Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Tukaszwili napisał:

"W większości infekcji bakteryjnych następuje bardzo duży wzrost wartości CRP powyżej 40 mg/L. W ciężkich zakażeniach o podłożu bakteryjnym (np. zapalenie płuc) stężenie CRP często przekracza 100 mg/L. Zdarza się, że CRP osiąga wartości rzędu kilkuset, a nawet powyżej 1000 mg/L". Ze stronki aptekagemini.pl, wiem że może nie jest to podręcznik medycyny, ale podejrzewam, że aż takich BZDUR by nie pisali.

Poza tym po kiego wała wróciłaś na forum? Żeby znowu przypierzać się do wszystkich i wyśmiewać, jak dwa lata temu?

Zrodlo zacne :]. Dobrze ze mam w rodzinie lekarza:) 

Co Ty taki delikates? Do nikogo sie nie przypieprzam:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, zakazana88 napisał:

Bardzo Ciężko mi w to uwierzyć. Ja do diagnozy się po prostu wykończeń. 

A jeszcze ten ucisk w klatce.

Boję się, że.zostsl mi tylko rok i to jeszcze ciężkiego leczenia.

Ucisk to nerwica.

Miesaki bardzo szybko rosna. Kiedy wyczulas to zgrubienie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Emanuelle_Noire napisał:

Ucisk to nerwica.

Miesaki bardzo szybko rosna. Kiedy wyczulas to zgrubienie? 

Zgrubienie mam od października, usg nic nie pokazało. Miałam rezonans,  opis niby w porzadku ale poszłam do ortopedy który otworzył rezonans u siebie (tzn. Płytkę) i znalazł coś na spanie czego nieopodal radiolog. Zabrał na konsultacje mój rezonans i zdjęcie do swojego radiolog A i teraz czekam na informacje co to.

Boje się że to miesak kosci. Tylko cały czas myślę czy radiolog dr n. Medycznych z 13letnim stażem w opisywanie rezonansu mógł przeoczyć nowotwór..? Tym bardziej, że czuje cały czas coś w tym kolanie, nawet teraz już lekki ból.

Jestem po prostu wrakiem psychicznie. Tym bardziej, że poczytałam o historiach ludzi chorych ma tego typu nowotwór i nie napawają optymizmem.

Z drugiej zaś strony myślę czy gdyby ortopeda podejrzewał nowotwór to chyba nie kazały mi czekać na tyg na wizytę aby mi to powiedzieć tylko by do mnie zadzwonił. Już sama nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zakazana88 napisał:

Zgrubienie mam od października, usg nic nie pokazało. Miałam rezonans,  opis niby w porzadku ale poszłam do ortopedy który otworzył rezonans u siebie (tzn. Płytkę) i znalazł coś na spanie czego nieopodal radiolog. Zabrał na konsultacje mój rezonans i zdjęcie do swojego radiolog A i teraz czekam na informacje co to.

Boje się że to miesak kosci. Tylko cały czas myślę czy radiolog dr n. Medycznych z 13letnim stażem w opisywanie rezonansu mógł przeoczyć nowotwór..? Tym bardziej, że czuje cały czas coś w tym kolanie, nawet teraz już lekki ból.

Jestem po prostu wrakiem psychicznie. Tym bardziej, że poczytałam o historiach ludzi chorych ma tego typu nowotwór i nie napawają optymizmem.

Z drugiej zaś strony myślę czy gdyby ortopeda podejrzewał nowotwór to chyba nie kazały mi czekać na tyg na wizytę aby mi to powiedzieć tylko by do mnie zadzwonił. Już sama nie wiem.

Rozumiem Twoj strach, ale co powiedzial ten radiolog ze zabiera to bo sam nie wie co to jest?  Mysle, ze chce to skonsultowac to z innym radiologiem czy jest na dobrym tropie. Nie oznacza to, ze masz miesaka. Pamietam jak bylam na sorze z moja mama bo miala szumy uszne , ale straszne i po tk neurolog do nas podszedl i powiedzial, ze tk musi skonsultowac z innym neurochirurgiem. To zaraz mysli ze guz ze koniec a byla to pierdola. Mysle ze bol masz od ciaglego myslenia o tym :). Zobaczysz wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Emanuelle_Noire ataków paniki to ja miałam tysiące. Co mi pomoga w szpitalu, hydroksyzyna i do domu, zreszta kto by kogo przyjął z jakims tam atakiem paniki 😕Nie wiem ferrytyna podwyzszona to same powazne sprawy jak czytam a ja nic z tych rzeczy nie mam jak marskosc watroby, sledzona (mialam usg), choroby autoimmunologiczne, zostaja sprawy nowotworowe ... Do tego crp, ob, leukocyty w gore :( ani nie jestem przeziebiona nic. Jestem psychicznie wykonczona. Krzyze mnie bolą od kilku dni (jeszcze przed badaniami) pewnie od trzustki lub jajnikow. Teraz tylko czekam na wizyte i nie wiem co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Emanuelle_Noire napisał:

Rozumiem Twoj strach, ale co powiedzial ten radiolog ze zabiera to bo sam nie wie co to jest?  Mysle, ze chce to skonsultowac to z innym radiologiem czy jest na dobrym tropie. Nie oznacza to, ze masz miesaka. Pamietam jak bylam na sorze z moja mama bo miala szumy uszne , ale straszne i po tk neurolog do nas podszedl i powiedzial, ze tk musi skonsultowac z innym neurochirurgiem. To zaraz mysli ze guz ze koniec a byla to pierdola. Mysle ze bol masz od ciaglego myslenia o tym :). Zobaczysz wszystko bedzie dobrze.

Ortopeda zabrał mój wynik A nie radiolog. Radiolog nie opisal czegoś co znalazł na spanie ortopeda. Ogol je nie mówił nic, tylko powiedział że jeśli wypozycze mu płytę i zdj tyg to weźmie to do swojego szpitala i skonsultuj z radiologoem czy to co tam wyszło może powodować moje dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2019 o 23:56, patrycja03 napisał:

Ja właśnie za to mam niedobór żelaza, nie pamietam już jak bardzo duży ale mam😕i mój lekarz rodzinny kazał mi brać tabletki na to żelazo i brałam je nie wiem w sumie jak długo ale chyba jedno opakowanie prawie poszło, no a potem właśnie przestałam bo było mi po nich niedobrze i w ogóle ja tabletek niestety połykać nie umiem więc musiałam sobie pokruszyć a smak tak ohydny że aż mnie mdliło🤢

 

Jesli chodi o żelazo, to ja polecam "Ferrum Lek" to są tabletki "do gryzienia", na recepte. Ja mam problem, bo nie umiem przelykac duzych tabletek, i wszysko musze gryzc. A te tabletki wlasnie po to są 🙂 W dodatku moim zdaniem mają ekstra smak - taki jakby czekoladowy? Bralam je wiele miesiecy na anemie, i nigdy nie bylo mi po nich niedobrze ani nic.
Wiec w razie czego, mozesz poprosic o nie - polecam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2019 o 07:35, znerwicowana1993 napisał:

Wczoraj wieczorem zaczęłam przeglądać się tym wynikom badań i nie pokoi mnie ten podniesiony poziom neutrofili w rozmazie norma jest do 70 i u mnie niby jest tylko 71

Ja mam je zawsze podwyzszone juz od wielu wielu lat. Na najstarszych badaniach jakie mam (chyba sprzed 15 lat) tez mam podwyzszone. I nigdy zaden lekarz nei zwrocil na to uwagi. Mysle, ze to czesta sprawa. W dodatku takie małe odchylenie to tym bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2019 o 08:40, zestresowana1990 napisał:

A mnie pobolewa coś w prawym boku i tak jakby gniecie. Trochę na samym brzegu brzucha a trochę jakby między żebrem, pod żebrem jakby nerka z tylu sama nie wiem. W nocy jest ok a jak wstałam rano to znów się na tym skupiam i to jest taki tępy bol ucisk...miewacie coś takiego czasem? 

Mnie dzis pobolewa chyba podbnie, tylko z lewej strony. Takie ugniatanie jakies. Bardziej z boku. I to podchodzi az wysoko pod żebra. Nie wydaje mi się, zeby to byl żołądek. Bardziej cos pod żołądkiem z boku (ale jedyne co tam jest to chyba jelito grube).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, laveno napisał:

@alicja_z_krainy_czarów pewnie mnie na taki wezmą

 A ja czytalam kiedys wypis pacjenta ktory mial crp 40 i rak pluc, wcale nie musi być wysokie :(

Jak to nie sa tragiczne, wyniki to wyniki bez blachej sprawy nie mialabym tak podwyzszonego wszystkiego. Podwyzszona ferrytyna wystepuje:

Na pewno. 

Lanevo, ja Cię błagam, zapisz się do dobrego psychiatry. Opowiedz o tym wszystkim. Nawet nie żebyś brała jakieś leki, skoro nie chcesz, ale to też lekarz i Ci może powiedzieć, czy to jest niepokojące i powód, żeby podejrzewać nowotwór. Albo idź do internisty, on chyba nie ma terminów na za miesiąc? 

Masz stłuszczoną wątrobę, nie pomyślałaś, że to nieznacznie mogło Ci podnieść ferrynę? Twoje wyniki nie są tragiczne. Uspokój się. 

3 godziny temu, Tukaszwili napisał:

Poza tym po kiego wała wróciłaś na forum? Żeby znowu przypierzać się do wszystkich i wyśmiewać, jak dwa lata temu?

Skąd w Tobie tyle agresji :classic_laugh:

3 godziny temu, Emanuelle_Noire napisał:

Ale nie 1000. Nie pisz takich bzdur.

 

Akurat tak się wtrącę, ja tak zupełnie nie na serio zwróciłam @Tukaszwili uwagę na to 1000, bo wiem, że ma w zwyczaju posługiwać się w swoich postach hiperbolizacją, ironią i innymi takimi. I dobrze, bo jak wszyscy będziemy tacy na serio, to się całkiem wykończymy ;). 

1 godzinę temu, zakazana88 napisał:

Ortopeda zabrał mój wynik A nie radiolog. Radiolog nie opisal czegoś co znalazł na spanie ortopeda. Ogol je nie mówił nic, tylko powiedział że jeśli wypozycze mu płytę i zdj tyg to weźmie to do swojego szpitala i skonsultuj z radiologoem czy to co tam wyszło może powodować moje dolegliwości.

Ale padło słowo MIĘSAK? Padło? Czy sobie to dopowiedziałaś?

Tak jak Ci wiele osób napisało, to spuchłoby jak bania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, alicja_z_krainy_czarów napisał:

 

Ale padło słowo MIĘSAK? Padło? Czy sobie to dopowiedziałaś?

Tak jak Ci wiele osób napisało, to spuchłoby jak bania. 

Nie padło. Ale jak sama zapytałam czy to nowotwór to powiedział że ,,wie Pani, nowotwory są łagodne i złośliwe,, ale.ogolnie nie powiedział że to miesak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alicja_z_krainy_czarów rok temu tez mialam stluszczona, mialam podniesione te proby watrobowe a ferrytyna byla cos ok chyba 70 a dzis 250 :( gdzie enzymy watrobowe juz mam prawie w normie, z tym ze na usg dalej stluszczenie. Oby mi sie "tylko" watroba rozpadla a nie to najgorsze. Mam usg tarczycy, piersi, jamy brzucha tam bylo czysto chyba ze dopiero sie rozwija i jeszcze nie widac w obrazie a organizm juz walczy stad podniesione wyniki, wszystkie zapalne :( pozostaja jeszcze te jajniki, zoladek i jelita i czesc trzustki. Eh cos strasznego. Zapisalam sie do innego lekarza ogólnego, mial wczesniejszy teemin za jakos 2 tygodnie, ale ja to chyba powinnam do hematologa isc a najlepiej na diagnostyke

 

Edytowane przez laveno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak nie znacznie jak norma ferrytyny do 150 u kobiet a ja mam z 250. Nawet nie chce o tym myslec co dalej bedzie :(

Mam juz dosc, chce normalnie zyc i myslec, naprawde. Dzis caly dzien spie, ogladam wiadomosci a w wiadomościach dzis jeszcze mozna sie dobic, ze tak to ujme. Ja juz sie chyba z tego dolka nie podniose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, laveno napisał:

@alicja_z_krainy_czarów rok temu tez mialam stluszczona, mialam podniesione te proby watrobowe a ferrytyna byla cos ok chyba 70 a dzis 250 :( gdzie enzymy watrobowe juz mam prawie w normie, z tym ze na usg dalej stluszczenie. Oby mi sie "tylko" watroba rozpadla a nie to najgorsze. Mam usg tarczycy, piersi, jamy brzucha tam bylo czysto chyba ze dopiero sie rozwija i jeszcze nie widac w obrazie a organizm juz walczy stad podniesione wyniki, wszystkie zapalne :( pozostaja jeszcze te jajniki, zoladek i jelita i czesc trzustki. Eh cos strasznego. Zapisalam sie do innego lekarza ogólnego, mial wczesniejszy teemin za jakos 2 tygodnie, ale ja to chyba powinnam do hematologa isc a najlepiej na diagnostyke

 

A może po prostu idź do internisty zamiast od razu do hematologa? Do najzwyklejszego internisty i opowiedz mu o swoich "objawach"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zakazana88 napisał:

Nie padło. Ale jak sama zapytałam czy to nowotwór to powiedział że ,,wie Pani, nowotwory są łagodne i złośliwe,, ale.ogolnie nie powiedział że to miesak.

To skończ z tym mięsakiem. Nawet jak coś tam masz, to jest niegroźne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, laveno napisał:

@alicja_z_krainy_czarów rok temu tez mialam stluszczona, mialam podniesione te proby watrobowe a ferrytyna byla cos ok chyba 70 a dzis 250 :( gdzie enzymy watrobowe juz mam prawie w normie, z tym ze na usg dalej stluszczenie. Oby mi sie "tylko" watroba rozpadla a nie to najgorsze. Mam usg tarczycy, piersi, jamy brzucha tam bylo czysto chyba ze dopiero sie rozwija i jeszcze nie widac w obrazie a organizm juz walczy stad podniesione wyniki, wszystkie zapalne :( pozostaja jeszcze te jajniki, zoladek i jelita i czesc trzustki. Eh cos strasznego. Zapisalam sie do innego lekarza ogólnego, mial wczesniejszy teemin za jakos 2 tygodnie, ale ja to chyba powinnam do hematologa isc a najlepiej na diagnostyke

 

Tez mam stluszczona watrobe. Dodatkowo powiekszona a proby sa w normie.

Powinnas isc do lekarza wyjasnic te wyniki a nie sobie wkrecac. Ja crp nigdy nie mam juz w normie od 4 lat.

 

21 godzin temu, zakazana88 napisał:

Nie padło. Ale jak sama zapytałam czy to nowotwór to powiedział że ,,wie Pani, nowotwory są łagodne i złośliwe,, ale.ogolnie nie powiedział że to miesak.

Te czekanie moze naprawde wykonczyc 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alicja_z_krainy_czarów @Emanuelle_Noire ide do lekarza ogolnego za jakies 2 tygodnie, ale co tu wyjaśniać pewnie wysle mnie dalej bo te wyniki nic dobrego nie zapowiadaja. Jak czytalam same nowotwory, rozpady tkanek itd .. Biale krwinki sa nieznacznie podniesione, crp az takie wysokie nie jest mozna by na to oko przymknąć i jakos to sobie wczoraj przetlumaczylam bo cala pozostala morfologia ok, ale dzis jak przyszla ta ferrytyna i jeszcze taka wysoka to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, laveno napisał:

@alicja_z_krainy_czarów @Emanuelle_Noire ide do lekarza ogolnego za jakies 2 tygodnie, ale co tu wyjaśniać pewnie wysle mnie dalej bo te wyniki nic dobrego nie zapowiadaja. Jak czytalam same nowotwory, rozpady tkanek itd .. Biale krwinki sa nieznacznie podniesione, crp az takie wysokie nie jest mozna by na to oko przymknąć i jakos to sobie wczoraj przetlumaczylam bo cala pozostala morfologia ok, ale dzis jak przyszla ta ferrytyna i jeszcze taka wysoka to ...

Ferrytyna moze byc lekko podniesiona jak masz wlasnie stan zapalny w organizmie na co wskazuja wyniki. A tarczyca ok?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi czy macie podobnie albo uważacie, ze to są zbyt „słabe” objawy jak na raka.

Kazdego dnia, dzien w dzien od roku czasu odrazu po wstaniu z łóżka muszę iść do toalety. Aktualnie pierwsze wypróżnienie jest w miarę okej ale to nie jest normalny stolec. Jem sniadanie, pije kawe i znów muszę lecieć do wc i wtedy jest juz bardzo luźny, rozpadający się na kawałki. I w sumie zwykle cały dzien mam spokój aż do następnego dnia. I tak dzien w dzien. Czy to może być od guza w jelitach? Macie podobnie? Dodam ze oczywiście jestem zestresowana jak tylko się budzę...w uszach mi szumi, serce wali ale nie chce mi się wierzyć ze to powoduje aż takie akcje w kibelku. Czasem mam po prostu dosyć...dzien w dzien to samo :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, zestresowana1990 napisał:

Napiszcie mi czy macie podobnie albo uważacie, ze to są zbyt „słabe” objawy jak na raka.

Kazdego dnia, dzien w dzien od roku czasu odrazu po wstaniu z łóżka muszę iść do toalety. Aktualnie pierwsze wypróżnienie jest w miarę okej ale to nie jest normalny stolec. Jem sniadanie, pije kawe i znów muszę lecieć do wc i wtedy jest juz bardzo luźny, rozpadający się na kawałki. I w sumie zwykle cały dzien mam spokój aż do następnego dnia. I tak dzien w dzien. Czy to może być od guza w jelitach? Macie podobnie? Dodam ze oczywiście jestem zestresowana jak tylko się budzę...w uszach mi szumi, serce wali ale nie chce mi się wierzyć ze to powoduje aż takie akcje w kibelku. Czasem mam po prostu dosyć...dzien w dzien to samo :( 

Ja mam podobnie, nie martw się, mówiłam Ci, że to nic innego jakzespol jelita wrażliwego! Chociaż wiem, że ciężko w to uwierzyć.

 

Co ja przeżywam to dopiero jest straszne. Nie chce umrzeć na miesaka w tym wieku :( w nocy się przebudze, w dzień, rano cały czas tylko o tym myślę A do czwartku chyba padnę, już nie mówiąc,  co będzie na wizycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, zestresowana1990 napisał:

Napiszcie mi czy macie podobnie albo uważacie, ze to są zbyt „słabe” objawy jak na raka.

Kazdego dnia, dzien w dzien od roku czasu odrazu po wstaniu z łóżka muszę iść do toalety. Aktualnie pierwsze wypróżnienie jest w miarę okej ale to nie jest normalny stolec. Jem sniadanie, pije kawe i znów muszę lecieć do wc i wtedy jest juz bardzo luźny, rozpadający się na kawałki. I w sumie zwykle cały dzien mam spokój aż do następnego dnia. I tak dzien w dzien. Czy to może być od guza w jelitach? Macie podobnie? Dodam ze oczywiście jestem zestresowana jak tylko się budzę...w uszach mi szumi, serce wali ale nie chce mi się wierzyć ze to powoduje aż takie akcje w kibelku. Czasem mam po prostu dosyć...dzien w dzien to samo :( 

A nie możesz iść zrobić sobie kolonoskopii? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zestresowana1990 napisał:

Napiszcie mi czy macie podobnie albo uważacie, ze to są zbyt „słabe” objawy jak na raka.

Kazdego dnia, dzien w dzien od roku czasu odrazu po wstaniu z łóżka muszę iść do toalety. Aktualnie pierwsze wypróżnienie jest w miarę okej ale to nie jest normalny stolec. Jem sniadanie, pije kawe i znów muszę lecieć do wc i wtedy jest juz bardzo luźny, rozpadający się na kawałki. I w sumie zwykle cały dzien mam spokój aż do następnego dnia. I tak dzien w dzien. Czy to może być od guza w jelitach? Macie podobnie? Dodam ze oczywiście jestem zestresowana jak tylko się budzę...w uszach mi szumi, serce wali ale nie chce mi się wierzyć ze to powoduje aż takie akcje w kibelku. Czasem mam po prostu dosyć...dzien w dzien to samo :( 

Tak, pisałam chyba milion razy, że tak mam 😜 tylko ja chodzę z reguły częściej razy do toalety. Ale może podejrzewasz, że ja mam raka i dlatego uważasz, że tak mam :o! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Emanuelle_Noire napisał:

Ferrytyna moze byc lekko podniesiona jak masz wlasnie stan zapalny w organizmie na co wskazuja wyniki. A tarczyca ok?  

Nie wiem czy nie wyszla mi niedoczynność, ale az tak sie nie znam na wynikach tarczycy, napewno tsh mam przy gornej granicy. Crp mam od roku na poziomie 9 a ferrytyna dopiero teraz poszla sporo w gore a o zadnym stanie zapalnym nie wiem, czuje sie dobrze 

No i dla mnie to nie lekko podniesiona a sporo prawie dwukrotnie

Edytowane przez laveno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zakazana88 napisał:

Ja mam podobnie, nie martw się, mówiłam Ci, że to nic innego jakzespol jelita wrażliwego! Chociaż wiem, że ciężko w to uwierzyć.

  

Co ja przeżywam to dopiero jest straszne. Nie chce umrzeć na miesaka w tym wieku :( w nocy się przebudze, w dzień, rano cały czas tylko o tym myślę A do czwartku chyba padnę, już nie mówiąc,  co będzie na wizycie.

Kochana na pewno nie umrzesz na miesaka. Juz nie długo dostaniesz wynik i na pewno okaże się Ze wszystko jest dobrze a to zgrubienie na nodze to jakaś błahostka. Zobaczysz!!!

 

7 godzin temu, alicja_z_krainy_czarów napisał:

Tak, pisałam chyba milion razy, że tak mam 😜 tylko ja chodzę z reguły częściej razy do toalety. Ale może podejrzewasz, że ja mam raka i dlatego uważasz, że tak mam :o! 

No coś Ty!!! Uważam ze nikt z Was nie ma raka (oprócz mnie) dosłownie wariuje na punkcie tych jelit. Nie mogę sobie miejsca znaleźć. Jestem nerwowa, niespokojna, boje się biegunek i wszystkiego  co wiąże się z pójściem do toalety. Przeraża mnie każde burkniecie w brzuchu, jedzenie bo boje się ze dostanę biegunki po czymś np masakra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×