Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

@zestresowana1990 u mnie jak na razie nic się nie dzieje więc jest lepiej, wczoraj jeszcze tylko niedobrze mi było ale to dlatego bo się przejadłam ahh 🙂 a może weź sobie coś na uspokojenie jeśli masz? melisa może albo coś innego żebyś się tak nie denerwowała bo potem z tego stresu masz biegunki i dodatkowe nakręcanie niepotrzebnie, trzymaj się jakoś i pozdrawiam gorąco 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2018 o 09:02, zakazana88 napisał:

wszyscy chyba wakacjuja :D nikt sie nie udziela.

objawy ustapily?

 

Wakacje i nerwica to pojęcia, które w moim przypadku się wykluczają niestety. Pozdro dla wszystkich. Tukaszwili, zaglądasz tu jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Teksas napisał:

Wakacje i nerwica to pojęcia, które w moim przypadku się wykluczają niestety. Pozdro dla wszystkich. Tukaszwili, zaglądasz tu jeszcze?

Gdzies czytalam, ze tez Miales objawy z glowa zwiazane. Mozesz. Cos opisac o tym i jak sie tego pozbyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Objawy miałem przeróżne. Na krótko pomaga wizyta u neurologa, bądź dobry wynik TK/Rezonansu. Na dłużej pomagają leki od psychiatry. Nerwicy i lęków się nie pozbyłem więc nie mnie o to pytać. Wybacz, ale teraz mam gorszy okres, uprawiam czarnowidztwo i nie jestem teraz nastawiony pozytywnie, więc pocieszyciel teraz ze mnie marny. Mam nadzieję, że to minie, tak jak to bywało do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Teksas napisał:

Objawy miałem przeróżne. Na krótko pomaga wizyta u neurologa, bądź dobry wynik TK/Rezonansu. Na dłużej pomagają leki od psychiatry. Nerwicy i lęków się nie pozbyłem więc nie mnie o to pytać. Wybacz, ale teraz mam gorszy okres, uprawiam czarnowidztwo i nie jestem teraz nastawiony pozytywnie, więc pocieszyciel teraz ze mnie marny. Mam nadzieję, że to minie, tak jak to bywało do tej pory.

A po jakim czasie pomogly leki i jakie? Ja biore coaxil 6 tyg i narazie lipa dalej glowa boli i mam jakies dziwne uczucie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez bez zmian, wysypka czy co to jest nic sie nie zmniejsza, pod pacha ten guzek jak byl tak jest chyba juz tam zostanie. I wlasnie sprawdzam temperature i wyszlo 37.1. ... Ale juz przestaje sprawdzac, jak tylko dam termometr pod pache to juz czuje jak narasta lęk i serca przyspiesza, kto wie czy od tego tez pomiar moze byc zaklamany/za wysoki ..

@Roza00 no chyba w tym miesiacu nie bede miec miesiaczki 😕 od tych nerwow. Myslisz, ze przy zaburzeniach hormonalnych tez moze ta temperatura skakac? Chyba nie bo rosnie w II cyklu a ja chyba w ogole nie mam teraz cyklu w tym miesiącu ..

Dzis juz naszczescie troche chlodniej, ale od srody znowu zapowiadaja jeszcze wieksze upaly :(

 

Edytowane przez laveno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zestresowana1990 napisał:

Hej kochani 🙂 

Zaglądacie tu jeszcze? 

Hej 🙂

Ja wlasnie zajrzalam powiedziec Wam, ze przyjechalismy do Pl wczoraj i ja od razu dzis rano pobieglam na badania, bo stwierdzilam, ze im dluzej bede zwlekac tym gorzej. Takiego stresu to ja dawno nie przezylam :(  Ale kochani, wszystko wyszlo super! Zrobilam pelna morfologie, rozmaz, ob, crp, proby watrobowe, enzymy trzustkowe, hormony tarczycy i pozostale hormony tez, no i co najwazniejsze zrobilam tez marker raka jelita grubego CEA. Wyniki odczytywalam z dusza na ramieniu, ale wszystkie sa dobre, matko co za ulga 😊 Jeszcze dzis na 20.30 ide do gina, oby i tam bylo wszystko ok to moze zaczne sie cieszyc urlopem :). Jedyne czego sie boje to tego, ze wymysle cos innego, a juz nie chce sie tak meczyc wiecej :(

Edytowane przez biedronka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@biedronka bardzoooo dobre wiadomości 🙂 na prawde się cieszę, ze masz takie dobre wyniki i teraz ciesz się kochana wakacjami i nawet się nie zastanawiaj co i jak 🙂 jesteś zdrowa i to jest najważniejsze.

Bardzo Ci zazdroszczę ze zrobiłaś sobie wyniki, ja bardzo się boje...ostatnio mam gorsze dni ciagle czuje ten okropny stres, szybki puls serce mi wali robi mi się często słabo od tego wszystkiego. Boje się sama nie wiem czego...po prostu boje się choroby  

Ale Ty ciesz się życiem!!!! 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@biedronkaWiesz...na pewno wybiorę się na badania bo jestem zapisana do gastrologa wiec chce iść do niego juz z wynikami.

A Ty kochana robiłaś prywatnie te wszystkie badania?? Te markery jelitowe to tez z krwi się robi?? 

Edytowane przez zestresowana1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, laveno napisał:

@biedronka to super wyniki 🙂 ja niestety mam crp podniesione. 

Dzis mnie zaczelo cos gardlo bolec chyba wczoraj mnie przewialo od tych skoków temperatury, ale wiadomo co mi juz po glowie chodzi 😕

Laveno mnie tez boli gardło od paru dni ale to od klimatyzacji, u Ciebie pewnie tez od tego albo od picia zimnego, to nie znaczy na pewno o żadnej strasznej chorobie 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, zestresowana1990 napisał:

@biedronkaWiesz...na pewno wybiorę się na badania bo jestem zapisana do gastrologa wiec chce iść do niego juz z wynikami.

A Ty kochana robiłaś prywatnie te wszystkie badania?? Te markery jelitowe to tez z krwi się robi?? 

Prywatnie, poszlam z cala dlugasna lista i wydalam majatek😉 Nie jestem ubezpieczona w Polsce. Ten marker tez normalnie z krwi sie robi. 

Edytowane przez biedronka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, zestresowana1990 napisał:

@biedronkaWiesz...na pewno wybiorę się na badania bo jestem zapisana do gastrologa wiec chce iść do niego juz z wynikami.

A Ty kochana robiłaś prywatnie te wszystkie badania?? Te markery jelitowe to tez z krwi się robi?? 

Prywatnie, poszlam z cala dlugasna lista i wydalam majatek😉 Ten marker tez normalnie z krwi sie robi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja nie wiem co mnie podkusilo, zeby o tym markerze czytac dalej i wyczytalam, ze we wczesnym stadium raka on moze byc prawidlowy albo tylko nieznacznie podniesiony. Ja chyba zwariuje 😭 Mialam spokoju kilka godzin, a teraz martwie sie, ze wynik jest prawidlowy, bo guz jest jeszcze maly 😭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, biedronka napisał:

Wiecie co, ja nie wiem co mnie podkusilo, zeby o tym markerze czytac dalej i wyczytalam, ze we wczesnym stadium raka on moze byc prawidlowy albo tylko nieznacznie podniesiony. Ja chyba zwariuje 😭 Mialam spokoju kilka godzin, a teraz martwie sie, ze wynik jest prawidlowy, bo guz jest jeszcze maly 😭

Biedronka jesteś zdrowa i nie masz zadnego guza!!! Co cie podkusiło żeby czytać w necie i dalej drążyć temat?? 

Chociaz wiem o co chodzi...ja mam iść do gastro nie długo ale z góry zakładam ze nie uwierzę w nic co mi powie bo przecież nie ma rentgena w oczach i skąd ma niby wiedzieć co we mnie siedzi...

Kochana masz super wyniki tak? Jesteś zdrowa i nie myśl juz zupełnie o tym. Ciesz się zyciem, pobytem w Polsce o wakacjami 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ania kochana jestes 😘 Widzisz jaka ta nerwica jest podstepna, musialo mnie podkusic, zeby szukac, nie wiem po jaka cholere, wiadomo, ze jak szukasz to w koncu cos znajdziesz :(. Bede sie starac nie wkrecac w to dalej, przeciez po ponad roku od pierwszych objawow to ten rak, gdybym go miala, bylby juz chyba w zaawansowanej formie, tak sobie to tlumacze przynajmniej. Oszalec idzie.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@biedronka dlatego ja przestalam sie badac tzn zrobie badania raz do roku krwi i tyle. Wlasnie tez czesto czytalam, ze w stanach poczatkowych wyniki moga byc ok. Jak np morfologia ok przy zz. Także nie ma co sie nakręcać na te badania. Zreszta takie rzeczy diagnozuje się głównie po objawach i innych badaniach. Wkrecanie sobie raka jelita w naszym przypadku jest dosc bezpodstawne bo stres odrazu odzwierciedla sie w stolcu ;) Choc wiem, ze trudno to sobie przemowic. Ciesz sie ze masz wszystko ok :D bo ja nie np to crp i dopiero sie nakrecam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, laveno napisał:

@biedronka dlatego ja przestalam sie badac tzn zrobie badania raz do roku krwi i tyle. Wlasnie tez czesto czytalam, ze w stanach poczatkowych wyniki moga byc ok. Jak np morfologia ok przy zz. Także nie ma co sie nakręcać na te badania. Zreszta takie rzeczy diagnozuje się głównie po objawach i innych badaniach. Wkrecanie sobie raka jelita w naszym przypadku jest dosc bezpodstawne bo stres odrazu odzwierciedla sie w stolcu ;) Choc wiem, ze trudno to sobie przemowic. Ciesz sie ze masz wszystko ok :D bo ja nie np to crp i dopiero sie nakrecam ...

Ale masz ten komfort, ze mieszkasz w Pl i mozesz sobie te badania w kazdej chwili powtorzyc :). A to crp to pewnie bylo podwyzszone jednorazowo i jakbys zrobila teraz to byloby ok 🙂 Nie chce sie juz wiecej nakrecac, bo mozna tak bez konca, a ja juz jestem tym strasznie zmeczona, duzo dalabym za to, zeby tak po prostu normalnie zyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam dziewczyny, ze u mnie cały czas tez bez zmian. Próbowałam sobie jakoś przetlumaczyc ze wszystko jest ok, ze to tylko nerwy i stres ale nie potrafię w to uwierzyć. Przykładowo wczoraj po południu załatwiłam się zupełnie normalnie aż byłam w szoku i zamiast po prostu się ucieszyć to ja juz myślałam czy na drugi dzien z rana nie dostanę biegunki. Dzis wstałam i oczywiście stolec był papkowaty, i znów stres i nerwy ze jednak jestem chora :( błędne koło jestem taaaaak zestresowana, ze masakra.Doslownie nie mam na nic siły czasem...tez tak macie? @zakazana88 Ty tez ciesz się urlopem a martwić sie ewentualnie bedziesz PO 🙂 chociaż na pewno nic Ci nie jest i są to napięciowe bóle głowy o których w necie jest pełno artykułów i nie maja one nic wspólnego z guzami. A wrażenie jakbyś była pijana?? Znam to, ja ostatnio tak mam do tego jak chodzę to tak jakbym nie mogła równowagi utrzymać 😮

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×