Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

evvelinka, masz kalustrofobie? Ja mam w lipcu rezonans i boje sie ze z klaustrofobia nie ogarne. Oczywiscie nabtej kartce przy zapisywaniu sie na termin zaznaczylsm ze.nie mam klaustrofobii 8)

 

Kurde moja matka mnie wkurzyla pokechalam do.nich na chwile bo cos zalatwialam i mowie jej ze od trzech dni mnie nspieprza brzuch i macica przy chodzeniu a ona na to wez sie za robote. Chilera jasna pracuje od rana do wieczora w weekendy gdzies laze.biegam organizuje wolontariat sprzatam po moim mezu balaganiarzu.a ona mi mowi nie przesadzaj i wez sie za robote. Sama siedzi od 15 lat na rencie chyba :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe :) bo dziadzius troche hipochondryk też i za hajs swoj poszedl :P

 

 

Mnie wkurwia druga babka bo pieprzy o chorobach nonstop, i wydzwania tu do mnie jak sie dziadek czuje ..... ( dziadzio od mamy mial kolonoskopie a babka to matka ojca) aff szuka sensacji tylko... i placze mi do tel , ze nie ma kto sie nia zajac i jej CALY majatek do obcych pojdzie. PF....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinka, masz kalustrofobie? Ja mam w lipcu rezonans i boje sie ze z klaustrofobia nie ogarne. Oczywiscie nabtej kartce przy zapisywaniu sie na termin zaznaczylsm ze.nie mam klaustrofobii 8)

 

Nie. Po prostu mam zawroty głowy w pozycji do rezonansu czy tomografii. Miałam już rezonans 2 tygodnie temu ponad i spędziłam w tej tubie ponad godzinę. Do przyjemności to nie należało. Wyszłam cała zdrętwiała. Ale jak masz klaustrofobię to może zaznacz. Myślę, że to może być problem jak ktoś ma. Niełatwo się wydostać z tego czegoś szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziewcyny..... pomozcie mi bo mam jazde.... ze mam te kolonoskopie pod narkoza..... ale ze sie nie wybudze :((( bo mam plamy na rękach i okaze sie ze jestem ucuzlona na cos i deda wywale :(

 

Daj spokój, nie ma się czego bać. Miałam w życiu 3, a przy ostatniej było tak świetnie, że nawet nie wymiotowałam po wybudzeniu. Gorzej ze skutkami ubocznymi w dalszym czasie. Mam wrażenie, że to to tak mi pogorszyło pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinka powiedz kochana mialas jakies mrowienia dretwienia twarzy tzn jednej polwy??bo ja mam i mnie to cholernie martwi((:jakis czas nie mialam 2-3mace a teraz znow wrocilo((:

 

Nom. Twarzy miałam przy atakach paniki, natomiast tak bez niczego zdarzało mi się zdrętwienie totalne jednej nogi, zwykle w czasie snu. Mam też wrażenie drętwienia nóg, tyłka i pleców jak chodzę.. tak jakby ograniczone ich czucie. Jeśli chodzi o mrowienia to mam chyba cały czas.. zwłaszcza nóg.

 

-- 24 kwi 2014, 20:54 --

 

Mam wrażenie, że to to tak mi pogorszyło pamięć.

Że od narkozy pamięć Ci siadła? :? Kuwa, to ja nie chcę :roll: Wystarczy, że już mi krętki boreliozy pożarły i tak mało pokaźnych rozmiarów mózgowie :roll:

 

Kiedyś słyszałam czy czytałam gdzieś, że narkoza pogarsza pamięć. U mnie z głową też nie najlepiej. Mam wrażenie, że z roku na rok staję się głupsza. Mam problem z przypomnieniem sobie czasem podstawowych wyrazów, nazwisk.. masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwa czytalam ze kolatania serca jak sie jest oslabionym to normalne bo organizm probuje sie ratowac I wiecej krwi pompuje czy jakos tak...jednak osobiscie uwazam ze w Twoim przypadku kochana to z nerwow bo sie stresujesz ta sytuacja I dolegliwosciami. Tak was czytam dziewczyny o tej kolonoskopii ...chyba bym z nerwow obrzygala caly korytarz:) albo ten rezonans tyle czasu w zamknieciu..choc czasem jak musze I nie mam wyjscia to widze w sobie taka silna dzuewczyne musze I koniec spinam sie I daje jakos rade ale nie wiem jakbym tak powazne badania przechodzila...Juz chyba wole rodzic:):) trzymam zavWas kciuki zeby poszlo dobrze szybko I bezczadnych komplikacjI tj uczulen, omdlen,wymiotow itp:) ja distalam komletnej paranoi na punkcie zdrowia po obejrzeniu serialu Dr House:):)-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabienka, no wlasnie mozliwe, ze tez nerwy. Kurde jak ja przezyje ten ostatni tydzien? :D ja nie wiem...

A ja tak samo, rezonans kiedys moglam zrobic za darmo od reki, ale nie chcialam bo sie balam :) W ogole ja sie boje lekarzy i nie chodze.

Ale za to, uwielbiam seriale medyczne :) Wlasnie kiedys - Ostry Dyzur, dr House, teraz - Chirurdzy i Lekarze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej:))

ja rezonansu nie wspominam zle...tylko pukalo i huczalo....ehh...a juz jazda ze tak dlugo jestem bo pewnie cos znalezli((:

 

ja dzis znow jakas zlekniona((:bo wcz clay dzien ten policzek dretwial....i juz jazda ze pewnie mam tego guza na mozgu...i gotowa robic kolejny rezonans((: :why::why:

:why: chociaz znalazlam gdzies watek...i dretwieniu i mrowieniu policzka przy nerwicy...kiedys mialam tak ze twarz mnie piekala....((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj właśnie najgorsze to czekanie trzeba mieć konskie zdrowie żeby w Polsce chorować:(

Nerwa ja jyz nie oglądam tych seriali bo wszystkie choroby bym miała:) haha:)

Marta a to drętwienie masz w jakiejś określonej sytuacji? Czy tylko tak od czasu do czasu?

Ja leze Dzis:( zatoki masakra bol glowy niedobrze jajas nieseoja jestem I gile do pasa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już po wizycie u kardio, skierowała mnie na wszystkie badania w trybie pilnym. Szkoda tylko, że w naszym kraju oznacza to nawet 3 miesiące czekania :lol: Bez tego dopisku - ponad pół roku :roll:

 

Nic nie mówcie. Nie wyobrażam sobie gdybym nie poszła płatnie na rezonans albo musiała czekać pół roku na wizytę u neurologa. Dodatkowo można sobie w miesiącu zrobić tylko 1 rezonans na nfz, czekać na niego przynajmniej 3-6 miesięcy, podobnie na wizytę u neuro, a choroba postępuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabienka te dretwienia zaczely mi sie we wrzesniu...tak co pare dni albo np.trwaja pare dni a pozniej ich nie ma jakis czas..robilam tomograf i rezonanas glowy...bo balam sie guza mozgu itd...dzieki Bogu wyszlo ok...szyjnego tylko rtg robilam....to balagan wyszedl...jakis czas mialam spokoj i od prau dni znow(((:dzienie uczucie takie mrowienie i zaraz mnie lek ogarnia...mysle o najgorszym :why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinkaja nie mam w pl ubezpiecz wiec wszystko robilam prywatnie....juz nawet nie licze ile kasy...tomograf rezonanas...i setki innych badan pluz wizyy u lekarzy.....

jak nie masz kasy to trza umierac to takie smutne ale prawdziwe(((:kurcze poszlam sie zapisac na rezon prywat to na nast dzien mialam a ludzie pol roku czekaja((:

 

-- 25 kwi 2014, 19:19 --

 

Pradeksa a tobie co sie dzieje?bo nie w temacie jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prakseda nie robilam nic z tych dwoch....bo nie podejrzewalam nic....i wole nie podejrzewac bo zaraz pojde zrobic haha...

 

jezu klika lat??ja 9mac i jestem wykonczona..psychicznie i fizycznie.....tzn kiedys juz mialam akcje z IBS...jelito drazliwe...ale nie w takim stopniu jak teraz(((:

bierzesz jakies leki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże dwa miesiące w trybie pilnym czekać na operację to jakieś kpiny...ciekawa jestem za co pół wypłaty ludziom przymusowo ściągają złodzieje ...nawet papier w szpitalu trzeba mieć swój niby Unia a tak naprawdę sto lat za dzikusami...przykre:(

 

Marta to też swoje już przeszlas..to drętwienie może być od kręgosłupa dlatego pytałam o to bo moja szwagierka tak miała i jeszcze lekkie zawroty głowy i dretwuenie palców i od szyjnego kręgosłupa..oczywiście życzę ci abyś nie miała nic takiego tylko z nerwów bo z nerwów można wyjść..czasem i bez leków:)

Ja mam nadzieję że uda mi się moje leki pokonać w końcu moje ciagle źle samopoczucie czuje ze jestem już męcząca dla męża choć nigdy mi tego nie powie ale staram się jak mogę by Nin stop nie narzekać:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie teraz slonce, chociaz wieczoram maja nadejsc ulewy.

Ale powiem Wam, ze czuje sie na maksa oslabiona. Niby choroba (ta realna) juz mi troche przeszla, tak mysle. Ale jak poszlam do sklepu to doszlam tam taka zmeczona!!!! I nie wiem czy to realne zmeczenie, czy takie psychiczne :(

A teraz nie moge byc taka zmeczona, bo najblizszy tydzien mam na maksa zapie...ol przedwyjazdowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×