Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, zestresowana1990 napisał:

@alicja_z_krainy_czarów Wystraszyłam się jak napisalas o tych młodych ludziach i raku jelita i trzustki 😮 matkoooo kochanaaaa...

Ale dobra. Nie ma co popadać w paranoje. Prawda jest taka ze nikt nie wie co Nas czeka i to ze ktoś choruje na raka nie znaczy ze my tez zachorujemy. Tak samo jak mnóstwo ludzi ginie w wypadkach samochodowych to trzeba by się bać ze i My zginiemy. 

Poki co @alicja_z_krainy_czarów Będziemy łykać Sanprobi i czekać na cudowne uzdrowienie 😂 będziemy sobie opisywać nasze stolce i wymienić się spostrzeżeniami 😂😂 

Przestań ;) ojciec mojego wujka umarł na raka jelita w wieku 41 lat i po prostu to odziedziczył. Dlatego ja się tez trochę boję 😜. Ojciec Przybylskiej tez wczesnie odszedł na raka trzustki. Co do Hicksa nie wiem w sumie, ale to jeden taki przypadek na milion. Kiedyś czytałam statystyki i jakoś w UK w jakichś katach było 0 przypadków raka trzustki chyba poniżej 30. Trzeba mieć „szczęście”. 

Tak, od jutra prowadzę dzienniczek stolcow 😜. Liczę na cudowne uzdrowienie. 

Ja się właśnie nie boje wypadków samochodowych, tylko LOTNICZYCH. Choć jakbym była sama kierowca ze swoją nerwica, to jestem pewna, ze umarłabym w wypadku. 

Małe ja bym chciała umrzec koło 80, najlepiej na zawał 😜

Edytowane przez alicja_z_krainy_czarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zakazana88 napisał:

Eeeh dziewczyny Ale mamy problemy :(

u mnie non stop ten ból w boku, nawet w nocy bolało jak się przebudziłam, nie wiem.co z tym zrobic już. Boje się pójść do lekarza, Boje sie że zaraz będzie szpital i po te. Więc ie już co. A ból jest dość silny.

W którym to dokładnie miejscu Cię boli? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zakazana88 nerwobóle jak nic. Na początku mojej nerwicy miałam to samo tylko z prawego boku. Jak się na tym skupiałam to ciagle to czułam taki gnieciąco kłujący bol. Teraz tez mi się zdarza w lewym boku i np jak siedzę to czuje jakby coś mi tam przeszkadzało jakbym coś tam opuchnięte miała ciężko to wytłumaczyć...mówię Ci to na pewno nic takiego!!! Ale wierze ze się martwisz bo ja niedawno tak się wlasnie tym bólem zestresowałam ze poszłam na badania i na to wszystko ta nieszczęsna amylaza mi wyszła podwyższona:O ale jakoś przestałam zwracać na to uwagę i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zakazana88 napisał:

Jakby to wytłumaczyć hmmm, w lewym boku pod samymi zebrami Ale nie z przodu tylko w tym wycięciu w tali jakbyś patrzyła z profilu A nie Od przodu na osobe.

Mnie też czasami tam boli. To pulsujący ból?

 

Jezu, Was też czasami BARDZO boli podczas okresu? Ostatnie już miałam lżejsze, a teraz się dosłownie ZWIJAM Z BÓLU 😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zestresowana1990 napisał:

@zakazana88 nerwobóle jak nic. Na początku mojej nerwicy miałam to samo tylko z prawego boku. Jak się na tym skupiałam to ciagle to czułam taki gnieciąco kłujący bol. Teraz tez mi się zdarza w lewym boku i np jak siedzę to czuje jakby coś mi tam przeszkadzało jakbym coś tam opuchnięte miała ciężko to wytłumaczyć...mówię Ci to na pewno nic takiego!!! Ale wierze ze się martwisz bo ja niedawno tak się wlasnie tym bólem zestresowałam ze poszłam na badania i na to wszystko ta nieszczęsna amylaza mi wyszła podwyższona:O ale jakoś przestałam zwracać na to uwagę i tyle...

No dokładnie tak gniecie, szczegolnie przeszkadza jak siedze. Tez mam.takie uczucie ze czegoś tam jest za dużo, jakieś opuchniecie A w rzeczywistości nic nienwiesz. Kupiłam maść przeciwbólowe i zobaczymy.

A.jeszcze te węzły cały czas wyczuwam (czy co to tam jest) nienwiesz Ale.czuc jak dotykam pod rzucają i tez nie.wiem w sumie czy to węzeł,  slinianki czy migdały. I.yrz nie.wiem. czy iść z tym do lekarza czy dac spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kochani dzien wam minął?

Ja dzis czułam się całkiem dobrze i nawet w toalecie w miarę normalnie aż jestem w szoku. Za to jadłam dzis warzywa na parze i od godziny męczą mnie wzdęcia i straszne gazy aż wstyd pisać.

@zakazana88 a Ty jak się czujesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, zestresowana1990 napisał:

Jak tam kochani dzien wam minął?

Ja dzis czułam się całkiem dobrze i nawet w toalecie w miarę normalnie aż jestem w szoku. Za to jadłam dzis warzywa na parze i od godziny męczą mnie wzdęcia i straszne gazy aż wstyd pisać.

@zakazana88 a Ty jak się czujesz? 

Ogólnie ok Ale martwi mnie to coś co wyczuwam, nie Wiem czy to węzły czy faktycznie te śliniaki.

No i ten ból w boku dokucza cały czas. Nie wiem jak długo to może trwać.

A poza tym ok. A u reszty jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie źle. Martwię się tym gownem pod pachą, na oko ma to z 1,5cm. Twarde i nieruchome. Walczę z myślami, bo oczywiście najchętniej umowilabym się na usg. Niedawno miałam morfologię i było ok, poza tym OB, które miałam 16 przy normie do 15. Ale ldh miałam takie jak zawsze, tzn przy dolnej granicy. Bujam się z tymi wezlami od ponad roku, w zasadzie od października 2017..... Pomocy 😥😥😥😥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Roza00 napisał:

U mnie źle. Martwię się tym gownem pod pachą, na oko ma to z 1,5cm. Twarde i nieruchome. Walczę z myślami, bo oczywiście najchętniej umowilabym się na usg. Niedawno miałam morfologię i było ok, poza tym OB, które miałam 16 przy normie do 15. Ale ldh miałam takie jak zawsze, tzn przy dolnej granicy. Bujam się z tymi wezlami od ponad roku, w zasadzie od października 2017..... Pomocy 😥😥😥😥

A.te.wezly Ci schodzą w.ogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, zakazana88 napisał:

@zestresowana1990 długo dokucza Ci ten nerwobol? Jak sobie w nim pomogła bo ja już znów się zaczynam denerwować bo nie to boli cały czas.

Powiem Ci ze mi to ostatnio odpuściło na tym wyjeździe na którym byłam z mężem. Po prostu zajęłam się czymś innym i odpuściło. Ale czasem czuje jak siedzę czy leżę ze coś tam mnie gniecie w tym boku ale po prostu staram się nie myśleć o tym i to na prawde pomaga. Bo jak się na tym skupiałam to była masakra, tak mnie bolało Ze nie wiedziałam co to jest 😮 Ty teraz wszystkie mysli skupiłas na tym bolu i dlatego tez ciagle to czujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, zestresowana1990 napisał:

Powiem Ci ze mi to ostatnio odpuściło na tym wyjeździe na którym byłam z mężem. Po prostu zajęłam się czymś innym i odpuściło. Ale czasem czuje jak siedzę czy leżę ze coś tam mnie gniecie w tym boku ale po prostu staram się nie myśleć o tym i to na prawde pomaga. Bo jak się na tym skupiałam to była masakra, tak mnie bolało Ze nie wiedziałam co to jest 😮 Ty teraz wszystkie mysli skupiłas na tym bolu i dlatego tez ciagle to czujesz. 

Ale czy u Ciebie to był mocny ból?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zestresowana1990 napisał:

@zakazana88 to był bol do wytrzymania. Tzn nie brałam żadnych tabletek. Ale byl bardzo upierdliwy, ciagle to czulam i był to bol ale do zniesienia. A u Ciebie jak to wyglada? 

No to ból w tali z lewej strony czasem czuje go jakby troche na plecach i czuje to  cały czas.

I znów zasięg mam Oki no Internetu i to nawet może być rak na zebrach (kosci) chociaż one bardzo rzadko występują. Najbardziej mnie boli wieczorem jak już w łóżku leżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zakazana88 ja rozumiem ze Ty się ciagle boisz ze na coś zachorujesz. Ja to mam ciagle bzika na punkcie mojego stolca. Ale Ty masz co chwile coś. Miałas juz raka jelita, guza mózgu, bolało Cię to i tamto. Miałas raka pod kolanem i na jajniku. Na prawde nie widzisz tego ze to nerwy i głowa dają Ci te wszystkie objawy? Jedno zbadasz to zaraz masz następnego raka i tak w kolko. Musisz wziąć się w garść . Po prostu nie myśl o tym ze coś Cię tam gniecie czy boli. Jak ja się skupiam na wszystkim to uwierz ze mam i bóle jelit i w kręgosłupie i na prawde miałam bóle w boku i tez z tylu na plecach dokładnie takie jak opisujesz teraz. Ale zaakceptowałam je, przestałam się na nich skupiać i przeszło. Ciagle mam dziwne stolce, jasne miekkkie luźne, mam okropne wzdęcia i gazy no ale żyje, nie jest to na tyle upierdliwe zebym zaraz musiala lecieć do lekarza, jak mam luźny stolec to łyknę stoperan i tak leci. Wyluzuj trochę masz dzieci, męża na prawde musisz się ogarnąć bo co chwile coś!!! Wierze ze dasz radę a Ty uwierz ze mnóstwo z Nas przechodziło te same bóle co Ty wiec coś w tym musi być 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zestresowana1990 napisał:

@zakazana88 ja rozumiem ze Ty się ciagle boisz ze na coś zachorujesz. Ja to mam ciagle bzika na punkcie mojego stolca. Ale Ty masz co chwile coś. Miałas juz raka jelita, guza mózgu, bolało Cię to i tamto. Miałas raka pod kolanem i na jajniku. Na prawde nie widzisz tego ze to nerwy i głowa dają Ci te wszystkie objawy? Jedno zbadasz to zaraz masz następnego raka i tak w kolko. Musisz wziąć się w garść . Po prostu nie myśl o tym ze coś Cię tam gniecie czy boli. Jak ja się skupiam na wszystkim to uwierz ze mam i bóle jelit i w kręgosłupie i na prawde miałam bóle w boku i tez z tylu na plecach dokładnie takie jak opisujesz teraz. Ale zaakceptowałam je, przestałam się na nich skupiać i przeszło. Ciagle mam dziwne stolce, jasne miekkkie luźne, mam okropne wzdęcia i gazy no ale żyje, nie jest to na tyle upierdliwe zebym zaraz musiala lecieć do lekarza, jak mam luźny stolec to łyknę stoperan i tak leci. Wyluzuj trochę masz dzieci, męża na prawde musisz się ogarnąć bo co chwile coś!!! Wierze ze dasz radę a Ty uwierz ze mnóstwo z Nas przechodziło te same bóle co Ty wiec coś w tym musi być 🙂

Tak ja wiem że mam coś chwilę coś i że jak mnie coś zaboli to od razu myślę że to rak. Boje się iść do lekarza i na zwykłą morfologie. Ale ten ból jest bardzo upeirdliwy i nie fajny, ten co teraz występuje. No ale powiedziałam sobie że narazie nie pójdę do lekarza i że nik9mu tez O nim nien powiem, no poza rym forum oczywiscie.

Teraz.sobie jeszcze podusilam w tym miejscu bo ciągle patrzę czy z obu stron mam tak samo lub czy może jakiegoś guzka po tej lewej nie wyczuwam.  O Ale zobaczymy może przejdzie.

 

Tylko to jest takie glupie bo nigdy nie wiesz czy to faktycznie realna choroba czy znów sobie coś ubzduralas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zakazana88 ja robiłam morfologię w styczniu a teraz juz bym nie poszła bo bym się bała ze juz coś złego w wynikach wyjdzie. 

Ja wiem jak to jest ze nigdy nie wiesz czy faktycznie coś boli czy to nerwica. Ale dopóki chodzisz i nie jest to na tyle bolesne ze nie mogłabyś  juz wytrzymac z bolu to odpuść sobie. Powiedz : boli to boli i tyle. Ja tez miałam to samo i na pewno nie jest to rak. Przejdzie Ci zobaczysz:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zestresowana1990 napisał:

@zakazana88 ja robiłam morfologię w styczniu a teraz juz bym nie poszła bo bym się bała ze juz coś złego w wynikach wyjdzie. 

Ja wiem jak to jest ze nigdy nie wiesz czy faktycznie coś boli czy to nerwica. Ale dopóki chodzisz i nie jest to na tyle bolesne ze nie mogłabyś  juz wytrzymac z bolu to odpuść sobie. Powiedz : boli to boli i tyle. Ja tez miałam to samo i na pewno nie jest to rak. Przejdzie Ci zobaczysz:) 

Tylko tak dosyc boli wlasnie. przeciwbólowe wzięłam to nie pomaga.

I ciągle dusze sobie te zebra na samym dole i parze czy jakiegoś guzka na nich nie wyczuwam. No paranoja jakąś. Bo przecież takie nowotwory zdarzają się mega rzadko Ale jednak się zdarzają. 

Może teraz już mnie boli o tego ciągłego duszenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zakazana88 napisał:

Tylko tak dosyc boli wlasnie. przeciwbólowe wzięłam to nie pomaga.

I ciągle dusze sobie te zebra na samym dole i parze czy jakiegoś guzka na nich nie wyczuwam. No paranoja jakąś. Bo przecież takie nowotwory zdarzają się mega rzadko Ale jednak się zdarzają. 

Może teraz już mnie boli o tego ciągłego duszenia.

Oczywiście ze boli od tego uciskania ja tez macalam ciagle wyginałam się żeby zobaczyć w jakiej pozycji boli aż się nabawiłam zakwasow🤷🏻‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×