Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

leniek644, drosetux to syrop homeopatyczny- jedyny jaki moglam brac w ciazy :D on na obydwa kaszle jest dobry. a neosine (polecam tanszy groprinosin-taki sam sklad) to przeciw wirusowe tabletki.. i wkoncu od kiedy podaje go w formie syropu corce to szybciej mi wychodzi z przeziebien, a mnie nie rozklada jak to zawsze bywalo przy jej chorobach...

 

ja dzis znow mialam badania na tarczyce i anemie... bo ciagle cos nie tak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leniek644, herbapect tez dobry ;)

 

bierz groprinosin tak jak w ulotce i powinno byc lepiej...

ja naprawde bylam zdziwiona tym jak zadzialal.

zawsze gdy Corka jest chora to konczy sie na zapaleniu ucha i antybiotykach i ja od niej odrazu lapie chorobe...a teraz bralam tabletki Corcia syrop- i jej juz przeszlo, a ja sie nie zarazilam :)

 

mam nadzieje, ze i Tobie pomoze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wyszykowalam się do pracy , a o 2 w nocy dostałam biegunki. Do rana nie spałam. Oczywiście do pracy nie poszłam, tylko do lekarza. I mam zwolnienie. W trakcie mojej nerwicy bardzo sie balam, że w nocy obudzę się z wymiotami, rano nie pójdę do pracy... A gdy to się wydarzyło w ogóle się tym aż tak nie przejęlam :D odpocznę, pooglądam filmy, rano nie muszę sie zrywać, ciągle w biegu... Trochę luzu chociaż :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez dwa dni było lepiej. Już zaczynałem myśleć, że idzie ku lepszemu. Dziś znowu niepokój, lęki, że się kończę, że trzeba będzie jechać na pogotowie. Brak apetytu, ból brzucha, zawroty głowy. Biorę paroksetynę czwarty tydzień. W ni cholery nie widzę poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj coś się zrobiło z uchem i gorzej słyszałam. Oczywiście pomyślałam, że ogłuchnę i już zawsze będę żyć z takim słuchem na jedno ucho :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani ja dzis bylam u lekarza odebrac wyniki badan- nie mam juz anemii, z tarczyca bez zmian, ale...!!

 

powiedzialam lekarce o zawrotach glowy i zapytala czy badano mi uszy...

powiedzialam, ze nie... i ze po antybiotyku na zatoki byla duza poprawa i zawroty na jakis czas ustaly...

i co sie okazalo ? mam wydzieline z zatok w uchu przez co zapalenie blednika...

 

dostalam lek na blednik i zobacze czy bedzie lepiej- poki co jestem w dosc duzym szoku, ze tyle czasu sie z tym mecze... a tu sie okazuje, ze to cos co mozna bylo wyleczyc juz rok temu :||

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89 super ze juz z anemia ok no i trzymam kciuki zeby z tym blednikiem sie udalo.

 

A u mnie kaszel duzo mniejszy ale za to na zatoki poszlo i uszy zatkane. Zaluje ze nie poszlam wczoraj do lekarza dostalabyn moze antybiotyk i bym sie tak nie meczyla. Pomyslalam jeszxze ze moze alergia mnie tak meczy i siostra mi polecila wziac zyrtec na noc to od dwoch dni non stop spie. Dzis z nocy sie dobudzic nie moglam i pozniej znow spalam teraz probuje sie zmusic zeby nie spac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe. Zyrtec rzeczywiście może działać trochę nasennie, ale jeszcze nigdy mnie tak nie uśpił. Ale ja nie biorę na noc, więc może to różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, 24 maja mam kolejną wizytę u psychiatry i psychologa. Zapytam wtedy o psychoterapię. Ale ja jestem stale zmartwiony z powodu tego, że źle się czuję i boję się że coś mi jest. Tylko w tej chwili nie jestem w stanie już stwierdzić czy coś mi jest i z tego powodu mam złe samopoczucie, czy mam złe samopoczucie bo mam nerwicę. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tej chwili nie jestem w stanie już stwierdzić czy coś mi jest i z tego powodu mam złe samopoczucie, czy mam złe samopoczucie bo mam nerwicę.

Klasyk nerwicy. Nie zastanawiaj się nad tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kaszel jak mialam tak mam dalej no i te zatoki mnie mecza. Dzisiaj odczuwam mrowienie w glowie nie nawidze tego uczucia i juz zaczelam weszyc... wyczytalam ze od zapalenia zatok mozna dostac powiklan jakies ropnie mozgu czy zapalebie opon mozgowych. Eh ide jutro do lekarza bo nie wytrzymam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się już nie czytać w necie o objawach i w ogóle unikać takich tematów. Potem takie objawy pojawiają się u mnie.

Same here. Też wolę już nic nie czytać, bo zawsze jakieś nowotwory wychodzą.

Ostatnio jak tylko wyjdę na spacer to momentalnie robi mi się tak jakoś słabo, że mam wrażenie, że zaraz zemdleję, uczucie takie jakby nie wiem nawet jak to nazwać odrealnienie? Nigdy nie zemdlałem no i zawsze w takich chwilach sprawdzam puls i zawsze jest przyspieszony, a wszystko wokół jakby w zwolnionym tempie wtf. Byłem ostatnio u rodzinnego wziąłem skierowanie do urologa, bo od jakiegoś czasu wyczuwam chyba jakąś taką hmm małą krostkę na jądrze, plecy bolą w odcinku lędźwiowym też,ale tłumaczę to sobie tym,że może od tego, że większość dnia przebywam w pozycji siedzącej i przytyłem 20 kg.

Oczywiście już się zastanawiam czy przypadkiem nie zemdleję w drodze do lekarza..Jakie to jest chore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×