Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

fuzzystone, ale wez pod uwage to, ze rak trzustki jest bardzo rzadki, na dodatek z tego co wiem Ania byla obciazona genetycznie.

 

Wiem ale nie zmienia to faktu, że schize mam na nowo. Czarne myśli itp. A tak miło spędziłam weekend i nerwica chwilowo uspokoiła się. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuzzystone, jesli sie martwisz rakiem piersi zrob usg, ja robilam kilka miesiecy temu i mnie to uspokoilo, za miesiac ide znowu bo mija pol roku. Postanowilam, ze bede robic mnie wiecej raz na pol roku lub raz w roku conajmniej bo moje cycki sa dla mnie bardzo wazne :D

Co do zakrzepicy to nie jestem w temacie niestety:(

Od kilku miesiecy nie mam hipo, ale pamietam doskonale jak na poczatku roku przejmnowalam sie wszystkim...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuzzystone, rozumiem co czujesz:( Probowalam Cie jakos podniesc na duchu

 

Wiem i dziękuję. Niestety nerwica pokonuje właśnie racjonalne myślenie. Tersz na tapecie mam zakrzepice i raka pierdi. Pierdolca mozna dostac. ...

 

Tez juz wmawiałam sobie zakrzepice, poszłam do lekarza, dostałam skierowanie i juz następnego dnia wiedziałam ze jest ok :) zrób to samo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam mnostwo objawow ktore minely mi razem z hipohondria i lekami. Przez kilka miesiecy mialam spokoj z tym ze ostatnio mam duzo stresu i wracam mi depresja a z nia stany lekowe i duzo objawow mi zaczyna wracac. Z tym ze w tej chwili wiem, czym sa spowodowane. Mam identycznie jak jakies pol roku temu. Tzn. Dusznosci, gule w gardle w ogole uczucoe jakby mnoe ktos dusil, jestem slaba, wypadaja mi wlosy, co chwile czuke jjakies klucia i bole, wymiotuje, bolo mnie brzuch, mam biegunki, czeste bole glowy, kicham, mam zatkany nos i obkawy alergii. Lamie mnie w kosciach i czuke jakby mnie lapal jakis wirus, na dodatek kluje mnie w macicy i bola mnoe jajniki. Mozecie wierzyc lub nie ale nie mialam tego wszustkiego kiedy moj stan psychiczny byl teoretycznie lepszy...

Oczywoscie zawsze warto sprawdzic czy nie kest to jakas choroba. Chcialam tylko napisac wam jak u mnie onjawiala sie nerwica. Tak naprawde moze powodowac objawy prawie kazdej choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u mnie to wyglada podobnie! I tez miałam spokoj 1,5 roku az, żyłam normalnie i znow :/ sprawdzam co chwila temperature, boli mnie brzuch nudnosci ech duzo by wymieniać :/ ale nie poddam sie! Wtedy to pokonałam sama bez leków wiec teraz tez dam rade. I wy tez!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica i hipochondia mogą dać każdy objaw uwierzcie wiem cos o tym. Przekonałam sie na własnej skórze. Mimo to nadal sie boje :( a teraz kiedy zmarła tak młoda aktorka Anna Przybylska dopiero sie boje :( masakra to moze spotkać każdego z nas. :( czemu nie ma na to lekarstwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewela20, ja też myśle o tym i teraz sie boje ze tez tak wcześnie umrę...albomi jeszcze wcześniej przez to jakoś nie umie sie cieszyć....ona tez jakby przeczuwala ze moze wcześnie umrzeć....więc boje sie ze ja tez skoro ciagle myśle ze jestem na cos chora, przeczuwala ze umrę i ze tak sie w końcu stanie...

sinister, żaden rak kości wybij sobie to z głowy na pewno nie !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Dawno nie pisałam w kwietniu urodziłam córeczke. Leżałam na podtrzymaniu ponad 2 miesiące ale szczęśliwie się to zakończyło. Wtedy nerwica chyba się uspokoiła.Po urodzeniu był jakiś czas spokoju. Ale teraz znów od jakiegoś czasu cuzję na plecach ciężar w brzuchu nieraz boli nie wiem czy to jelita czy coś jeszcze :( same problemy mam dużo stresu może to wina tego? czy coś gorszego chodzi mi po głowie. karmie mała piersią, więc nie myśle narazie o tabletkach depresyjnych. A do lekarza nie chce jakoś iśc omijam łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem , zobaczymy co mi pokaze gastroskopia we wtorek. Ale nadal momentami czuje sie ociezaly i wcale nie podczas stresowych sytuacji tylko nagle lub caly dzien, tak jakby mial ciezkie kosci...

 

-- 09 paź 2014, 09:39 --

 

Ehhh i ten rak kosci za mna chodzi to trzelanie kosci bol zuchwy i biodra:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłam przez to samo.

Strasznie bałam się raka płuc - z każdym dniem kłujące bóle w klatce piersiowej znacznie nasilały się.

Praktycznie nie widziałam dla siebie nadzieji.

Cała w nerwach poszłam na prześwietlenie i... w płucach czyściutko.

I po kilku dniach, kiedy wreszcie się uspokoiłam bóle całkowicie przeszły. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecze sie od malo lata, wogole wyrwanym z rzeczywistosci, pewnego czasu mialem tak silne napady paniki i mysli o chorobie ze dwa miesiace dzien w dzien myslalem ze umieram juz nie duzo brakowalo a bylbym sklonny wyskoczyc z okna przez te paranoje, kilka chwil wystarczylo serce przyspieszalo do tempa i mocy takiej gdzie szary zdrowy ludz by kajfnal zapewne... kiedys jak i czasem powracam : chlonniaki, mononukleoza(negatywny wynik), hiv(negatywny), kila, rzerzaczka, zawaly serca, trzustka rak przelyku, nosa, jelita, swierzby, robaki, HPV, tasiemiec, toksokaroza, toksoplamoza(zdiagnozowalem atak gondi ze kiedys mnie zaatakowaly), zgorzel'gangrena grzybice, dermatolog stwierdzila u mnie luszczyce, i wiele innych mega leki myslalem ze mi reka odpadnie a mialem tylko stluczona nabrala kolorow i temu tak myslalem, sil juz nie mam najgorsze ze to nie tylko na mnie oddzialywuje :|

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dzień i czuje się? NORMALNIE! Mozarin po 2 tygodniach zaczął działać, zniknęłod dzwonienie w uszach, męty przed oczami, i uczucie bycia pijanym, nie śledze też namiętne itnernetu w poszukiwaniu chorób, fakt zaziębiłem się kicham prycham, ale to normalne o tej porze. Jedyny efekt uboczny to ogromna potliwosc np. przy uprawianiu sexu czy dzwiganiu , wy tez tak mieliscie? zawsze miaem ogromna potliwosc i zlewaly mnie niespodziewanie poty, ale myse ze to nerwicowe. We wtorek gastroskopia, ale jestem dobrej mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perla86,, no witaj Moja Droga :D:D:D Zgadnij kto to?

Weszłam tu na chwilkę bo ostatnio nie mam czasu, czytam Twój post, że jesteś po porodzie, już sobie pomyślałam: o, fajnie, ktos ma podobnie do mnie... A potem patrze: a tu Perełka ;) Miło Cię widzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×