Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

No oczywiscie ze mocno macam tak samo jak cycki ugniatam miejsce przy miejscu i wciskam te paluchy tak ze kazda zylke wyczuje kiedys mnie przez to bolala szyja przez tydzien..no i zapomnialam dodac ze oprocz szyi mam tez wezly w pachwinach po 3 z kazdej strony. Chyba szczupli ludzie je zawsze wyczuwaja. Ostatnio jak dostalam ataku to moja mama musiala mi udowadniac ze w pachwinach tez ma:D tez mnie boli troche gardlo i cos kluje w uchu ale jestem tak skupiona na moich narzadach rodnych ze tak to pieknie ujme mnie to pierd...

 

platek rozy, milego plumkania ja sobie wlasnie z wanny pisze:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak w pachwinie obowiązkowo mam z każdej strony czuję chyba 4 ;p no masakra ;p ja mojego faceta macam !!! czujecie mówię '' E chodź tu misiek patrz mam tu węzły jezu umrę pokaż masz też?''.. on się zgadza na macanie;p heh ale u niego coś wyczuć to skaranie boskie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eno co wy az macie tyle tych wezlow???ale pewnie wszystkie miekkie..itd...wiec pikus...

ja od 8mcy mam jednego z tylu na karku i umieram((:10mm...czyli niby malutki...ale twardy i nie przesuwa sie...dlatego mam jazde z ziarnica i chlonniakiem...a teraz doszlo swedzenie skory i wszystko sie sklada w jedna calosc... :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakunia 123, moj juz sie nie daje macac po wezlach:D

 

Zracjonalizowalam chwilowo swoje podejscie do leku o jajniki i stwierdzam,iz:

- plamienia miedzymiesiaczkowe mam od kilku lat, nie pojawily sie dopiero rok temu razem z trobiela, tylko byly wczesniej

- trzech lekarzy stwierdzilo, ze torbiel wyglada na endometrialna (+ jeden, ktory wczesniej mnie nastraszyl i kazal robic markery)

- marker raka jajnika mam w normie

- problemy jelitowe ktore mam prawdopodobnie sa z nerwow.

To tyle. Biorac pod uwage powyzsze stwierdzilam, ze to w ostatecznosci endo a nie nic gorszego.

Jak to wyglada z racjonalnego punktu widzenia waszego:) Bo jak tak czytam co napisalam to stwierdam, ze powoli zaczyna byc ze mna zle jak z kolezanka, ktora tutaj niedawno goscila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni czuje się dziwnie osłabiony, ale nie jak przy przeziębieniu. W pracy ledwo jestem na siłach, a po południ mam zawroty głowy lekkie, a nogi jak z waty. logicznie, to chyba dokucza już fatalne odżywianie i nic nie robienie fizyczne, a bzdurnie - wkręcam sobie raki i AIDSy. Życie pełne przygód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszoswiesz, AIDS akurat latwo sprawdzic:)

 

marta80, tak bylam. Siedzialam tam chyba pol roku i wpadalam w coraz gorszy stan. Teraz baardzo dawno tam nie bylam i nie zamierzam. Moje wezly poszly chwilowo w odstawke.

Wlascieiw zastanawia mnie ten fenomen leku, bo przeciez one nie zniknely...sa takie jak byla a ja bardzo racjonalnie do nich podchodze. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe miala z 5razy morfologie....bylam 3razy u onkologa(juz to pisalam)i mialam usg wezlow....no i pani radiolog powiedz ze wielkosciowa on nie budzi podejrzen,,,bo jest maly ale strukturalnie jej sie nie podoba...i ona by go zbioptowala((;poszlam z tym do onkologa....a on stwierdzil ze to zadna ziarnica..chlonniak....ze przed usg go mega macalam dusilam i go pobudzilam...i dlatego tak wyszedl...!!!kazal se dac spokoj....a bylam u dobrego onkologa z 40letnim doswiadczeniem...i tytulem prof...wiec chyba wiec co mowi??

a ja ciagle w glowie mam slowa tej radiolog.....a ja bym go jednak zbiopowala((: i jazdaaaaaaaaaaaaaa

 

-- 27 mar 2014, 22:49 --

 

aaa Ellwe i wiesz co jeszcze jest najlpesze...ze bralam Biseptol to jest pol antyb nawet nie anty i ten wezel sie wchlonal...i go nie bylo jakies 1.5maca,,,,a potem wyszedl....dlatego onkolog stwierdzil ze wezly nowot sie nie wchlaniaja i nie wychodza.....ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ze 3 węzły twarde jak główka od szpilki ....reszta miękka ....teraz boli mnie język i całe podniebienie na języku mam plamy, szczypie itp..no ale fakt już 2 tydzień na lekach jestem bo chora więc może tak objawia się osłabiony organizm no albo rak, grzyb . Wiecie co ja oglądałam ostatnio normalnie nie wierzyłam...koleś się źle czuł , plecy bolały, ogólnie osłabiony itp..i tak chodził po lekarzach i nic w końcu wylądował w szpitalu i co się okazało że miał jakąś bakterię ( zabijcie mnie nie pamiętam), ogólnie ludzie ją mają tylko np, u dentysty może dojść do zakażenia jakiegoś głebszego..ale do rzeczy. Zrobiono mu badanie serca i co ? Dziura w sercu po prostu ta bakteria zasadziła się na serduchu i powoli mu zjadała....ech szkoda gadać a plecy go bolały w krzyżu ciekawe....Ja zawsze obejrzę coś głupiego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, mi tlumaczyli to samo z wezlami, one nawet jak sie troche powieksza to czasem juz zostaja, bo ciagle cos na nie dziala, jakies czynniki. Ale rozumiem, ze sie martwisz, bo ja tak jak pisalam wyzej o moich jajnikach, caly czas mam przed soba niepewna mine gina ktory mi znalazl torbiel i to jak mowi, ze to prawdopodobnie endometrioza ale nie jest pewny i mjak chce ulawic lekarzom diagnoze to mam zrobic marker nbowotworowy...i co pozostali lekarze twierdza ze to wyglada typowo na endo, marker w normie a ja ciagle ,,sram" i ciagle pamietam tego lekarza... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe rozumiem cie kochana:))taki nasz los....zryte gary i co zrobisz;)??markery nowot masz ok...wiec nie ma sie czym martwic kochana!!!!!

ja mialam guza mozgu do poki rezonansu nie zrobilam....;))))zrobilam tomog...cieszylam sie 2 dni...i se ubzduralam ze jest malo dokladny i trzeba bylo zrobic rezonans...ehhhh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj w ramach relaksu pije piwko okocim radler co ma tylko 2% i czuje sie lepiej ;) wieczór z mężem muzykoterapia ;) polecam każdemu :) słuchamy muzyki oglądamy teledyski dzieci dawno śpią :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha tak racja ;p koniec oglądania głupot :) Jesteśmy zdrowe piękne ( jak to polki ) tylko lekko zeschizowane :D Ja powiem tylko jedno kiedyś pisałyście o swędzeniu itp..i co potem mnie tydzień WSZYSTKO SWĘDZIAŁO ..przestałam myśleć i już po problemie :P MIłej nocki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz niestety nawet pic nie moge :( jakos od lipca tamtego roku, po wypiciu nawet niewielkiej ilosci - od razu czuje sie strasznie pijana, i mialam lęki. Potem cała noc - przyspieszony puls, zero spania, i na drugi dzien kac, jak po niezlej imprezie. (a wypilam np. pol szklanki wina). Potem probowalam ejszcze ze 3 razy cos pic, i zawsze ten sam efekt... i juz mnie nie ciagnie :( A szkoda, bo tak fajnie czasem sie zrelaksowac...

 

-- 28 mar 2014, 00:03 --

 

wlasnie taka nadwrazliwosc na alko jest w boleriozie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, moim zdaniem nie tylko przy Boreliozie. moim zdaniem duzo zalezy od tego z jaki nastawieniem zaczniesz pic i ile wypijesz... :roll: jak wpiomnialam wczesniej w sylwestra wkrecilam sobie zapalenie wielomiesniowe a na dodatek mialam grype i to wsszystko spowodowalo tragedie i ryk przez cala noc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×