnio jak jechalismy na wakacje to podrozowalismy eurotunelem i jak wjechalismy to sie okazalo, ze najblizsza toaleta jest nieczynna, sluchajcie dostalam takiego bolu brzucha, ze bylam pewna, ze narobie w majtki, jak tylko wyjechalismy stamtad to kazalam mezowi zjechac na pierwsza stacje benzynowa, bo dostalam okropnej biegunki. I to wszystko mimo wziecia stoperanu, wiec same widzicie co glowa moze zrobic z czlowiekiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zestresowana1990 napisał:

Czy zdziwi życie jak Ci napisze, ze weszłam w google zobaczyć to, o czym napisalas? <span> 🕵🏻‍♂️

Żartujesz 😂? No ja teraz jem drugie śniadanko, akurat ten wątek zawsze pobudza mój apetyt, w końcu jest taki apetyczny, ale tego zdjęcia nie będę googlować ponownie. Natomiast masz obraz tego, co widzę w toalecie najczęściej :D:D:D bo swoich zdjęć nie będę Ci wysyłać, aż taka obleśna nie jestem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@biedronka ja tez często w takich sytuacjach łykam stoperan nawet ostatnio pisałam ze chyba się uzależniłam bo jak tylko czuje ze coś może się wydarzyć to łykam sobie tabletkę i jestem spokojniejsza. 

Ale rzeczywiście głowa potrafi duzo zdziałać złego niestety 🤦🏻‍♀️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zestresowana1990 napisał:

@biedronka 

Ale rzeczywiście głowa potrafi duzo zdziałać złego niestety 🤦🏻‍♀️ 

 

4 minuty temu, biedronka napisał:

@zestresowana1990 wiec same widzicie co glowa moze zrobic z czlowiekiem. 

Głowa potrafi to ja sama wiem, bo miałam duo takich sytuacji przez rok.

Nawet mój mąż mówi, czy nie pamiętam ile razy już miałam nauczkę,  że czytanie w necie o objawach nic nie daje bo zawsze sobie dopasujemy objawy że pasują Ale do mnie jakoś jego słowa nie docierają.

Teraz z powodu tych moich obecnych dolegliwości. Bo kurczę chce jeszcze pozbyć trochę. Mam dzieci małe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ja mam takie pytanie. U mnie w domu panuje teraz grypa zoladkowa, chorowaly po kolei dzieci, rzygal tez moj maz, a ja w sumie nie, tylko od wczoraj jestem strasznie oslabiona, ciagle mnie mdli i boli mnie zoladek, ale zadnych wymiotow czy biegunki. Myslicie, ze grypa zoladkowa moze sie tez w ten sposob objawiac? Bo troche zaczynam sie niepokoic czy to nie aby cos innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, biedronka napisał:

Sluchajcie ja mam takie pytanie. U mnie w domu panuje teraz grypa zoladkowa, chorowaly po kolei dzieci, rzygal tez moj maz, a ja w sumie nie, tylko od wczoraj jestem strasznie oslabiona, ciagle mnie mdli i boli mnie zoladek, ale zadnych wymiotow czy biegunki. Myslicie, ze grypa zoladkowa moze sie tez w ten sposob objawiac? Bo troche zaczynam sie niepokoic czy to nie aby cos innego...

Mogę się wypowiedzieć bo akurat jestem na bieżąco z tematem bo moja siostra dosłownie pare dni miała to samo. Jej syn miał jelitowke a ona była wlasnie strasznie słaba miała temperaturę ale zero wymiotów i tylko raz załatwiła się rzadziej ale to tyle. No i żołądek ja bolał i tak ja potrzymalo ze dwa dni i juz jest zdrowa takze jak najbardziej możesz tak przechodzić jelitowke 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zestresowana1990 napisał:

Mogę się wypowiedzieć bo akurat jestem na bieżąco z tematem bo moja siostra dosłownie pare dni miała to samo. Jej syn miał jelitowke a ona była wlasnie strasznie słaba miała temperaturę ale zero wymiotów i tylko raz załatwiła się rzadziej ale to tyle. No i żołądek ja bolał i tak ja potrzymalo ze dwa dni i juz jest zdrowa takze jak najbardziej możesz tak przechodzić jelitowke 🙂

Dzieki kochana naprawde mnie pocieszylas, mam wlasnie dokladnie tak samo😘 Wiadomo jak dziala umysl hipochondryka, niby logiczne, ze to to skoro wszyscy w domu choruja, ale gdzies tam w tyle glowy, a moze jednak nie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, zakazana88 napisał:

 

Głowa potrafi to ja sama wiem, bo miałam duo takich sytuacji przez rok.

Nawet mój mąż mówi, czy nie pamiętam ile razy już miałam nauczkę,  że czytanie w necie o objawach nic nie daje bo zawsze sobie dopasujemy objawy że pasują Ale do mnie jakoś jego słowa nie docierają.

Teraz z powodu tych moich obecnych dolegliwości. Bo kurczę chce jeszcze pozbyć trochę. Mam dzieci małe.

 

Ja mam dzieci toszke wieksze, ale tez chcialabym jeszcze pozyc 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba muszę się porzadnie przebadać, może pójdę na to wycięcie migdałów, to zrobią mi badania w szpitalu, bo ja już nie wiem, czy mi cos naprawdę dolega, czy to moja głowa 😐 ale powiem wam, ze bolą mnie tak różne części ciała, ze już nie wiem. Lewy bok, pierś, serce, plecy, noga, żołądek, ODBYT 😐 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, biedronka napisał:

Dzieki kochana naprawde mnie pocieszylas, mam wlasnie dokladnie tak samo😘 Wiadomo jak dziala umysl hipochondryka, niby logiczne, ze to to skoro wszyscy w domu choruja, ale gdzies tam w tyle glowy, a moze jednak nie 😂

Oj tak wiem jak to jest z tym naszym hipochondrycznym myśleniem 😂  takze możesz być spokojna bo moja siostra miała identycznie 🙂

aaa ja nie mam dzieci ale tez  chciała bym mieć i tez chce jeszcze pożyć 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, alicja_z_krainy_czarów napisał:

Ja chyba muszę się porzadnie przebadać, może pójdę na to wycięcie migdałów, to zrobią mi badania w szpitalu, bo ja już nie wiem, czy mi cos naprawdę dolega, czy to moja głowa 😐 ale powiem wam, ze bolą mnie tak różne części ciała, ze już nie wiem. Lewy bok, pierś, serce, plecy, noga, żołądek, ODBYT 😐 

Ale ja mam to samo!!! Nie ma dnia na prawde żeby mnie NiC nie bolało. Wczoraj raptem bolał mnie prawy bok, a to mnie kolano boli, a to głowa,a to tu kłuje tam piecze. Raz zgagę mam raz jelita pieką teraz mam okres to i brzuch boli a to się dziwnie załatwię...gorzej niż nie jedna emerytka😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zestresowana1990 napisał:

Ale ja mam to samo!!! Nie ma dnia na prawde żeby mnie NiC nie bolało. Wczoraj raptem bolał mnie prawy bok, a to mnie kolano boli, a to głowa,a to tu kłuje tam piecze. Raz zgagę mam raz jelita pieką teraz mam okres to i brzuch boli a to się dziwnie załatwię...gorzej niż nie jedna emerytka😁

No ja tez tak mam. Teraz aktualnie czuje gazy i burczenie, odgłosy z brzucha.

I to.cos z tej lewej strony tez, dosłownie cały czas mam to coś to uczucie z tej lewej strony już z 1,5 tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ja tez tak mam, boli mnie doslownie wszystko, raz tu, raz tam, raz siam, juz ostatnio mowilam do meza, ze bola mnie takie rzeczy, o ktorych nawet nie wiedzialam, ze istnieja 😂 I tak codziennie. 

Zakazana a z lewej strony bolalo mnie codziennie przez jakies 1.5 roku, zreszta z tym bolem wyladowalam tutaj na forum wlasnie po paru latach nieobecnosci ;) 

Edytowane przez biedronka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zakazana88 napisał:

A robiłaś na to jakieś badania?

Robilam, po badaniach przeszlo, chociaz nie do konca, bo jeszcze dalej czasem mnie boli tylko juz sie tym za bardzo nie przejmuje. Ale nie boli codziennie tak jak wczesniej. 

Edytowane przez biedronka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×